Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MacBook Air / Pro a korozja obudowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 miru87

miru87
  • 10 postów

Napisano 20 września 2015 - 09:15

Witam,
Myśle o zmianie maca mini 2011 na macbooka air lub pro i mam pytanie odnośnie trwałości obudowy. Używam od kilku lat Magic Mouse i widać na niej ślady korozji w miejscach gdzie trzymam palce. Zastanawiam sie czy taki sam los nie czekałby palmrestu macbooka. Jak to u was wyglada?Widzialem, że są jakieś naklejki zabezpieczające ale nie specjalnie lubię takie gadżety - tak jak kiedyś ludzie wsadzali piloty do tv w worek żeby sie nie wycierały guziki ;-)

#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 września 2015 - 09:41

Nie musisz się martwić, nic się nie dzieje z obudowami. Nawet po wielu latach używania obudowa wygląda jak nowa. Choć widziałem kilka starszych MacBooków, które miały wytarte krawędzie obudowy ale nie wydaje mi się, żeby to było od dłoni.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 archiveDB

archiveDB
  • 48 postów

Napisano 18 kwietnia 2016 - 21:01

Korozja jak najbardziej występuje, miałem zarówno w Macbooku Air 13" (2011, pojawiła się podobno po ok. 1,5 roku) i w moim obecnym rMBP 13" (po kilku miesiącach...). Jeszcze nie uderzałem do serwisu, ale podobno prawie nie ma szans na naprawę nawet w US, nie wspominając o Polsce.

 

http://myapple.pl/fo...ię-krawędź/



#4 tumpio

tumpio

    SERWIS


  • 6 245 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 19 kwietnia 2016 - 09:04

Pracuję z macami 10 lat , przeszło przez moje ręce kilkanaście tysięcy sztuk - w tym po zalaniach, przejechaniu samochodem i tp. i takie kwiatki jak u Ciebie pierwszy raz widzę. Owszem, po uszkodzeniu warstwy anodowanej, aluminium czernieje (jak to utlenione aluminium), ale jest ona wyjątkowo twarda i trzeba się mocno postarać aby ją uszkodzić. Masz wyjątkowego pecha...


Specjalistyczny Serwis Komputerów Apple "Serwis Jabłek®"
ul. Stryjeńskich 10 lok usł 2A.
02-791 Warszawa tel: 533-996-563 lub 796-440-048
http://www.macbook-service.com




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych