Komentarze iTrzeci Usuń wszystkie komentarze

iFixit rozebrało nowe MacBooki Pro

@croc albo Problemy 🤦‍♂️

Tim Cook zapowiedział Apple Pay w Polsce

A mówiłem...

Nowe wideo prezentujące kampus Apple Park

ten kampus wygląda jak wystający obiektyw...

iPhone X z lepszym przyjęciem niż iPhone 8

Tak ludzie narzekali na odtworczosc 7 względem 6 i 6s a otwarcie lepsze niż 8 i X :) a teraz właśnie ten model jest wszędzie polecany - co robię i ja, pozdrawiam

iPhone'y X przygotowane do wysyłki

silver X to pierwszy jasny iPhone którego wezmę jak pierwsi testerzy nie wykryją problemów - piękny sprzęt :)

iPhone X już dostępny w przedsprzedaży

Pamiętam jak to było z innymi pierwszymi generacjami + pierwszym rzutem nowych macbooków pro z 2016 roku. Pierwsze modele miały problem z klawiaturą, zawiasami, grafiką etc. - mój z maja już tego nie ma. iPX jest spoko, chętnie pomacam w salonie i ew. kupię - w ogóle to pierwszy model telefonu, który podoba mi się bardziej z jasnym tyłem.

Szybka procedura kupna iPhone'a X dla członków programu iPhone Upgrade

jak wyjdziesz z liceum i zrozumiesz, że każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce, będzie Ci przyjemniej w życiu - pozdr :)

Siri potwierdza Apple Pay w Polsce?

TAAAAAAAAAK!

Na ołtarzyk: nowa wersja świecy zapachowej Twelve South

Najnowsza, dostępna w cenie 29,99 dolara, posiada zapach - jak twierdzi Twelve South - nowego pomysłu.

GENIALNI są :D

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

Mój drogi, zamiast siedzieć tutaj idź na polityka :) Zamiast minusować mój komentarz w świętym oburzeniu, było doprecyzować na jakim urządzeniu używasz iOSa. Na iPadzie faktycznie są zmiany. Ja pisałem o iPhonie i dalej pytam o te rewolucje. Wymieniłeś sporo zmian w wersji na iPada (p.s: aplikacja pliki to iCloud z dodaniem usług w chmurze firm 3-cich, nie ma co się tak nad tym pucować, skaner dokumentów można pobrać w sekundę z App-store) ale przy temacie o telefonie napisałeś "zmian jest mniej ale i tak warto zainstalować" - i nie padł żaden argument :-) Polityka czeka!

iOS11 dla iPhone'a poza zmianą nawyków użytkownika z nowym CC, kretyńskim marnowaniem miejsca przez "nowy język projektowania", problemami z baterią i obecnymi wszędzie lagami nie daje nic. Stąd niskie przyjęcie. Gdyby nie wersja na iPada to mieliby totalną klapę. :)

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

Jakie ciekawe funkcje wprowadza? Zaintrygowało mnie też słowo SPORO. Dawaj, bez złośliwości - bo inny iphone na tym śmiga i poza nowym CC, bugami, lagiem 3dt i gorszą baterią to właściciel nie zauważył różnicy (a już na pewno na plus).

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

ja kropeczki lubiłem - był to jakiś taki fajny detal odróżniający iOS od konkurencji :-) Wiadomo, trzeba było zmienić bo hurr durr iPhone XD ma lepe na ryju no ale cóż.

Nawet bym XD kupił, ale upadnie mi toto i ceny makabryczne za naprawę. A pakowanie takiego sprzętu w etui no to lul. To wcięcie nad ekranem też mnie nie przekonuje... Ale biało-czarny model z tą ramką ze stali nierdzewnej wygląda cool (jak ma wyłączony ekran :-))

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

pewnie na zasadzie rozłożenia elementów na ekranie, jakiś ichni UI/UX designer uznał, że taka przestrzeń pozwoli skupić wzrok na konkretnej sekcji z "kontentem" - no, albo po prostu ktoś poruszał suwaczkami a Ive na bombie zachwycił się i powiedział że dobre dobre i nie kasować tego projektu ajfona ze śmiesznym wcięciem u góry ekranu to nazwiemy go iPhone XD wypuscimy troche pozniej ale chlopaki super robota.

I tak to poszło...

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

bo na najnowszej wersji nowy telefon zawsze działa świetnie :) Mój iP7 na iOs10 śmiga jak nowy model, na iOS11 3D tacz stał się zbyt nowoczesny, by sprzęt sprzed roku (sic!) miał go udźwignąć bez zwiechy :)

Stosunkowo słabe przyjęcie iOS 11

zainstalowałem iOS 11 na bliźniaczym iPhonie mojej dziewczyny - ja mam iP7 mat czarny, ona rose gold. Przycięcia 3D Touch widoczne gołym okiem, bateria trzyma gorzej, nowy język projektowania zajmuje kretyńsko dużo przestrzeni CHOCIAŻ może się on podobać - daje trochę oddechu na ekranie. Ale suma sumarum siedzę na 10 i nie zamierzam wchodzić na iOS11 :) Nowy CC dużo gorszy w porównaniu z tym z iOS10.

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

No dobrze, ale cały czas mówię o działaniu dobę na baterii z LTE. Bez LTE ten zegarek mnie nie interesuje. Zostawienie telefonu w domu czy uniezależnienie zegarka od iPhone'a w kwestii połączenia z siecią komunikacyjną to coś, co usprawiedliwia kupienie smartzegarka w moim przekonaniu. Bez dobrej baterii i LTE to dla mnie zbędny gadżet. pozdr :)

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

No widzisz, to nie wiem co robisz na AW, ale ja jak go miałem przez parę miesięcy, to potrafił mi się rozładować w połowie dnia / wieczorem. Dla mnie pełna doba z połączeniem z iPhonem / LTE to minimum. Już nie mówiąc o takim luksusie jak GPS.

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

Nie chodzi o cenę Szemot, a o zastosowanie. Nie chce mi się tego wałkować drugi raz, bo czytasz prawdopodobnie tylko pierwsze zdanie w komentarzach użytkowników. Póki nie ma normalnego czasu na baterie, zakup jest bezsensowny.

Zapomnijcie o iPhone X i iPhone 8 - rewolucja to Apple Watch

Po części się zgadzam, ale z kilkunastogodzinnym czasem pracy na baterii to nadal będzie tylko pieśń przyszłości. Czas pracy tego zegarka jest daleki od jakiejś dolnej, akceptowalnej granicy. Bez przynajmniej pełnej doby działania z LTE/BT etc. iPhone może spać bezpiecznie :-)

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

Ale czy Ty rozumiesz, że AW bez LTE to dla wielu osób (w tym mnie) nieopłacalny zakup? Dopiero pełna seria 3 uniezależnia się od iPhone'a. Nie jestem ślepym wyznawcą Apple'a, nie będę kupował wszystkiego dla samej kolekcjonerki. Bez LTE ten zegarek nie ma sensu. Najbardziej to czekam na rewolucję z czasem działania baterii - bo tak, miałem przez 3 miesiące ten sprzęt (większy model) na nadgarstku i czas działania był porażająco słaby. LTE tylko to pogorszy, ale chociaż będzie możliwość awaryjnego dzwonienia :)

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

przeżyję bez siri, przeżyję bez AW z LTE, ale Apple Pay to byłaby bomba.

Zamieszanie z zegarkami Apple Watch Series 3 - różne zegarki to i różne wymagania

Błagam, zdejmij te klapki kolego. Jakby Apple chciało, to by wprowadziło i u nas. A że nie chce, to co ma się dostać usługodawcom? Może od następnej edycji przypomną sobie o nas :)