Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[5C] Jak zgrać fotki/filmy z iPhone bez kompa?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 18 marca 2015 - 22:20

Wybieram się na wyprawę, będę focił i filmował iPhonem. Nie będę miał netu ani komputera.

Jak zgrywać (archiwizować) fotki i filmy z iPhona na jakimś dysku / karcie / pendrivie / cokolwiek?



#2 gsn

gsn
  • 180 postów

Napisano 18 marca 2015 - 22:35

Zainteresuj się Mophie Space Pack.


Follow me on Twitter: @unscom

 


#3 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 18 marca 2015 - 23:10

Zainteresuj się Mophie Space Pack.

Dzieki za info.

Niestety nie spelnia to moich oczekiwan :(

Telefon bede mial w dosyc pancernym etui bo wycieczka rowerowa i w razie gleby, zeby bylo co zbierac.

Fajnie, ze ma to od razu wbudowany powerbank, ale mam juz kilka powerbankow zewnetrznych i one sie sprawdzaja (po pierwsze juz je mam i nie musze wydawac kasy, po drugie pojemnosci sa znacznie wieksze). Tak wiec fajna funkcja ale dla mnie zbedna.

Niestety ma to takze ograniczona pojemnosc pamieci a ceny tych wiekszych sa przy okazji chore.

No i na domiar zlego nie ma wersji na 5C.

 

Zalezy mi na opcji typu przejsciowka z lightning na microSD (opcja idealna) albo na jakies USB czy cokolwiek rozsadnego.



#4 indu

indu
  • 972 postów
  • Płeć:

Napisano 19 marca 2015 - 11:43

Sprawdź sandisk wifi flash drive.



#5 margiel

margiel
  • 640 postów

Napisano 19 marca 2015 - 22:30

Sprawdź sandisk wifi flash drive.

Dzieki za sugestie. Wlasnei znalazlem wczoraj w nocy na jakims zagramanicznym forum podobna sugestie i okazuje sie, ze jest kilka urzadzen tego typu na rynku (conajmniej 3 roznych firm), wiec kwestia tylko wyboru, ale jest to cos, co zalatwia moj problem w 100%.

Dzieki.



#6 FireBird

FireBird
  • 124 postów

Napisano 08 czerwca 2017 - 18:27

Jest tyle negatywnych opinii o Mophie, jeśli chodzi o pokrowce z bateriami/dyskami na zagranicznych stronach, a tutaj wszyscy je polecają. Jak to jest w rzeczywistości? Mało jest na myapple o nich tematów - posiada ktoś? Albo tego z samą baterią, albo Space Packa?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych