Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Akceleracja kursora myszy w MacOSX


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robczan

Robczan
  • 185 postów

Napisano 13 października 2010 - 13:03

Czy jest jakiś prosty sposób, aby ją wyłączyć? Jest to dla mnie niezbędny do gry w Starcrafta2:) Używam programu USB Overdrive, który robi to bez zarzutu, no ale jest płatny, poza tym nie lubię instalować nowych programów, jeżeli problem można rozwiązać np. prostą komendą w terminalu. Nie da się tam wpisać paru magicznych komend, żeby akceleracja myszy została wyłączona?

#2 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 840 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 października 2010 - 13:27

http://myapple.pl/ma...-windowsie.html

Obszerny wątek poświęcony twekowaniu działania myszki. Znajdziesz komendy, linki do softu usprawniającego wygodę i tak dalej.

Dopisek osobisty: nie wiem, co Wy macie z tą myszką. Używałem Mighty Mouse, teraz Magic Mouse, namiętnie korzystam z touchpada. Nigdy nie zmieniałem żadnych ustawień, działam na defaulcie. Gram w WoW-a, gram w SC2, wszystko mi działa.

#3 Robczan

Robczan
  • 185 postów

Napisano 13 października 2010 - 15:36

Heh, zależy też JAK grasz w sc2. Jeżeli jesteś w niskiej lidze to być może znalazłeś powód: bez tej dziwniej macosowej akceleracji gra sie 2 razy sprawniej, celowanie kursorem jest o niebo lepsze... Spróbuj, a sam się przekonasz.

#4 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 840 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 października 2010 - 15:39

Zdecydowanie jestem w niższej lidze ;-) W sc1 grałem w sumie w życiu ze dwie godziny, teraz wziąłem na tapetę SC2 na czas oczekiwania na podpięcie łącza w nowym mieszkaniu ;-)

#5 Robczan

Robczan
  • 185 postów

Napisano 13 października 2010 - 16:04

To radze jednak zainstalować USB Overdrive, jak na razie jest to jedyne wyjście które znalazłem, inne programy lub ta komenda w terminanu nie działają tak, jak powinny.

#6 piotrek_ole

piotrek_ole
  • 32 postów

Napisano 06 listopada 2011 - 05:06

Odświeżam temat: Mam obecnie podobny problem. Strasznie irytuje mnie akceleracja, której w żaden sposób nie mogę wyłączyć. Podlaczajac myszke bylo by pewnie po problemie, poniewaz ma ona wlasne sterowniki ktore pozwalaja na wylaczenie. Lecz mnie interesuje touchpad. Chcialbym pozbyc sie tego jakos. Obecnie ciezko mi w cokolwiek trafic. To co znalazelem w necie jakos nie chce dzialac. Czy jest na to jakis dobry sprawdzony sposob?

#7 a11

a11
  • 511 postów

Napisano 11 listopada 2011 - 10:09

Mac Mouse woes be gone!
To działa.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych