Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Telefon do developmentu - iPhone 5S


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 dzb

dzb
  • 43 postów

Napisano 26 sierpnia 2016 - 08:17

Witam,

moje pytanie pewnie będzie trochę nietypowe.

 

Potrzebuję na kilka miesięcy telefon z iOS do developmentu aplikacji.

Sama aplikacja ma być cross-platform i będzie robiona w rozwiązaniach do tego przeznaczonych.

Główny development przewiduję na androidzie, ale będą konieczne testy również na iOS.

 

Od razu mówię, że jestem androidowcem, "ciemnym" w temacie sprzętu od apple.

 

Czy iPhone 5S to dobry wybór do moich potrzeb?
Z tego co widziałem ma aktualizację do najnowszego iOSa, co chyba w zasadzie by wystarczyło.

Nie chciałbym wydawać na ten sprzęt za dużo, dlatego myślałem o 5S. Czy to dobry wybór do moich potrzeb?

Gdzie najlepiej go kupić, żeby był z FV23% (zakup na firmę), pełną gwarancją i oczywiście... jak najtaniej?

 

Pozdrawiam!


iPhone SE 16GB


#2 harti

harti
  • 347 postów

Napisano 26 sierpnia 2016 - 08:33

 

Gdzie najlepiej go kupić, żeby był z FV23% (zakup na firmę), pełną gwarancją i oczywiście... jak najtaniej?

 

 

aktualnie najtaniej z polskiej dystrybucji jest w MediaMarkt - 1399 za wersję 16 GB, promocja.. normalnie to 1449 lub 1499 (cortland, iSpot itp)



#3 dzb

dzb
  • 43 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 11:31

Wyszło, że chyba kupię iPhone'a SE i sobie go zostawię do prywatnego użytku :)

Widziałem w MediaMarkcie i robi dobre wrażenie, a przy okazji będzie bardziej przyszłościowy od 5S.

 

Mam tylko obawy do małej ilości pamięci w wersji 16GB (a do 64GB dopłacać nie chcę).

W zasadzie nie gram w "duże" gry, słucham jedynie audiobooków (zajmują max. 2GB w danej chwili)...

Jedyne do czego może być mi potrzebna pamięć to zdjęcia i filmy - na przykład na wakacjach, gdzie nie ma możliwości zrzucenia na kompa.

I tu pytania:

1. ile zajmuje średnio zdjęcie w maksymalnej jakości?

2. ile zajmuje średnio minuta filmu w 4K, a ile w 1080p?

3. czy jest jakaś możliwość zgrania zdjęć bez podłączania komputera - na przykład na pendrive?


iPhone SE 16GB


#4 harti

harti
  • 347 postów

Napisano 31 sierpnia 2016 - 11:35

przepraszam bardzo..  ale jak Ty chcesz się zajmować "developmentem" skoro nie potrafisz nawet korzystać z google? na wszystkie pytania bez problemu znajdziesz odpowiedzi... to, że jesteś "newbie" na forum nie usprawiedliwia lenistwa..


Użytkownik harti edytował ten post 31 sierpnia 2016 - 12:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych