Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * - 4 głosy

Poszukiwania aplikacji.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5404 odpowiedzi w tym temacie

#4976 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 26 marca 2017 - 13:08

Jest aplikacja która pomoże przenieść dane z androida na ios?? Coś pamiętam że jak przesiadałem się na androida to coś powstało ale nie działało to dobrze. 


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#4977 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 26 marca 2017 - 14:57

@krissos, do tego jest oficjalna aplikacja:

https://play.google....movetoios&hl=pl



#4978 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 26 marca 2017 - 16:11

w GP widziałem, ale nie mogłem znaleźć w appstore. Dlatego pytałem bo może inaczej się nazywa.


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#4979 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 26 marca 2017 - 21:54

Jeżeli chcesz przenieść z Androida na iOS to wystarczy aplikacja na Androida. iOS od wersji 9 ma wbudowane odpowiednie funkcje w system. Tutaj masz opis:

https://support.appl.../pl-pl/HT201196


  • krissos lubi to

#4980 compucar

compucar
  • 30 postów

Napisano 27 marca 2017 - 18:12

szukam aplikacji, w której siedmioletnia córka mogłaby stworzyć własny rysunek i wysłać go tacie :)

ipad mini 4.

 

 

Jak iPad mini, to nie bardzo pasuje do Mac – Software. Przenoszę. // moderacja



#4981 Tomasz Kędra

Tomasz Kędra
  • 178 postów
  • SkądKatowice

Napisano 27 marca 2017 - 19:47

szukam jakiegoś lepszego dialera na iphona (o ile w ogóle jest coś takiego), takiego, który pokazuje historię połączeń z danego kontaktu (chyba, że nie umiem tego ustawić? ale każdą rozmowę pokazuje u mnie osobno) i takiego, który umożliwiałby zrobienie notki do każdego numeru (w tym standardowym mogę zrobić notatkę tylko do numeru zapisanego w kontaktach - da się do każdego?)


Iphone Xs (tymczasowo), MBP 13 M1 16/512 space grey, iPad Air 64 lte silver, AirPods Pro, był jeszcze AW7, ale Epix gen 2 jest lepszy:)


#4982 mzeromski

mzeromski
  • 0 postów

Napisano 29 marca 2017 - 13:45

witam, mam taki problem iż w iphone 6 z nowym oprogramowaniem strasznie słabo słychać rozmówcę.
potrzebowałbym jakiegoś programu który by podgłaśniał mi jak najbardziej rozmówcę.
jest coś takiego może ?



#4983 smilemd

smilemd
  • 6 postów

Napisano 04 kwietnia 2017 - 07:58

Poszukuje najlepszej aplikacji na iPad Pro na konwertowanie tekstu z pisma ręcznego ipencile'm na tekst komputerowy



#4984 Szymon035

Szymon035
  • 5 postów

Napisano 30 kwietnia 2017 - 12:43

Witam. Na Androidzie miałem aplikację w której po wpisaniu danego numeru wyskakiwało informacje i danym numerze, np czy są to jacyś oszuści itp, taka baza danych z opiniami i numerach.

Była to ta aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.cinek.nieznanynumer&hl=pl

 

Chciałem się zapytać czy jest też na iOS'a taka aplikacji lub podobnie działająca?



#4985 Yary

Yary
  • 75 postów

Napisano 30 kwietnia 2017 - 14:30

Witam. Na Androidzie miałem aplikację w której po wpisaniu danego numeru wyskakiwało informacje i danym numerze, np czy są to jacyś oszuści itp, taka baza danych z opiniami i numerach.

Była to ta aplikacja https://play.google....nanynumer&hl=pl

 

Chciałem się zapytać czy jest też na iOS'a taka aplikacji lub podobnie działająca?

 

Truecaller lub Mr. Number (by Hiya). Używam tej ostatniej do blokowania spamu. Ta pierwsza ma większą bazę numerów też niespamowych- ale w zamian musisz chyba udostępnić własną bazę kontaktów. Która komuś innemu powie, kto dzwoni, jeśli nie miała tej osoby wśród swoich kontaktów.



#4986 baconp

baconp
  • 30 postów

Napisano 06 maja 2017 - 11:24

Poszukuje aplikacji do monitorowania czasu pracy przy ruchomych godzinach pracy. Na androidzie bardzo mi przypadła do gustu aplikacja https://play.google....rksclocks&hl=pl klikam start potem end i wylicza sama czas miesieczny



#4987 scanvol

scanvol
  • 2 postów

Napisano 10 maja 2017 - 22:30

Witam, poszukuję aplikacji na IOS, która potrafi wysyłać SMS'y o podanej treści, do jednego odbiorcy, w odstępach czasowych np. co minutę, odpowiednik android'owego "Auto SMS Sender" https://play.google.com/store/apps/details?id=com.drcinfotech.autosms&hl=pl



#4988 michalk61

michalk61
  • 7 postów

Napisano 11 maja 2017 - 18:07

Witam
Szukam alternatywy z powodu braku aplikacji Moje Mapy Google, chciałbym sie przesiąść na Iphona z Androida, jednakże z powodu pracy gdzie bardzo dużo korzystam z tej aplikacji nie mogę tego zrobić w pełni. Potrzebuje programu gdzie mogę zaznaczać punkty na mapie i je opisywać, dodatkowo dzielić je na grupy np: wykonane tematy, zaplanowane, nowe tematy itp. Mimo wszystko apka na androida wcale nie jest taka dobra, ale trafiłem ją i nauczyłem się z jej korzystać. Teraz potrzebuje czegoś takiego na Iphonie. 



#4989 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 11 maja 2017 - 20:38

Witam, poszukuję aplikacji na IOS, która potrafi wysyłać SMS'y o podanej treści, do jednego odbiorcy, w odstępach czasowych np. co minutę, odpowiednik android'owego "Auto SMS Sender" https://play.google....h.autosms&hl=pl

Na 99,9% nie ma czegoś takiego na iOS bez JB, z tego co wiem jeśli aplikacja chce wysłać wiadomość, to musi to być ręcznie zatwierdzone przez użytkownika.


witam, mam taki problem iż w iphone 6 z nowym oprogramowaniem strasznie słabo słychać rozmówcę.
potrzebowałbym jakiegoś programu który by podgłaśniał mi jak najbardziej rozmówcę.
jest coś takiego może ?

Nie ma, aplikacje nie mogą tak głęboko się wgryzać w system. Spróbuj w Ustawienia->Ogólne->Dostępność przełączyć pozycję "Redukcja hałasu otoczenia". Miałem ostatnio podobną sytuację i pomogło.


szukam jakiegoś lepszego dialera na iphona (o ile w ogóle jest coś takiego), takiego, który pokazuje historię połączeń z danego kontaktu (chyba, że nie umiem tego ustawić? ale każdą rozmowę pokazuje u mnie osobno) i takiego, który umożliwiałby zrobienie notki do każdego numeru (w tym standardowym mogę zrobić notatkę tylko do numeru zapisanego w kontaktach - da się do każdego?)

Dialerów na iPhone nie ma (chyba, że z JB). Rozmowy są osobno i raczej nie ma ustawienia, które może to zmienić. Jak stukniesz w "i" przy kontakcie na liście połączeń, to tam jest lista kilku od tej osoby w zbliżonym czasie. 


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4990 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 12 maja 2017 - 21:24

Znacie jakiś program do ściągania video z Youtube ?

#4991 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 13 maja 2017 - 19:22

@dao, ja polecam Workflow, a później ściągnięcie gotowych skryptów do niego. Narzędzie na początku skomplikowane, ale darmowe i funkcjonalne. W sensie, że nie tylko do ściągania video z YT. Inna opcja to Documents 5 albo inny file manager + strona SaveFrom.Net. Jak nie chcesz się bawić tylko po prostu ściągnąć to Downloader albo QWE.



#4992 winmaciek

winmaciek
  • 6 508 postów
  • Płeć:

Napisano 13 maja 2017 - 22:00

szukam aplikacji, w której siedmioletnia córka mogłaby stworzyć własny rysunek i wysłać go tacie :)

ipad mini 4.

 

 

Jak iPad mini, to nie bardzo pasuje do Mac – Software. Przenoszę. // moderacja

Może Paper by 53? Za darmo, sporo funkcji i całkiem fajne efekty można uzyskać.


MacBook Pro 13" M1, iPhone 15 Pro Max, iPad Pro 11" M1 Wi-Fi+Cellular

Wszelkie porady udzielane są na licencji beerware. 


#4993 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 13 maja 2017 - 22:56

@dao, ja polecam Workflow, a później ściągnięcie gotowych skryptów do niego. Narzędzie na początku skomplikowane, ale darmowe i funkcjonalne. W sensie, że nie tylko do ściągania video z YT. Inna opcja to Documents 5 albo inny file manager + strona SaveFrom.Net. Jak nie chcesz się bawić tylko po prostu ściągnąć to Downloader albo QWE.


O! Gdzie jest skrypt w Workflow do pobierania filmików z YT?

#4994 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 14 maja 2017 - 07:09

https://www.reddit.c...youtube_videos/

Znalazłem takie akcje do YT. Czy może ktoś wie jak je przekształcić by automatycznie zapisywał do programu zdjęcia i najlepiej jeszcze do osobnego folderu video ?

#4995 marioosh666

marioosh666
  • 229 postów

Napisano 14 maja 2017 - 14:12

O! Gdzie jest skrypt w Workflow do pobierania filmików z YT?

Na ich stronie. Proponuję poszukać w Google wpisując workflow i później to co chcesz, bo jest kilka skryptów. Mi najbardziej odpowiada ten, który przerabia YT na MP3.

 

@dao, tutaj jest gotowy skrypt:

https://workflow.is/...ff31128e6d42602

 

Narzędzie z początku trudne, ale później bardzo funkcjonalne.



#4996 konrad white

konrad white
  • 224 postów

Napisano 14 maja 2017 - 15:13

Bardzo dziękuję. Natywna wyszukiwarka Workflow jest uboga, teraz to co innego;)

#4997 michalk61

michalk61
  • 7 postów

Napisano 14 maja 2017 - 17:13

Odświeżę pytanie bo pilnie potrzebuje takiej aplikacji bo nowy tydzień zaczyna biec.


Szukam alternatywy z powodu braku aplikacji Moje Mapy Google, chciałbym sie przesiąść na Iphona z Androida, jednakże z powodu pracy gdzie bardzo dużo korzystam z tej aplikacji nie mogę tego zrobić w pełni. Potrzebuje programu gdzie mogę zaznaczać punkty na mapie i je opisywać, dodatkowo dzielić je na grupy np: wykonane tematy, zaplanowane, nowe tematy itp. Mimo wszystko apka na androida wcale nie jest taka dobra, ale trafiłem ją i nauczyłem się z jej korzystać. Teraz potrzebuje czegoś takiego na Iphonie. 



#4998 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 14 maja 2017 - 20:05

Może maps.me. Pozwala opisywać zaznaczane punkty. 



#4999 michalk61

michalk61
  • 7 postów

Napisano 15 maja 2017 - 16:54

Może maps.me. Pozwala opisywać zaznaczane punkty. 

Można na tę mapę wejść z poziomu PC ? 
Moja praca wygląda tak że wyszukuje współrzędne na PC, a później jeżdżę po tych miejscach z nawigacją ( telefonem ) 
Proszę o pomoc wszystkich forumowiczów. 



#5000 MarcinUK

MarcinUK
  • 4 postów

Napisano 15 maja 2017 - 17:32

Szukam aplikacji do przechowywania plików. Chce aby mój telefon służył jako usb drive czy przenośny dysk




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych