Komentarze Radek Szwarc Usuń wszystkie komentarze

MyApple Magazyn nr 6/2016

by Szwarc raczej ;)

MyApple Magazyn nr 7/2016

Za spostrzegawczość browarek dla Operatora ;)

MyApple Magazyn nr 3/2016

powiedziałem "OPRÓCZ" Wodnika… Ty kolego już swój wątek tutaj masz więc się go trzymaj. Chciałbym poznać opinie innych czytelników. Przestań robić bałagan. Tomek Cię poprosił o konkret, wolisz hejtem strzelać w odpowiedzi na inne komentarze. Ja wiem że można nie widzieć rożnicy między cechami aplikacji a cechami składu magazynu, ale właśnie dlatego wypadałoby, żebyś podrzucił swój ekran. Jeśli nie chcesz przesyłać, to konsekwentnie nie chciej także robić zadymy.

MyApple Magazyn nr 3/2016

Czy ktoś jeszcze poza Wodnikiem Szuwarkiem ma problem z czytaniem Magazynu na iphonie? proszę o odpowiedzi w komentarzu, bo może my tu za bardzo sokoli wzrok mamy :) Pytam poważnie oczywiście

Apple nie jest już najbardziej wartościową firmą na świecie

to się nazywa "kreatywna księgowość" ;)

Angela Ahrendts o lojalności pracowników salonów firmowych Apple

To może pojedź kiedyś jak tej kolejki nie będzie, a nie tylko na premiery nowych zabawek ;). W takich momentach muszą być stanowczy, bo by im klientela cały sklep wyniosła.

MyApple Magazyn nr 13/2015

… Tak w temacie "korekty" ;) BTW Jotek chyba wiem co chciałeś powiedzieć, ale zdaje się że piszesz o dwóch różnych osobach. Korekta to jedno, typografia to już zupełnie co innego. Sama typografia niewiele ma wspólnego z tym o czym piszesz, bo przecież dotyczy estetyki i układu graficznego, a nie korekty. Chyba że oprócz dywizu i półpauzy pod pojęciem znajomości "typografii" Twój komentarz dotyczy czegoś czego nie napisałeś - czyli trudnego czytania artykułów, kroju czcionki męczącej wzrok - jeśli takie rzeczy zauważasz, to też daj znać. Trochę testów typograficznych robiliśmy i optymalizacja kroju i wielkości czcionek byla przeprowadzana kilka razy, żeby się lepiej czytało, więc raczej wszystko powinno być ok z samą typografią, ale jakby co, dawaj znać - najlepiej na adres mailowy redakcji, ale w komentarzu też ujdzie ;)

MyApple Magazyn nr 8/2015

ważne że iPhone jeszcze ciepły ;) - podejrzewam że MacKozer dusił go aż do wyzerowania baterii, więc nie miał kiedy ostygnąć jeszcze ;)

MyApple Magazyn nr 7/2015

kpicard dzięki za spostrzegawczość, jeśli czytasz przez aplikację, to żeby mniej bolało możesz zarchiwzować numer i pobrać ponownie, nie powinno już boleć ;) pozdrawiam

MyApple Magazyn nr 5/2015

o widzisz - nawet o żarciu jest w tym numerze ;) coś musi być na rzeczy ;)

MyApple Magazyn nr 3/2015

Pakmacbook - stawiam Ci browara ;-)

MyApple Magazyn nr 2/2015

Różnice między numerem 1 a 2 są konsekwencją szerszych zmian, jakie wprowadzamy. Magazyn się rozwija, więc kilka rzeczy pewnie jeszcze się dotrze, ale wprowadzone zmiany nie wynikają z tego o czym pisałeś. W każdym razie nie przypominam sobie, żebym wprowadzał do layoutu jakieś zmiany z Twojej zaczepnej wypowiedzi :)

Nie mniej jednak zachęcam Ciebie i innych do zgłaszania swoich spostrzeżeń na e-mail redakcyjny. Jeśli dołączysz screenshot - będzie nam łatwiej odnieść się do konkretnych uwag. Na zaczepki z Twojej strony w stylu "zwalona publikacja" i listę tego jak wyobrażasz sobie swój własny magazyn nie spodziewaj się kwiatów i szampana :) Pozdrawiam

Dziękujemy Wam 40 000 razy!

Odniosłem się do wszystkich które opisałeś, czytaj następnym razem uważnie. Nikt Cię nie obraża i nie atakuje, Ty natomiast robisz to w pełni świadomie - już w pierwszym komentarzu, po czym jak zwykle uciekasz w rolę biednej sierotki. Zależy Ci na zrozumieniu Twoich uwag człowieku? wyślij w mailu z opisem co gdzie znalazłeś - screenshoty będą pomocne - wtedy możemy sobie konkretnie porozmawiać o Twoich poradnikach, layoucie, nowych mediach itp tematach. Dopóki tego nie zrobisz - podtrzymuję opinię Krystiana o roli trolla jaką sam sobie obrałeś. EOT.

Dziękujemy Wam 40 000 razy!

Krystian - "haters gonna hate" - problem usatysfakcjonowania nie istnieje w tym przypadku.

Asiej - to nie ja do Ciebie biznes miałem, tylko Ty miałeś jakiś problem do mnie, i to osobisty raczej niż merytoryczny. Racz dać ludziom pracować, bo naprawdę robisz się nudny, tym bardziej że wciąż jesteś anonimowym "asiejem" mimo szczegółowego opisu dlaczego "przyłbicy" nie podniesiesz - nie podniosłeś nawet "zasłony". Skończ te banialuki i sam też zajmij się jakąkolwiek pracą, w której masz naście lat doświadczenia, chyba że zacząłeś nową dekadę budowania doświadczenia w pluciu w komentarzach pod czyjąś pracą.

Dziękujemy Wam 40 000 razy!

:) Tłumaczę to Tobie a nie sobie - 90% "błędów" jakie wyliczyłeś to jest kwestia decyzji projektowych związanych z UX a nie norm, które muszą być spełnione przez zecera. No i nie spłoń kolego szanowny od tego hejtu jaki się wylewa z Ciebie, chociaż pewnie niepotrzebnie to piszę, bo zapewne masz około 20 lat doświadczenia w BHP i P-Poż… Zapraszałem Cię do merytorycznej wymiany zdań na PW - nie skorzystaleś. Dla mnie jest więc jasne, że jesteś typem, któremu zależy tylko na tym żeby sobie pogadać, pobajać, dać upust mniejszej lub większej frustracji… ale po co ?

Dziękujemy Wam 40 000 razy!

No i właśnie tak rodzą się niepotrzebne nieporozumienia :) iPad to nie to samo co publikacja papierowa - to powinno Ci wystarczyć, ale skoro nie chcesz marnować swojego cennego czasu, to dzięki za spostrzeżenia ;) (jak człowiek ma coś do powiedzenia, to się przyłbicę podnosi - a nie ukrywa pod niewiele znaczącym nickiem)

Dziękujemy Wam 40 000 razy!

Bardzo chętnie dowiem się więcej o Twoim doświadczeniu w łamaniu i składzie publikacji :) Jeśli chcesz kolego podyskutować merytorycznie, to zapraszam Cię na PW - chętnie odpowiem na wszelkie Twoje "argumenty" ;) W komentarzach za długo by było opowiadać z uwagi na mocno chaotyczny sposób podania tych "absolutnych podstaw", które tu wyliczasz. Bardzo chciałbym zobaczyć jak na ipadzie po przeczytaniu prawej strony przerzucasz kartkę i czytasz następną lewą stronę, która jest obok ekranu… Jeśli już się zorientowałeś, że to bez sensu, to może co do pozostałych uwag także wysnujesz podobne wnioski, jeśli nie… napisz do mnie to wszystko w uporządkowanej formie. Czytujesz w ogóle jakieś publikacje na tablecie ? Pytam poważnie, bo większość uwag wynika bardziej z nieznajomości narzędzia do czytania niż Twojego eksperckiego podejścia zecersko/dizajnerskiego. Uwagi użytkownika są bardzo ważne, i zawsze biorę je pod uwagę, nie tylko przy publikacjach, więc jeśli zdecydujesz się na miłą rozmowę, w trakcie której okaże się że zauważyłeś coś słusznie, to jestem za usprawnieniami :)

Szefowa działu mody New York Timesa porzuca Apple Watcha

A coś merytorycznego ? :) Jeśli nie ogarniasz, to przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem

Szefowa działu mody New York Timesa porzuca Apple Watcha

niepotrzebnie zawężasz sobie horyzonty - to tyle w temacie :)

Szefowa działu mody New York Timesa porzuca Apple Watcha

ouohoho :) widzę dziennikarz jakiś wyższych lotów, że tak fachowo i rzeczowo ocenia. Gdybyś wiedział chociaż 1/10 tego czego nie wiesz a co hejtujesz, to z pewnością potrafiłbyś ocenić potencjał każdego gadżetu wdrażanego do sprzedaży przez producenta, za którym stoi szmal jakiego w życiu nie widziałeś :) Przypomnę Ci tylko, że pierwszy iPad też dla większości był "mało komu przydatny" ;)

Disco Polo Designed in California

Nie sztuka mówić o modzie, bo można gadać pierdoły, a durne "środowisko" łyka jak koń dropsy. Sztuka za to wyłapać pozerów, którzy nie mają zielonego pojęcia o czym gadają, i takich którzy mówią z sensem. Jeśli sugerujesz się podpisem "made for KarL", to raczej chyba nie jest to ta osoba o której myślisz ;)

Disco Polo Designed in California

Wspieramy Cię… wspieramy ;)

Content marketing w wykonaniu Apple - blog Christy Turlington Burns

coś podejrzanie szybko Ci to poszło :D ;)

Content marketing w wykonaniu Apple - blog Christy Turlington Burns

Szukasz identycznego brzmienia u różnych autorów, z których po jednej stronie masz głównie userów sprzętu apple, a po drugiej anty-userów? :) Nie podejrzewam, że ktokolwiek z piszących czy na MyApple, czy na Atyweb. czy na innych portalach będzie zachowywał identyczną narrację nawet na te same tematy. Zamiast dawać się ponosić fali hejtu, po prostu wyrób własne zdanie.

Content marketing w wykonaniu Apple - blog Christy Turlington Burns

Miniu - czytaj tytuł i treść artykułu - to jest artykuł o "content marketingu" - jednym z podstawowych narzędzi dzisiejszej reklamy. Aż tak się zapędziłeś w hejtowaniu urządzeń od tego czy innego producenta że nie zauważyłeś że naprawdę nie jest to w temacie ? :)