Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

odblokowanie mac apple watch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zabol226

Zabol226
  • 50 postów
  • SkądAndrychów, Poland

Napisano 29 września 2016 - 20:47

otóż udało mi sie uruchomić na maku odblokowanie za pomocą apple watch ale przy logowaniu chwili kreci sie kółeczko że odblokowuje i za chwile prosi o hasło. miał tak ktoś ?

 



#2 Bebis

Bebis
  • 62 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 września 2016 - 15:18

U mnie na iMac 21 przy pierwszym zalogowaniu (po wyłączeniu komputera albo po restarcie) prosi o hasło. Również przy przełączaniu kont między urzytkownikami. Natomiast jak już jestem zalogowany na swoim koncie po każdym uśpieniu nie ma problemu z odblokowaniem za pomocą zegarka. Tak to już chyba jest.

#3 Zabol226

Zabol226
  • 50 postów
  • SkądAndrychów, Poland

Napisano 30 września 2016 - 15:44

Ale mi chodzi o to ze pisze ze odblokowuje po czym prosi o hasło:/

#4 Bebis

Bebis
  • 62 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 września 2016 - 15:54

Też miałem taką sytuacje po włączeniu funkcji odblokowywania przez zegarek. Mieliło, mieliło i wkońcu prosiło o hasło. Było tak pierwszego dnia. Nie pomagały resety zarówno Maca jak i zegarka. Walczyłem chyba ze dwie godziny i wkońcu się poddałem. Na drugi dzień wszystko zaczęło działać bez problemów. Nie wiem z czego to wynikało. Może musi minąć jakiś czas by zadziałało poprawnie?
A kiedy włączyłeś opcje odblokowywania?
Dzisiaj?

#5 Zabol226

Zabol226
  • 50 postów
  • SkądAndrychów, Poland

Napisano 30 września 2016 - 18:01

już dawno ale co chwile coś zmieniam może rzeczywiście to oleje i poczekam co z tego wyniknie :)



#6 freakzz

freakzz
  • 81 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 stycznia 2017 - 13:25

Ja po pierwszym uruchomieniu tej opcji tak mialem, natomiast przy kolejnym logowaniu, nie wystąpił taki problem jak u Ciebie :) 


iPhone X 64 GB, iWatch 6 + cellular, iPad (5 gen), iPad mini, Apple TV 4k


#7 maciek5s

maciek5s
  • 1 108 postów
  • Płeć:

Napisano 04 stycznia 2017 - 13:45

U mnie na iMac 21 przy pierwszym zalogowaniu (po wyłączeniu komputera albo po restarcie) prosi o hasło. Również przy przełączaniu kont między urzytkownikami. Natomiast jak już jestem zalogowany na swoim koncie po każdym uśpieniu nie ma problemu z odblokowaniem za pomocą zegarka. Tak to już chyba jest.

Tak właśnie jest. Wystarczy czytać dokładnie: Jeśli masz Maca z połowy 2013 roku (lub nowszego) z systemem macOS Sierra, Apple Watch może go natychmiastowo odblokowywać podczas budzenia go z trybu uśpienia


  • freakzz lubi to

iPhone 5s Mac mini  Watch Series 1


#8 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 stycznia 2017 - 01:14

Niestety na Macbooku 12" 2015 odblokowanie z AW2 również działa bardzo wybiórczo. Często mi mieli, mieli kółko i prosi o hasło co czyni wtedy proces odblokowania dłuższym niż samo wpisanie hasła. Skuteczność koło 50% Nie wiem od czego to zależy, ale powinni nad tym popracować.

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych