Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 5S Nie ładuje baterii


Najlepsza odpowiedź skoczek97 , 16 lutego 2017 - 11:16

Muszę przyznać że bardzo pomocna odpowiedź. Wymieniłem gniazdo ładowania, jak na razie jest wszystko w porządku, z 20% naładował się do 70% bez żadnego problemu. Proszę nie zamykać tematu, gdyby okazało się że w ciągu najbliższych dni znów było by coś nie tak, to napiszę rozwiązanie  ;)

Przejdź do postu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 skoczek97

skoczek97
  • 2 postów

Napisano 15 lutego 2017 - 18:58

Witam wszystkich, mój problem jest taki: podłączam swojego iPhone'a do ładowarki (oryginalny komplet), przy baterii pokazuje się że ładuje a bateria stoi w miejscu lub spada. Skoczyłem od razu po nową baterie, wymieniłem ale nadal to samo. Zastanawiam się czy próbować jutro zmienić gniazdo ładowania, ale wydaje mi się że z nim jest wszystko w porządku tym bardziej że bez problemu łączy sie z iTunes. Czyżby układ U2 byłby do wymiany? Proszę o jakieś sugestie. Pozdrawiam



#2 macsupport

macsupport

  • 8 620 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 lutego 2017 - 10:40

Bardzo możliwe.


Jedyny serwis sprzętu Apple w Małopolsce polecany przez MyApple.pl

ul. Kadecka 10, 30-078 Kraków

kom: 889 566 455 ; tel: 12 421 65 91


#3 skoczek97

skoczek97
  • 2 postów

Napisano 16 lutego 2017 - 11:16   Najlepsza odpowiedź

Muszę przyznać że bardzo pomocna odpowiedź. Wymieniłem gniazdo ładowania, jak na razie jest wszystko w porządku, z 20% naładował się do 70% bez żadnego problemu. Proszę nie zamykać tematu, gdyby okazało się że w ciągu najbliższych dni znów było by coś nie tak, to napiszę rozwiązanie  ;)



#4 TheOnlyOnee

TheOnlyOnee
  • 3 postów

Napisano 26 lutego 2017 - 13:39

Muszę przyznać że bardzo pomocna odpowiedź. Wymieniłem gniazdo ładowania, jak na razie jest wszystko w porządku, z 20% naładował się do 70% bez żadnego problemu. Proszę nie zamykać tematu, gdyby okazało się że w ciągu najbliższych dni znów było by coś nie tak, to napiszę rozwiązanie  ;)

Gdzie zakupiłeś gniazdo ładowania?






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych