Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

ClickToPlugin i Safari 9.1.2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 slaj

slaj
  • 254 postów

Napisano 28 lipca 2016 - 14:00

No i stało się... Po ostatnim upgrade Safari do 9.1.2 przestał działać ClickToPlugin - jest czarny ekran zamiast pluginu.

 

Twórca pisze na swojej stronie:

Due to Apple’s new development policies, version 3.2 is the final version of ClickToPlugin.

 

Czyli wydaje się, że klasycznie Apple coś knoci. A babcia mówiła żeby wyłączyć aktualizacje skoro i tak działa. Mea culpa.

 

Pytanie do szanownych forumowiczów, jak zrobić żeby działało? Albo może raczej, czy da się zrobić żeby działało?

 

ClickToPlugin to najlepsze rozszerzenie jakie miałem na swoim Mac'u, nawet nie chodzi o reklamy YT, po prostu lepiej działający player, możliwość download itp. Czy istnieją jakieś alternatywy?

 

Domyślam się, że cofnięcie Safari do 9.1.1 jest niemożliwe, bo już kochane Apple to dokładnie przypilnowało... a może się mylę?

 

Dziękuję z góry.

 

EDIT:

Wygląda na to że to zmiana na serwisie YT. Dla zainteresowanych, znalazłem temat na bug trackerze ClickToPlugin.


Użytkownik slaj edytował ten post 28 lipca 2016 - 14:20


#2 zubel

zubel
  • 1 194 postów
  • SkądWodzisław Śląski / Opole / Katowice

Napisano 30 lipca 2016 - 17:25

Tak, to nie ma nic wspólnego z updateami Apple, bo ja nic nie zmieniałem i też przestało mi ostatnio działać ClickToFlash.

Niech to naprawią jak najszybciej, bo nagle internet stał się bardzo zaśmiecony.


Cenzurowanie wulgarnych części wyrazów jest żałosne, abstra***ąc od czytelności.

 

GameCenter: lordvejder666


#3 RFX

RFX
  • 196 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 sierpnia 2016 - 18:40

Pojawiło się jakieś rozwiązanie?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych