Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Jaki smartwatch/smartband do iPhone?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
407 odpowiedzi w tym temacie

#376 Cudziak

Cudziak
  • 87 postów

Napisano 03 lipca 2017 - 18:44

Boze, ale mi sie marzy taki smartwatch o funkcjonalnosci Apple Watch (lub zblizonej), ale zeby ten zegarek byl po prostu okragly ;)

#377 azak43

azak43
  • 314 postów

Napisano 12 października 2017 - 10:46

Panowie, a który system - Android Wear czy Tizen jest bardziej kompatybilny z IOS ?



#378 Grafii

Grafii
  • 38 postów

Napisano 20 grudnia 2017 - 22:03

Wątek chyba upadł :(
Czy ktoś posiada Gear S3 + iOS? Działa ma S3 np Listonic lub endomondo?

#379 michal.klos

michal.klos
  • 1 postów

Napisano 26 stycznia 2018 - 20:25

Cześć wszystkim,
Mam pytanie do was. Jestem zainteresowany zakupem smartwatcha / smartbanda do mojego iPhone 6s. Chciałbym mieć odpowiedni licznik kalorii, kroków i pulsu! (żeby dokładnie wyliczał kalorie na tej podstawie).
Chciałbym mieć prawdziwy inteligentny alarm (budzenie się w fazie najlżejszego snu).
Byłoby mi miło móc też zmienić piosenki na Spotify no i wiadomo powiadomienia i zegar.
Co polecacie?  fajnie żeby nie kosztował jakichś kosmicznych pieniędzy - budżet powiedzmy 500



#380 spadoo27

spadoo27
  • 2 postów

Napisano 14 marca 2018 - 10:59

Cześć wszystkim,
Mam pytanie do was. Jestem zainteresowany zakupem smartwatcha / smartbanda do mojego iPhone 6s. Chciałbym mieć odpowiedni licznik kalorii, kroków i pulsu! (żeby dokładnie wyliczał kalorie na tej podstawie).
Chciałbym mieć prawdziwy inteligentny alarm (budzenie się w fazie najlżejszego snu).
Byłoby mi miło móc też zmienić piosenki na Spotify no i wiadomo powiadomienia i zegar.
Co polecacie?  fajnie żeby nie kosztował jakichś kosmicznych pieniędzy - budżet powiedzmy 500

 

Podbijam wątek - szukam smartwacha z licznikiem kalorii i kroków głównie :) Czy ktoś może coś polecić?



#381 polskigamer

polskigamer
  • 1 postów

Napisano 17 lipca 2018 - 17:49

Ja sam miałem przez jakiś czas Samsunga S2 classic i w połączeniu z moim Iphone X śmigał świetnie. Jednak później go sprzedałem i kupiłem Gshocka bo nie chciało mi się ładować tego zegarka. Mimo to byłem bardzo zadowolony:)



#382 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 09 stycznia 2019 - 17:28

To ja trochę odgrzeje temat, obecnie posiadam Mi Band 3 nie mogę narzekać prócz jednej małej rzeczy przy jasnym świetle nic nie widać na ekranie. Dzisiaj mi przyszedł zamówiony Honor Band 4 wygląda elegancko oraz jest na plus tego że widać ekran przy jasnym świetle. Niestety i tutaj pojawił się mankament, nie ma opcji w której to ja kontroluje z jakich aplikacji powiadomienia mi przychodzą na opaskę, w aplikacji Huawei Heatlh jest tylko opcja włączenia powiadomień lub wyłączenia, w Mi Fit byłą opcja wyboru z jakich aplikacji chce dostać powiadomienie. I teraz moje pytanie, czy możecie polecić jakieś smartbandy/watche które mają opcje kontroli/wyboru powiadomień, mogą być nawet te z chin, Może ktoś ma właśnie taki band lub watch... wiadomo że band od 500zł w górę będzie miał te opcje ale wolę aż tyle nie wydawać. Poza tym sportów nie uprawiam, ale powiadomienia mi są potrzebne.


iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#383 babeo

babeo
  • 152 postów

Napisano 09 stycznia 2019 - 19:15

A to ja zadam pytanie odnośnie Mi Band 3. Czy w przypadku przychodzącego połączenia pojawia się na opasce numer telefonu lub nazwa koniątka z książki telefonicznej? Jak wyglądają powiadomienia z sms, Messenger? Mamy treść czy tylko ikonę jak w Mi Band 2?
iPhone 7 128GB + iPad 2018 32GB WiFi + BeatsX

#384 iLuk45z

iLuk45z
  • 595 postów
  • SkądŁDZ/Swansea

Napisano 09 stycznia 2019 - 21:08

Jeśli osoba znajduje się w książce telefonicznej masz powiadomienie nawet jeśli ktoś dzwoni na WhatsApp, SMS pokazuje od kogo+treść ale jest brak obsługi PL znaków.

iPhone 3G 16GB-> iPhone 3GS 16GB -> iPhone 4 16GB Black -> iPhone 4S 16GB Black -> iPhone 5 16GB Black -> iPhone 6S 16GB Black -> iPhone SE 64GB Black -> iPhone 7 Plus 128GB (PRODUCT) Red -> iPhone 8 Plus 64GB Rose Gold -> iPhone XR 128GB Black -> iPhone 12 mini 128GB Blue -> iPhone 13 128GB Midnight -> iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple  iPads --> iPad Mini 4 WiFi Space Grey -> iPad Air 32GB Silver WiFi+LTE -> iPad 7th Gen 32GB WiFi+LTE -> iPad 9th 64GB WiFi Sapce Grey


#385 CryKillerPL

CryKillerPL
  • 116 postów

Napisano 23 stycznia 2019 - 22:53

Może ktoś polecić jakiś w miarę dobry i tani smartwatch do 350 zł który będzie współpracował z aplikacją Apple Health?
iPhone 14 Pro Max 128GB

#386 CASH3

CASH3
  • 1 postów

Napisano 28 grudnia 2019 - 23:23

Czy ktoś używa  zegarka Huawei Watch GT 2 z iPhone XS Max??? Interesuje mnie to, jak zegarek paruje się z iPhone'm, jakie funkcje nie działają względem sprzętu z androidem? W sumie to najbardziej mnie interesuje to czy będe mógł odbierać połaczenia na zegarku???



#387 mpyro

mpyro
  • 154 postów
  • SkądDen Haag

Napisano 30 grudnia 2019 - 13:32

I po raz kolejny wracam do Iphona. Sprzedałem Note 10 plus, ale został mi Smartwatch Galaxy Active 2.Bardzo fajny ,ale jak bedzie działal z Iphonem?ma ktos jakies doswiadczenia  z uzywaniem obu sprzetów?



#388 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 16 czerwca 2020 - 10:26

Odkopię temat.
Czy znacie jakiś niedrogi zegarek, poniżej 1k który będzie współpracował z iPhone i aplikacją zdrowie?

iPhone 11


#389 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 16 czerwca 2020 - 11:45

Żona używa Garmina Vivosport. Cena około 500PLN. Żyje kilka dni na baterii, ma wbudowany GPS i puls (nie trzeba biegać z telefonem), przechodzą powiadomienia i informacje o połączeniach (ale bez możliwości odpowiadania czy rozmowy). Od czasu do czasu gubi się BT i trzeba sparować. Bardziej męski (duży i okrągły) jest Vivoactive 3 - też koło miesiąca. Ja miałem poprzedni Vivoactive i podobnie pozytywne doświadczenia, ale poziomu stabilności i zakresu integracji Apple Watch to Garmin nie osiąga - zastanów się nad AW3. 



#390 Aastelix

Aastelix
  • 1 528 postów
  • SkądPodbeskidzie

Napisano 16 czerwca 2020 - 16:07

Czytałem, że AW3 trzeba codziennie ładować. A ja w nocy śpię z zegarkiem na nadgarstku a w dzień też się przydaje.
Ładowanie raz ma kilka dni przeżyje ale codzienne uzupełnianie prądu nie wchodzi w grę. Nad tym Garmin się zastanowię. Chcę żeby w miarę elegancko wyglądał i spełniał podstawowe funkcje sportowe jak tętno, sen, ale zależy mi też na barometrze.

iPhone 11


#391 damianmajk

damianmajk
  • 700 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 16 czerwca 2020 - 19:48

Czytałem, że AW3 trzeba codziennie ładować. A ja w nocy śpię z zegarkiem na nadgarstku a w dzień też się przydaje.
Ładowanie raz ma kilka dni przeżyje ale codzienne uzupełnianie prądu nie wchodzi w grę. Nad tym Garmin się zastanowię. Chcę żeby w miarę elegancko wyglądał i spełniał podstawowe funkcje sportowe jak tętno, sen, ale zależy mi też na barometrze.

Mialem tego Garmina i w sumie był całkiem ok. Trochę mały, ale bateria dużo lepsza niż nawet w AW 5. Masz też Garmin Pay, jeżeli Twój bank wspiera i Ciebie to interesuje. 



#392 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 16 czerwca 2020 - 20:18

To prawda, Apple Watch wymaga codziennego lądowanie, szczególnie przy jakichś treningach. 



#393 piszczu100

piszczu100
  • 69 postów

Napisano 26 listopada 2020 - 18:52

Czy używał ktoś smartwatcha z systemem wear OS w połączeniu z iPhone? I wie jakie sa ograniczenia które nie bedą działać? I czy można używać płatności Google Pay na zegarku bez połączenia ze smartfonem? Będę wdzięczny za jakakolwiek pomoc. Dzieki :)

#394 Józwa

Józwa
  • 4 postów

Napisano 12 grudnia 2021 - 09:44

Witam. Szukam jakiegoś sensownego smartwatcha z opcją pomiaru ciśnienia pod Iphone 13.



#395 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 12 grudnia 2021 - 12:14

Prawdopodobnie jedynym sensownym jest Obron HeartGuide - dostępny tylko w USA. Samsung mierzy ciśnienie bardzo pośrednio, chińskie wynalazki do zabawki, jak są problemy z ciśnieniem, to strach się na tym opierać. Sensownego rozwiązania szukają wszyscy producenci.



#396 Józwa

Józwa
  • 4 postów

Napisano 12 grudnia 2021 - 12:46

Niby wszędzie piszą, że Samsungi dają radę, tylko że współpraca z Iphonem średnia a Galaxy Watch 4 to już w ogóle. Ino wszędzie piszą, chyba nawet bez wczytania się w to co napisałem, jak Iphone to Apple Watch. Inaczej się nie godzi. Tyle, że kurde albo ja tak szukam albo mi google takie wyniki zwraca, że już nie wiem czy Apple Watche w końcu obsługują mierzenie ciśnienia czy nie.



#397 Mikołaj Maciejko

Mikołaj Maciejko

  • 4 645 postów
  • Płeć:

Napisano 12 grudnia 2021 - 12:52

Niby wszędzie piszą, że Samsungi dają radę, tylko że współpraca z Iphonem średnia a Galaxy Watch 4 to już w ogóle. Ino wszędzie piszą, chyba nawet bez wczytania się w to co napisałem, jak Iphone to Apple Watch. Inaczej się nie godzi. Tyle, że kurde albo ja tak szukam albo mi google takie wyniki zwraca, że już nie wiem czy Apple Watche w końcu obsługują mierzenie ciśnienia czy nie.

NIe obsługują. Nie istnieje jeszcze wiarygodna metoda pomiaru ciśnienia inna niż ta z zaciskającymi się opaskami, jaka jest używana w klasycznych ciśnieniomierzach. Radzę odpuścić te poszukiwania na jakiś czas, bo nawet jeśli kupisz coś, co niby mierzy ciśnienie, będziesz rozczarowany.



#398 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 12 grudnia 2021 - 12:59

Niby wszędzie piszą, że Samsungi dają radę, tylko że współpraca z Iphonem średnia a Galaxy Watch 4 to już w ogóle. Ino wszędzie piszą, chyba nawet bez wczytania się w to co napisałem, jak Iphone to Apple Watch. Inaczej się nie godzi. Tyle, że kurde albo ja tak szukam albo mi google takie wyniki zwraca, że już nie wiem czy Apple Watche w końcu obsługują mierzenie ciśnienia czy nie.


Apple dopiero opracowuje swój patent na mierzenie ciśnienia. Ponoć chcą, żeby ich zegarki opierały się na czujnikach pomiaru mikrowibracji z sieci neuronowych. Ale czy i kiedy to wprowadzą…

#399 Józwa

Józwa
  • 4 postów

Napisano 12 grudnia 2021 - 12:59

NIe obsługują. Nie istnieje jeszcze wiarygodna metoda pomiaru ciśnienia inna niż ta z zaciskającymi się opaskami, jaka jest używana w klasycznych ciśnieniomierzach. Radzę odpuścić te poszukiwania na jakiś czas, bo nawet jeśli kupisz coś, co niby mierzy ciśnienie, będziesz rozczarowany.

No to lipa. Liczyłem, że jest  chociaż co tak pi razy oko powie, że ciśnienie człowiek ma za duże. Nie liczyłem na coś równego klasycznemu ciśnieniomierzowi.



#400 sheepysheep

sheepysheep
  • 1 279 postów

Napisano 19 grudnia 2021 - 20:37

Ale jest jeszcze nadzieja, że wkrótce pojawi się takie urządzenie. Ponoć testerzy nowego Huawei Watch D (którego premiera jest oczekiwana niebawem) są pod wrażeniem dokładności jego pomiarów.
Smartwach uzyskal już certyfikację medyczną (drugiej klasy - cokolwiek to znaczy - nadawaną przez chińską Państwową Administrację Leków.
Specyfikacja techniczna oficjalnie czy w przeciekach nie jest jeszcze do końca znana, aczkolwiek mówi się, że zostanie w nim zastosowany nowy sposób mierzenia ciśnienia, podobny do tych stosowanych w ciśnieniomierzach - poduszka powietrzna.
Może warto się temu przyglądnąć.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych