Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone nie włącza sie po przywróceniu ustawień fabrycznych (PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
285 odpowiedzi w tym temacie

#226 blekzz

blekzz
  • 34 postów

Napisano 12 września 2013 - 20:00

móże być 6.1.3. powinienem to zrobić przez redsnow czy Tunes?

#227 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 13 września 2013 - 06:49

Redsnow

#228 Jeery

Jeery
  • 5 postów

Napisano 19 września 2013 - 08:15

Witam. Posiadam iphone 4 6.1.3 bb 04.12.05 , przywrocilem ustawienia fabryczne i od tamtej pory jest tylko kabelek i logo itunes , chcialem go odtworzyc , jednak itunes stalo na "przygotowanie do odtworzenie iphone" , po kilkunastu probach wreszcie zaczyna sie odtwarzac , jednak po jakims czasie wyskakuje bład "-1" , prosze o pomoc.

#229 Paf

Paf
  • 8 094 postów

Napisano 19 września 2013 - 08:42

Witam. Posiadam iphone 4 6.1.3 bb 04.12.05 , przywrocilem ustawienia fabryczne i od tamtej pory jest tylko kabelek i logo itunes , chcialem go odtworzyc , jednak itunes stalo na "przygotowanie do odtworzenie iphone" , po kilkunastu probach wreszcie zaczyna sie odtwarzac , jednak po jakims czasie wyskakuje bład "-1" , prosze o pomoc.


Użyj wyszukiwarki forumowej, ten błąd był omawiany do porzygu.

#230 blekzz

blekzz
  • 34 postów

Napisano 19 września 2013 - 09:35

Redsnow


Próba podniesienia do 6.1.3 przez REDSNOW zgłasza 'unexpected error 2831'
Błąd generuje się po dłuższym czasie oczekiwania na urządzenie (waiting for device)
czy można to obejść?

Przypominam tylko, że mam BB z iPad

#231 GatecrasherKO

GatecrasherKO
  • 19 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 29 października 2013 - 23:54

Można jeszcze jakoś "wyzerować" telefon z JB? Nie ogarniam jak zrobić downgrade i inne sprawy wydaje się to dla mnie trochę za trudne a nie chce uwalić telefonu a także nie chcę aby mi tak zamulał na 4.1.2

#232 Bromas

Bromas
  • 1 postów

Napisano 10 listopada 2013 - 15:45

Witam. Mam problem z moim Iphone 4s. Komputer w ogóle nie widzi telefonu, nawet w trybie DFU. Telefon się włącza pokazuje się jabłuszko i od razu informacja o podłączeniu do itunes'a. Nie ma nawet charakterystycznego dzięku podczas podłączania sprzętu. Jakimi sposobami miałbym sprobować przywrócić mojego ip do żywych? Możliwe, że jest to wina wadliwego złącza systemowego w telefonie który niełaczy telefonu z komputerem? Jestem w stanie odpalić 30zł na doładowanie tel lub przelewem jeśli ktoś pomoże rozwiązać problem z moim telefonem niż płacić więcej za serwis :))

#233 Maku Kuta

Maku Kuta
  • 5 postów
  • SkądRanders, Denmark, Denmark

Napisano 10 listopada 2013 - 16:34

Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Starałem się odnaleźć podobny temat na forum lecz niestety nic nie znalazłem dlatego zdecydowałem się założyć nowy. Odkopałem w szufladzie swojego starego iPhone 3G 8GB. Wszystko fajnie płynnie działało dopóki nie zdecydowałem się usunąć całej zawartości: kontaktów, zdjęć, muzyki z telefonu. Starałem się to z robić z poziomu komputera poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych bez odtwarzania kopii zapasowej, lecz wystąpił błąd i proces się nie powiódł. Z tego co pamiętam iPhone był z systemem 4.1 po jailbreaku i wgraniu basebandu od iPada Obecnie zawiesza się podczas włączania na jabłuszku i na tym koniec.... Był bym wdzięczny za pomoc z Waszej strony. Pozdrawiam !

#234 TomeKamel

TomeKamel
  • 5 postów

Napisano 07 grudnia 2013 - 16:42

Mam iphone 4s. Włączam go i wyskakuje logo Apple ( Jabłko ) , miga co jakiś czas i wogóle się nie włącza ! Proszę pomóżcie

#235 sebeq90

sebeq90
  • 22 postów

Napisano 12 grudnia 2013 - 15:47

Witam spotkał sie ktoś z problemem taki ze nie moze przywrócić fabryczne ustawienia pisze mi ze '' nie mozna wymazać iphona wystąpił błąd usuwania rejestracji tego iphona w iCloud " proszę o jakieś sugestie pozdrawiam

#236 david_lbl_pl

david_lbl_pl
  • 53 postów
  • SkądLublin

Napisano 19 grudnia 2013 - 13:35

Miałem taki sam problem z iPhonem 5. Pomogło podłączenie do innego komputera po prostu. Gdzieś w plikach windows gubił sterownik prawdopodobnie.

- - - Połączono posty - - -

"Witam.
Mam problem z moim Iphone 4s. Komputer w ogóle nie widzi telefonu, nawet w trybie DFU. Telefon się włącza pokazuje się jabłuszko i od razu informacja o podłączeniu do itunes'a. Nie ma nawet charakterystycznego dzięku podczas podłączania sprzętu. Jakimi sposobami miałbym sprobować przywrócić mojego ip do żywych? Możliwe, że jest to wina wadliwego złącza systemowego w telefonie który niełaczy telefonu z komputerem?
Jestem w stanie odpalić 30zł na doładowanie tel lub przelewem jeśli ktoś pomoże rozwiązać problem z moim telefonem niż płacić więcej za serwis )"

Miałem taki sam problem z iPhonem 5. Pomogło podłączenie do innego komputera po prostu. Gdzieś w plikach windows gubił sterownik prawdopodobnie.

#237 Nexyrr.eg

Nexyrr.eg
  • 6 postów
  • SkądPłock

Napisano 31 grudnia 2013 - 16:52

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.
Starałem się odnaleźć podobny temat na forum lecz niestety nic nie znalazłem dlatego zdecydowałem się założyć nowy.
Odkopałem w szufladzie swojego starego iPhone 3G 8GB. Wszystko fajnie płynnie działało dopóki nie zdecydowałem się usunąć całej zawartości: kontaktów, zdjęć, muzyki z telefonu.
Starałem się to z robić z poziomu komputera poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych bez odtwarzania kopii zapasowej, lecz wystąpił błąd i proces się nie powiódł.
Z tego co pamiętam iPhone był z systemem 4.1 po jailbreaku i wgraniu basebandu od iPada
Obecnie zawiesza się podczas włączania na jabłuszku i na tym koniec....
Był bym wdzięczny za pomoc z Waszej strony.
Pozdrawiam !


Wystarczy przez iTunes'a wgrać od nowa system. Jailbreak "psuje" factory reset przez co wpada na jabłko i reset... Miałem tak z iTouchem 2g

#238 oskario1992

oskario1992
  • 31 postów

Napisano 02 stycznia 2014 - 17:15

Witam, 2h temu przywróciłem ustawienia fabryczne (iPhone 2g 8gb) teraz pojawia się logo apple i nic się nie dzieję, (nie działa mi przycisk blokady) co mam teraz zrobić? czekać aż się rozładuje i podłączyć pod komputer?

#239 krzysiello

krzysiello
  • 17 postów

Napisano 08 stycznia 2014 - 21:11

Odtworzyłem 3GS'a i zaktualizowało mi do najnowszego ponieważ na sofcie 4.2.1 przywróciłem ustawienia fabryczne a miałem jailbreka i widać było tylko logo Apple. Teraz muszę aktywować iPhone ale nie mam karty sim na którą jest założony sim lock (at&t). Co zrobić żeby ściągnąć simlocka bez ponoszenia kosztów?

#240 krzysiello

krzysiello
  • 17 postów

Napisano 10 stycznia 2014 - 22:00

Pomoże ktoś?

#241 joh

joh
  • 13 postów

Napisano 17 stycznia 2014 - 14:07

[CIACH]

Twój wpis został usunięty ze względu na fatalną pisownię. Napisz jeszcze raz, poprawnie. Pozwoli to na łatwiejsze zrozumienie tego, co chcesz przekazać. Poniżej kilka przydatnych linków do zasad pisowni i interpunkcji:
Interpunkcja: [url=http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629736]Zasady pisowni i interpunkcji[/url].
Wielkie litery: [url=http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629371]Zasady pisowni i interpunkcji[/url].
Pisownia łączna lub rozdzielna: [url=http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629454]Zasady pisowni i interpunkcji[/url].

#242 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 stycznia 2014 - 10:23

Słyszałeś o czymś takim jak kropki i przecinki? Nie da się tego czytać…

#243 wokasz

wokasz
  • 1 postów
  • SkądKraków, Poland, Poland

Napisano 18 kwietnia 2014 - 17:36

Cześć, mam ten sam problem (iphone 3gs 16gb) udało Ci się jakoś rozwiązać tę sprawę?

- - - Połączono posty - - -

Witam, 2h temu przywróciłem ustawienia fabryczne (iPhone 2g 8gb) teraz pojawia się logo apple i nic się nie dzieję, (nie działa mi przycisk blokady) co mam teraz zrobić? czekać aż się rozładuje i podłączyć pod komputer?


Cześć, mam ten sam problem (iphone 3gs 16gb) udało Ci się jakoś rozwiązać tę sprawę? pozdrawiam

#244 Haglofs

Haglofs
  • 18 postów

Napisano 19 kwietnia 2014 - 16:55

Hej, może mi ktoś coś podpowie albo uda się pomóc. Mam zakupionego w polskim Orange 4S'a - chciałem oddać go dziewczynie,ale z uwagi że Ona ma amonament w plusie postanowiloem zdjąć simlocka - bez wiekszego problemu zrobil to serwis iphona w warszawie, telefon przyjol karte i bylo by wszystko OK, gdyby nie to że po tej operacji chciałem wymazac dane i przywrócić wszystko jak fabryka dała - a niech ma, jak nowy z pudelka ;) wrzuciłem reset...tel "wstał" ale po resecie wyswietla komunikat "Wymagana wymiana" ipone nie moze ukonczyć aktywacji i wymaga wymiany:/ fcuk! co jest? co z tym teraz zrobic...iphone kazde odwiedzic najblizszy salon apple (już lece;)) po podłączeniu do iTunes'a ta sama historia. Panowie specjalisci jakies rady? dodam ze telefon nigdy nie mial jailbrak'a. wesołych świąt i licze na was:)

#245 Adeq

Adeq
  • 33 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 27 sierpnia 2014 - 19:55

czy po przywróceniu ustawień fabrycznych w iphone 3gs trzeba go później jakoś aktywować? właśnie zakupiłem taki telefon, poprzedni właściciel używał go normalnie (ze swoim kontem itunes, brak jb, bez simlocka od nowości) ale nie pokasował swoich aplikacji etc. a ja nie chcę korzystać z telefonu "na cudzych śmieciach" pamiętam jak miałem ipoda touch 4g, tam po resecie nie trzeba było nic kombinować (chyba że coś mnie ominęło)

#246 peee09

peee09
  • 1 postów

Napisano 16 grudnia 2014 - 17:20

Mam problem po przywróceniu ustawień fabrycznych w IPhone 4 16GB, wcześniej iPhone wyłączył się sam (rozładował się) iTunes wyszukuje mi telefon, ekran startowy z przywitaniem w kilku językach się włączył ale po ustawieniu języka i kraju włącza mi się logo iTunes z kablem USB i komunikatem "Połącz z iTunes" lub "Połączono z iTunes" po podłączeniu wyświetla mi się komunikat "Niestety, nie możemy w tym momencie kontynuować aktywacji Twojego urządzenia" i po odłączeniu od komputera jest wciąż to samo ponowne przejście w stan awaryjny, wyczyszczenie danych i ponowne powtarzanie tych samych czynnosci już nic nie daje. 

 

http://zapodaj.net/48293598e3eeb.png.html

 

http://zapodaj.net/d66bdf395632e.png.html



#247 ukczas

ukczas
  • 1 postów

Napisano 26 grudnia 2014 - 22:14

Witam

 

Dopiero zaczynam przygodę z Jabłkiem a już jestem w czarnej d....  :) a mianowicie chcialem obnizyc soft obecnie posiadam 8.1.1 (12b435) wnie dość ze próbowałem podmienić hosts na wszyskie możliwe sposoby nie działa niestety w koło bład 3194. Odpalam "tinyumbrella-7.12.00" to otwiera mi sie w małym czarnym okienku i tyle nic nie mozna z nią zrobić Telefon wporwadziłem w tryb awaryjny i tak już został bo nic nie działa Pomoże ktoś?



#248 Szterek

Szterek
  • 21 postów

Napisano 29 grudnia 2014 - 21:46

Witam
Mam problem z iPhonem 4 którego moja Matka dostała od szefowej (używany).
Ogólnie telefon jest w stanie ciężkim. Nie dość, że dotyk i tylnia klapka w rozsypce, to jeszcze pojawił się problem z włączeniem go.
Matka twierdzi, że na początku telefon się normalnie ładował. Nigdy jednak na nim nie działała bo ma simlocka na orange a ona ma tmobile.
Ostatnio jednak, jak go podłączyła nawet się nie ładował.
Włącza się czarny ekran z logiem Apple, który po 5-6 sekundach na chwilę gaśnie i pojawia się ponownie.
Nie znam się na telefonach, jednak starałem się poszperać. 
Gdy klikam dłużej na okrągły przycisk włącza się ekran połączenia z itunes. 
Gdy próbuje restartować (klikając oba na raz) niby się restartuje, ale ponownie pojawia się ten ekran i od nowa. 
Gdy włączam iTunes, on go w prawdzie widzi (pojawia się okienko, że nie można aktualizować systemu bez odtworzenia go), ale gdy się zgadzam na odtworzenie i załadowaniu się całego procesu wyskakuje błąd 21.
Między czasie pogrzebałem trochę z zewnętrznym wyglądem telefonu (był sklejony przez Matkę taśmą naokoło bo podobnież tylnia klapka wypadała).
Zauważyłem, że bateria jest wyrwana (to połączenie w lewym dolnym rogu jest urwane).
Czy to może być powód mojego problemu? Tylko czemu w takim  działa podłączony do laptopa?
Jeżeli nie, czy ktoś orientuje się o co może chodzić?
Dodam tylko, że szefowej Mamy ten telefon wcześniej normalnie działał (nie wspominała o żadnych problemach - oprócz wymiany obudowy/dotyku). 
Proszę o pomoc. Chciałbym go sprzedać, ale nie wiem czy wydawać pieniądze na obudowę i dotyk skoro to może być trup.
 



#249 belsss

belsss
  • 47 postów
  • SkądTomaszów Lubelski

Napisano 06 stycznia 2015 - 16:53

Witam

Mam iphone 5 ios 8.1 z jaillbreak. Chciałem wymazać dane z iphone poprzez przywrócenie ustawień fabycznych. Zawiesił się na logo apple i pasek postępu nawet nie ruszył. Teraz jak próbuje wgrać soft przez dfu mode to itunes go nie wykrywa( próba na 2 kompach). Dodatkowy problem, że po wyjściu z dfu mode pokazuje mi rozładowaną baterię nawet jak go ładuje pół dnia. Bardzo proszę o pomoc.



#250 Mateusz2111

Mateusz2111
  • 7 postów

Napisano 06 stycznia 2015 - 17:43

Mam podobny problem co kolega powyżej na iPhonie 4s z tą różnicą że mi telefon wykrywa ale podczas wgrywania softu dostaje błąd nr 3.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych