Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Problem z zakupionym iBookiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 chrobro

chrobro
  • 168 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 25 stycznia 2013 - 22:57

Witam, Zakupilem przed chwila ksiazke na applestore na PC,zeby wieczorem tylko odpalic iPada i zaczac od razu czytac. Ale wyszedl problem - ksiazki nie moge pobrac na iPada, poniewaz wyskakuje komunikat: "This device is allready assiociated with an Apple ID:You can download past purchases on this device with just one Apple ID every 90days. This device can be used with another Apple ID in 45days" Jak chce pobrac ksiazke automatycznie ( z menu ustawien ) mam komunikat: "You can not assiociate this device with a different Apple ID in 45days" Ksiazke zakupilem tym samym ID ktory mam na iPadzie, nie rozumiem w czym problem, mam czekac tyle na te ksiazke zeby moc ja przeczytac na iPadzie?? Prosze o pomoc

#2 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 26 stycznia 2013 - 00:00

Jak kupiłeś w apple store to się nie dziwię,że się nie udaje...

Btw.mam to samo ale na osx

http://support.apple.com/kb/HT4627

#3 eualex

eualex
  • 2 097 postów

Napisano 26 stycznia 2013 - 08:58

Witam,
Zakupilem przed chwila ksiazke na applestore na PC,zeby wieczorem tylko odpalic iPada i zaczac od razu czytac.
Ale wyszedl problem - ksiazki nie moge pobrac na iPada, poniewaz wyskakuje komunikat:
"This device is allready assiociated with an Apple ID:You can download past purchases on this device with just one Apple ID every 90days. This device can be used with another Apple ID in 45days"

Jak chce pobrac ksiazke automatycznie ( z menu ustawien ) mam komunikat:
"You can not assiociate this device with a different Apple ID in 45days"

Ksiazke zakupilem tym samym ID ktory mam na iPadzie, nie rozumiem w czym problem, mam czekac tyle na te ksiazke zeby moc ja przeczytac na iPadzie?? Prosze o pomoc

Jak kupiłeś w apple store to się nie dziwię,że się nie udaje...

Btw.mam to samo ale na osx

iTunes Store: kojarzenie urządzenia lub komputera z kontem Apple ID

Jeśli nie przeniosłeś jej na komputer (o ile to możliwe), lub nie kupowałeś na komputerze (i nie masz kopi na komputerze) - pozostaje tylko poczekać te 44 dni...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych