Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Słuchawki - które wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2851 odpowiedzi w tym temacie

#2351 Andaar

Andaar
  • 1 688 postów

Napisano 27 lutego 2015 - 00:31

No to chyba będę musiał trochę kasy dozbierać, bo te 160 kosztują 500 zł u producenta (jakoś się zraziłem, do "pośredników"). To czekam w takim razie na recenzje tych słuchaweczek ;)


MacBook Pro 13" nTB 2017 256GB Silver | iPhone 13 mini 128GB Red | iPad Pro 11 (1st gen) 64GB Silver | iPod Shuffle 4 gen. Blue

Nie pomagam na PW


#2352 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 04 marca 2015 - 12:57

Poszukuję jakiś słuchawek, które nie mają super jakości dźwięku, ale mają dość porządny kabel. Będę wykorzystywane głównie w samolocie, więc izolacja też musi być na dobrym poziomie.

 

Cena do ok. 230-50 zł.



#2353 Leonardyn

Leonardyn
  • 23 postów

Napisano 07 marca 2015 - 17:11

Witam,

Poszukuję słuchawek dokanałówek do ok. 200 zł, moje poprzednie słuchawki, to Brainwavz R1 z pilocikiem, grały świetnie, ale kiedyś jedna ze słuchawek zahaczyła mi się o balustradę, kiedy schodziłem ze schodów i bah, po słuchawkach ;/ Kolejne to EarPodsy, na które z początku plułem, ale z czasem się do nich przyzwyczaiłem - mają świetny pojemniczek, czego ciężko znaleźć u konkurencji. Tutaj też pojawia się pytanie, czy znajdę słuchawki z czymś podobnym, albo chociaż równie dobrze zabezpieczającym przed plątaniem się i brudzeniem? Oczywiście priorytetem jest jakość dźwięku. Słucham muzyki różnej, ale głównie rock, metal, instrumental, także myślę, że mam dość wymagające ucho.


Użytkownik Leonardyn edytował ten post 07 marca 2015 - 17:12


#2354 pawelnrg

pawelnrg
  • 525 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 07 marca 2015 - 23:16

Co prawda nie dokanałowe,ale warte uwagi

Superlux HD681 EVO (MKII)

#2355 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 07 marca 2015 - 23:33

Kiedyś używałem Sennheiserów CX300-II i grały moim zdaniem wybitnie :-) Kosztowały dokładnie 200 zł, tylko, że nie miały pilota. 


<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#2356 DominikVelBadBoy

DominikVelBadBoy
  • 45 postów
  • Płeć:

Napisano 09 marca 2015 - 14:39

A ja mam pytanie odnośnie słuchawek EarPods, podobno kiepsko się trzymają w uchu i wypadają, czy ktoś może potwierdzić to lub obalić.



#2357 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 09 marca 2015 - 15:00

Nie zauważyłem takiego zjawiska u siebie, a używam EarPodsów na codzień.


  • DominikVelBadBoy lubi to

#2358 SeNuke

SeNuke
  • 769 postów

Napisano 09 marca 2015 - 15:09

Ja również nie zauważyłem niczego podobnego. Zawsze trzymały się OK. 


  • DominikVelBadBoy lubi to

 iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16 /  Apple Watch Series 6 44mm Blue watchOS 9
Game Center: .::.Mike.::.


#2359 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 10 marca 2015 - 18:41

Trzymają się okey. Bardziej mi wypadają moje nowe słuchawki.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#2360 flypek

flypek
  • 118 postów

Napisano 10 marca 2015 - 18:45

To chyba zależy od kształtu małżowiny. U mnie wypadają przy najmniejszym skręcie głowy. O bieganiu czy pójściu na siłownie nie ma mowy. Przydatne jedynie do użytku na kanapie.

#2361 Driff

Driff
  • 423 postów

Napisano 10 marca 2015 - 18:48

To ja mam chyba jakieś dziwne uszy, bo mi wypadają, no chyba, że się w ogóle nie ruszam. 


<p>MacBook Air 13" Early 2014 + iPhone 12 Pro Max + AirPods Pro

#2362 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 10 marca 2015 - 18:56

To chyba zależy od kształtu małżowiny. U mnie wypadają przy najmniejszym skręcie głowy. O bieganiu czy pójściu na siłownie nie ma mowy. Przydatne jedynie do użytku na kanapie.

A u mnie właśnie przy bieganiu super.


NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.

Follow me on Instagram jacobswitek
Follow me on Twitter zakino4


#2363 Szaden

Szaden
  • 252 postów

Napisano 14 marca 2015 - 00:37

Witam

 

Poszukuję słuchawek nausznych do 150 zł. Mogę nagiąć budżet, jak będzie warto, ale nie za dużo, bo łatwo niszczę słuchawki i żal mi dawać 3 stówy, za coś co może nie wytrzymać roku...

 

Kupię najprawdopodobniej używane, bo można taniej wyrwać lepszy model.

 

Podobało mi się jak grają Beatsy 2.0 (dźwięk nie był płaski!), ale one są stanowczo za drogie. Służą jako odnośnik jakości:) 

 

Co myślicie o firmie SkullCandy? Miałem kiedyś słuchawki dokanałowe tej firmy i grały podobnie do moich Creative ep630, które baaaardzo lubię - kolejny odnośnik jakości:) 

 

Słucham głównie rapu, rnb i popu:)

 

z góry dzięki za odpowiedzi



#2364 Ch0ChLiK

Ch0ChLiK
  • 71 postów
  • SkądInąd UK

Napisano 22 marca 2015 - 08:30

Jeśli ktoś szuka dobrych słuchawek dokanałowych z płaskim kablem, śmiało polecę Sony MH-1C. Jak dla mnie świetna jakość dźwięku (rock). Bez zbędnego, dudnienia, basu, resztę można wyregulować ustawieniem z telefonu. Słuchawki z dłuższym kablem do prawego i krótszym do lewego ucha. Do tego klips do przypięcia do koszulki. Na kabelku pilot do sterowania z mikrofonem, w iPhone czy iPod działa z niego tylko środkowy przycisk czyli stop/play/poprzednia-następna piosenka w zależności od tego ile razy się kliknie. Głośnością trzeba sterować z poziomu telefonu czy iPoda. Słuchawy raczej nie nadają się do biegania ale nawet w dość aktywnej w pracy sprawują się bardzo dobrze, nie wylatują z uszu. Duża tego zasługa to wyżej wspomniany klips

Cena to ok 70zł więc dobrze i przystępnie ;)


Użytkownik Ch0ChLiK edytował ten post 22 marca 2015 - 08:32


#2365 tanin

tanin
  • 30 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 29 kwietnia 2015 - 10:44

Do sportu mam i polecam JBL Reflect. Świetne wkładki douszne, trzymają się nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Płaski, odblaskowy kabel. Wadą tylko cena - pod 240zł.


iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5C -> iPhone 5S -> iPhone 6 -> iPhone 7 plus


#2366 luffa

luffa
  • 118 postów

Napisano 15 czerwca 2015 - 22:12

ja od siebie polecam Shure SE215 i Jays V-jays jako połączenie z iPhone 5



#2367 p3nisaider

p3nisaider
  • 323 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 czerwca 2015 - 14:46

Ja polecam wszystkim JBL J22, są świetne, kosztują około 120zł, nie mogę powiedzieć złego słowa o nich. Firma w końcu zobowiązuje :D



#2368 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 22 czerwca 2015 - 14:09

@p3nisaider
Jak grają te słuchawki? Bo ja lubię raczej basowe, rozglądam się akurat za nowymi w tym przedziale cenowym i myślałem o Brainwavz ProAlpha, ale może coś innego ciekawego się jeszcze znajdzie.

Użytkownik mstanko edytował ten post 22 czerwca 2015 - 14:10


#2369 luffa

luffa
  • 118 postów

Napisano 23 czerwca 2015 - 09:00

@p3nisaider
Jak grają te słuchawki? Bo ja lubię raczej basowe, rozglądam się akurat za nowymi w tym przedziale cenowym i myślałem o Brainwavz ProAlpha, ale może coś innego ciekawego się jeszcze znajdzie.

Shure SE215 dają bardzo fajny bas. może znajdziesz używane za tą cenę. polecam Ci też przeglądnąć forum mp3store, myślę, że tam znajdziesz rozwiązanie. 



#2370 serafin21

serafin21
  • 22 postów

Napisano 23 czerwca 2015 - 13:29

Gdy szukałem słuchawek dla siebie, miałby być one na trening i do codziennego użytku wybór padł na : Beats wireless 2 oraz Jaybird Bluebuds X. 

 

Cenowo są zbliżone do siebie. Chciałem sprawdzić jak grają wiec zamówiłem je przez internet (2 tyg na zwrot)

 

Jeżeli chodzi o jakoś dźwięku : w moim odczuciu Jaybirds grały trochę lepiej, bardziej przestrzenniej. Beatsy nadrabiały basem.

 

Z racji że głównym celem zakupy były dobre słuchawki do treningu oba modele dobrze trzymały się uszu i nie rozszczelniały się, jednak w przypadku Jaybirds tylko w odwrotnym chwycie ( a to mi nie pasowało do końca gdyż również kanały były odwrócone)

 

Jednak decydującym czynnikiem był mikrofon, w Jaybirds naprawdę słabo zbierał.

 

Dlatego wybrałem Beats, w którym naprawdę mogę spokojnie rozmawiac ( testowane było nawet przy staniu na rękach :) ), jakoś muzyki jest naprawdę całkiem niezła. Nie są to najtańsze słuchawki, pewnie troche przecenione ale nie znalałem lepszej alternatywy. 



#2371 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 23 czerwca 2015 - 18:30

Shure SE215 dają bardzo fajny bas. może znajdziesz używane za tą cenę. polecam Ci też przeglądnąć forum mp3store, myślę, że tam znajdziesz rozwiązanie.

Dzięki za info. Poczytam o nich w necie, właśnie na mp3store w pierwszej kolejności. Jeśli po opisach stwierdzę, że mogą trafić w mój gust to może nawet wyłożę na nowe. Budżet mnie w sumie nie ogranicza tylko po prostu nie lubię wykładać za dużej kasy na słuchawki, których będę używał gdzieś na mieście, bo w takich warunkach trudno cieszyć się ze świetnej jakości dźwięku, kiedy wokół jeżdżą samochody. Raczej żadne słuchawki nie odizolują mnie na 100% od otoczenia :-)

#2372 p3nisaider

p3nisaider
  • 323 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 czerwca 2015 - 20:22

@p3nisaider
Jak grają te słuchawki? Bo ja lubię raczej basowe, rozglądam się akurat za nowymi w tym przedziale cenowym i myślałem o Brainwavz ProAlpha, ale może coś innego ciekawego się jeszcze znajdzie.

 

Grają świetnie i basy też mają eleganckie :)



#2373 luffa

luffa
  • 118 postów

Napisano 23 czerwca 2015 - 21:03

Dzięki za info. Poczytam o nich w necie, właśnie na mp3store w pierwszej kolejności. Jeśli po opisach stwierdzę, że mogą trafić w mój gust to może nawet wyłożę na nowe. Budżet mnie w sumie nie ogranicza tylko po prostu nie lubię wykładać za dużej kasy na słuchawki, których będę używał gdzieś na mieście, bo w takich warunkach trudno cieszyć się ze świetnej jakości dźwięku, kiedy wokół jeżdżą samochody. Raczej żadne słuchawki nie odizolują mnie na 100% od otoczenia :-)

poczytaj, a najlepiej jak możesz to gdzieś sobie ich posłuchaj :) 
mnie polecano je właśnie na mp3store i jestem zadowolony. co do izolacji na mieście to jest świetna, słuchawki mają taką piankę która dostosowuje się do małżowin, dzięki który izolacja jest na najwyższym poziomie, wygoda z resztą też. zawsze miałem problem z wypadaniem słuchawek, tylko w tym modelu ten problem u mnie nie występuje. 



#2374 mstanko

mstanko
  • 469 postów
  • SkądWągrowiec

Napisano 25 czerwca 2015 - 14:20

Rozejrzę się, ale myślę że z odsłuchem dokanałówek może być ciężko. Jeszcze chyba nie spotkałem sklepu, w którym były by wystawione. Zazwyczaj nauszne stoją.
@p3nisaider dzięki za info. O tych JBL też poczytam.

#2375 Jojox

Jojox
  • 585 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 czerwca 2015 - 11:29

Hej witajcie. Mam taki dylemat, bo wymieniam swojego iPada Air 2 na wersję z modemem i większą pamięcią. I pojawiła się teraz promocja w iSpot/Cortland że przy zakupie Air 2 dostaje się bon na słuchawki beats o wartości 450zł. Problem polega na tym, że nie działa wtedy zniżka edukacyjna. Czyli gdybym zakupił w Apple Online Store to wydam jakieś 140zł mniej, natomiast nie mam bonu. Słuchawki by mi się nowe przydały, ale zawsze uważałem że beatsy są przereklamowane i płaci się za logo. Za równo 450zł mogę dostać douszne urbeats. Czy to są dobre słuchawki?


Użytkownik Jojox edytował ten post 27 czerwca 2015 - 11:29

 MacBook Pro 13" M1 16GB / 512GB   iPhone 12 Pro   Apple Watch S6





Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Bing (1)