Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPad Mini - opinie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
862 odpowiedzi w tym temacie

#51 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 28 października 2012 - 21:10

Nie bez powodu wprowadzili nowy model, ja osobiście czekam z wymianą na nowy design.

#52 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 28 października 2012 - 21:12

Ja tak samo :) mam nadzieje że będzie w marcu, i będzie amaizing. A ten dostanie moja żona/syn. @iron a gdzie iPhone 5?.

#53 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 28 października 2012 - 21:15

Ja tak samo :) mam nadzieje że będzie w marcu, i będzie amaizing.
A ten dostanie moja żona/syn.

@iron a gdzie iPhone 5?.


Odpuściłem sobie, poczekam aż będzie od ręki w AOS. Jakoś nie mam ciśnienia na ten model.

#54 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 28 października 2012 - 21:17

To chyba trochę poczekasz:) Czemu, to w końcu najlepszy iPhone.

#55 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 28 października 2012 - 21:19

A dla mnie nadal dobry jest 4S, nie będę kupował multum zabawek jak na samochód wszystko odkładam :) Ale to nie temat o iPhone i BMW :)

#56 brajtszwanc

brajtszwanc
  • 113 postów

Napisano 29 października 2012 - 10:34

Pogadamy za 4-6 miesięcy :/

Przekonaj mnie do czego mi lepszy procesor skoro na ipadzie gram tylko w "planszówki"? Lepszy procesor ma zastosowanie tylko do grania w zaawansowane graficznie pozycje. Nie dajmy się zwariować z tym wyścigiem zbrojeń. Atutem Apple od zawsze jest iOS, a nie podzespoły na których on funkcjonuje. Standardowe programy są świetnie zoptymalizowane, a przeglądanie zasobów internetu jest czystą przyjemnością. Tutaj nowy procesor niewiele może poprawić. Jeśli ktoś używa tabletu tylko do grania i to w najnowsze gry 3D, to faktycznie może się martwić posiadając ipada3, ale pozostali użytkownicy będą mogli spać spokojnie jeszcze przez długi czas. To co mnie przekonało do zakupu ipada3 to był wyświetlacz Retina. Gdyby nie ten atut, zapewne sięgnąłbym po ipada2.

#57 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 października 2012 - 12:22

Dokładnie, od gier to ja mam Xboxa. Osobiście zupełnie nie rozumiem grania np. w takie GTA. Próbowałem i jak dla mnie jest to mega niewygodne.

#58 BIGPUN

BIGPUN
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 października 2012 - 20:06

BMW będziesz miał wydatki:) A wracając do tematu. Cortland też otwiera 2 listopada o 8. I napisali mi że kilka sztuk będą mieli pod koniec tygodnia... 2+2=?:)

#59 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 29 października 2012 - 20:08

Oby nie tyle sztuk co iPhone'a :) Kupujesz?.

#60 BIGPUN

BIGPUN
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 października 2012 - 20:13

Tylko pod warunkiem: 1. Ceny takiej jak w aos 2. Pixele mnie nie zabiją

#61 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 29 października 2012 - 20:14

Pixele cię zabiją, nie przestawisz się :), korzystasz jednocześnie z iPad'a 3gen i 2gen?.

#62 BIGPUN

BIGPUN
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 października 2012 - 20:35

ipad 2gen ma pekniecie na obudowie i zostal w domu dla córki winowajcy. Net i praca na trójce. Gry, filmiki i zabawa na dwójce bo zawsze leży gdzieś pod ręką.

#63 brokenmusic

brokenmusic
  • 228 postów

Napisano 29 października 2012 - 21:02

Polubiłem Apple jakiś czas temu ale teraz, po ostatniej konferencji stwierdziłem, że coś do końca nie gra. Zaczynam się zastanawiać czy Apple nie wyczuwa zbliżającego się osłabienia sprzedaży swoich produktów i próbuję zarobić ile jeszcze się da. Kwestia komputerów mnie nie interesuję. Co do ipada mini nie rozumiem kto miałby go kupić. Marny jest argument, że mini jest bardziej mobilny, fakt waży mniej, jest bardziej poręczny ale to nie jest argument by wykładać ponad 1900 zł, tymbardziej, że korzystanie z normalnego ipada wyposażonego w 3G poza domem nie rodzi dyskomfortu. Celowo pomijam wersję wifi only. Urządzenie tak mocno nastawione na mobilność bez 3G to już jest mega nieporozumienie. iPad 4 generacji to urządzenie w sam raz dla posiadaczy iphone 5. Wydadzą ponad 2000 zł by móc cieszyć się taką samą wtyczką ładowania. Dostaną także procesor a6x, nic niestety z tego nie wynika, bo żaden deweloper nie wyda gry tylko dla ipada 4 generacji, pomijając użytkowników 2 i 3 zbyt dużo kasy. Dostaną też kamerę face time hd. Jestem bardzo ciekaw z jakim uploadem trzeba mieć łącze by wysyłać komuś płynny obraz. Przepraszam za lekki off topic ale miłośnicy Apple to chyba największe technologiczne głąby, którzy po usłyszeniu emejzing pierdyliard razy w przeciągu prezentacji dają wiarę, że tak rzeczywiście jest. Ja miałbym wyrzuty sumienia, że kupiłem 3 gdyby 4 oferowała 15h na baterii i mega możliwości jak chodzi o gry. Rzecz jasna do nikogo osobiście nie uderzam, ale czytając część komentarzy o nowościach i ślinotoku fanboji opadają ręce

#64 papux

papux
  • 128 postów
  • SkądPL

Napisano 29 października 2012 - 22:23

iPad 4 raczej nic nie wnosi. Jedyne co tak na prawde cenie w Apple to niesamowite wykonanie. Piękne aluminiowe obudowy. System który działa tak płynnie jak oczekuje. Co do ameizing to raczej delikatna pomyłka. Są spoko ale na pewno nie zasługują na miane nowej generacji.

#65 Misza3G

Misza3G
  • 81 postów
  • SkądRybnik

Napisano 30 października 2012 - 17:15

iPad Mini Ja jestem na 70% pewny , że mojego iPada 1 gen wifi zastąpi czarny iPad mini 16GB w takiej samej konfiguracji . Pozostałe 30% to iPad 2 . Zależy mi na jeszcze większej mobilności , iPad 9,7 w domu sprawdza się idealnie jednak w szkole / centrum handlowym/ autobusie to ciągle za dużo jak dla mnie . Zobaczymy jak się będzie sprawowac ten ekran 7,85 . Wifi bo zawsze mogę sobie udostępnic internet z mojego 3GS . Jak myślicie czy odczuję dużą różnicę porównując z moim aktualnym sprzętem pod względem wydajności i jakości obrazu ???

#66 papux

papux
  • 128 postów
  • SkądPL

Napisano 30 października 2012 - 17:20

iPad 9,7 w domu sprawdza się idealnie jednak w szkole / centrum handlowym/ autobusie to ciągle za dużo jak dla mnie

No widzisz to tylko iPad a ja widzę w centrach ludzi którzy taszczą ze sobą laptopy, to dopiero porażka z mobilnością.

#67 BIGPUN

BIGPUN
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 października 2012 - 21:31

Mam ipada1gen i ipada2gen. Różnica jest kolosalna.

#68 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 31 października 2012 - 20:50

Oglądam reklamę mini, i biały jest boski, martwi mnie ekran, mogę się nie przestawić, ale urządzenie kuszące, zastąpił by mi iPad'a 3, który pozostał by urządzeniem domowym.

#69 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 31 października 2012 - 20:56

Dziś kupiłem. Czarny, lekki, mały i boski. Ekran to nie retina ale masakry nie ma. Ultra przenośny sprzęt. Co ciekawe stereo.

#70 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 31 października 2012 - 20:57

Gdzie można dostać?, Saturn? MM ? Ale ogólnie jak uczycie w stosunku do Retiny?.

#71 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 31 października 2012 - 21:00

Saturn. Różnica jest ale mam wrażenie, że nie widać tego aż tak jak w ipadzie 1.

#72 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 31 października 2012 - 21:02

No właśnie ja mam wszystko z Retiną i może być problem, że piksele mnie "zabiją" i tak muszę czekać na wersję z 3G więc pewnie coś koło grudnia będę się zastanawiał, nie gram w gry więc sprzęt byłby dla mnie idelany, do safari, maila itp. Pozbywasz się iPada'a 2?.

#73 swiety74

swiety74
  • 773 postów
  • SkądKatowice

Napisano 31 października 2012 - 21:06

Mam new Ipad w domu. Mój i żony. Jeden idzie na Allegro.

#74 qubuss

qubuss
  • 518 postów
  • SkądKońskie, PL

Napisano 31 października 2012 - 21:11

Muszę zdecydować, mam nadzieję, że Apple nie pokaże mini i nowego iPad'a w marcu :).

#75 iron.gery

iron.gery
  • 4 651 postów
  • SkądPolska | USA

Napisano 31 października 2012 - 21:19

Dziś kupiłem. Czarny, lekki, mały i boski. Ekran to nie retina ale masakry nie ma. Ultra przenośny sprzęt. Co ciekawe stereo.


Może jakąś recenzje wstawisz :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych