Komentarze dawidnor Usuń wszystkie komentarze

iPhone 12 Pro - kolejna wizja

@djdom Problem w tym ze im to wystarcza. Wchodząc dla komentarzy czy tez nie, reklamy się wyświetlają a „kasa się zgadza” a szkoda bo kiedyś lubiłem te stronę.

iPhone 12 Pro - kolejna wizja

@Przemek Hankus Chleb powszedni. Kilka zdań o czymś i to wszystko. Najważniejsze ze reklama pod artykułem się zgadza i tyle. Kiedyś ten portal uważałem za rzetelne źródło informacji o Apple. Teraz? Raz na jakiś czas coś ciekawego napiszą a tak to „kupa” mułu. Sami użytkownicy narzekają na to kim MyApple się stało i czego oczekują ale oni nadal idą w zaparte i Google Translate, kopiuj - wklej. Artykuły na głównej mające 3 zdania i to wszystko. Gdyby była dobra alternatywa to bez namysłu poszedłbym do konkurencji.

Systemy iOS 13.1.2 oraz iPadOS 13.1.2 oficjalnie dostępne

@mariu Chodzi mi o reakcje ludzi. Jakby Apple nie wydało żadnej aktualizacji przez miesiąc - hurr durr Apple zamienia się w Androida. Apple wyda 2 w ciągu 3 dni - hurr durr kicha, żenada, Apple to g*wno. Strasznie płytkie to jest zważając na to ze właśnie ekosystem Apple i polityka aktualizacji to jest to z czego inni producenci powinni czerpać garściami.

Systemy iOS 13.1.2 oraz iPadOS 13.1.2 oficjalnie dostępne

Miałem nie komentować ale to zrobię. Czy z Wami ludzie jest wszystko w porządku? Rozumiem ze Apple popełniło błąd wypuszczając niedopracowany system i jest kilka mankamentów do poprawy ale pisać „żenada” bo producent wyciągu kilku dni wypuścił aktualizacje i poprawki? Dla mnie jest to właśnie powód do zadowolenia bo nie muszę czekać 2 miesiące na kolejna aktualizacje naprawiająca błędy tylko dostaje ja w przeciągu kilku dni. W świecie Androida sytuacja nie do pomyślenia. Błędy błędami ale reakcja producenta jest godna pochwały. I choć wiele razy myślałem o przesiadce na Androida i czytając widzę iż wiele osób tez, to właśnie dla tego ekosystemu zostaje przy Apple. Nie wiem jak dobry mógłby być Samsung, Huawei czy Sony, aktualizacje i ekosystem leżą. Tu dostajecie 2 aktualizacje w ciągu 3 dni i narzekanie ze zle. Moim zdaniem sytuacja godna pochwały dlatego ze potrafili zareagować tak szybko i naprawić kilka błędów w tak krótkim odstępie czasu.

Funkcja jednoczesnego nagrywania dwoma kamerami dostępna także dla iPhone'ów XS, XS Max i XR

Są jakieś ograniczenia sprzętowe które nie pozwalają aby iPhone X otrzymał również te funkcje? Czy to po prostu kolejny wymysł Apple?

Apple prezentuje iPhone'a 11

“Stunning new design” 😂😂😂😂 Gdzie?

Apple wyjaśnia powody blokowania informacji o stanie baterii wymienionej w nieautoryzowanym serwisie

@croc Dupa. Jak często wymieniasz baterie w iPhone? Jeśli nawet to zapewne po roku/dwóch od zakupu iPhone’a. Czy te 100 zł więcej za autoryzowany serwis raz na dwa lata tak bardzo zniszczy twój budżet? Nie bardzo rozumiem ten rodzaj narzekania. Zrozumiałbym gdybys musiał wymieniać jakiś podzespół kilka razy w ciągu roku lub miałoby Cie to kosztować krocie ale w tym przypadku mówimy o małej kwocie raz na kilka lat. Nie widzę problemu. Tym bardziej ze wole by zrobił to autoryzowany serwis bo wtedy przynajmniej mam jakiś rodzaj gwarancji. Przestańmy szukać dziury w całym.

Pierwsza publiczna beta iOS 12.1 dostępna

@adi343 Ale o co chodzi? Toz to beta jest. Widzisz błąd - zgłaszasz błąd. Proste. Jeśli czujesz się niepewnie - nie instalujesz i przechodzisz na oficjalny kanał dystrybucyjny. Beta = wersja testowa mogąca zawierać błędy. Jest to również jasno napisane w regulaminie.

Film dokumentalny o firmie General Magic, bez której prawdopodobnie nie byłoby współczesnych smartfonów

Nic w Google. Jakieś top secret czy co? Bo w Google cisza.

Luka w bezpieczeństwie aplikacji Mail w macOS i iOS

Błąd znajduje się w protokole samego szyfrowania (PGP i S/MIME) więc większość klientów pocztowych ma ten problem. Artykuł poniekąd wskazuje jakoby to Apple miał tylko ten problem. Warto więc nadmienić iż dotyczy to miedzyplatformowych klientów pocztowych. Z artykułu nie wynika to jednoczenie. Pozdrawiam

Siódma beta macOS 10.13.4 dostępna

@iPhone HAL tylko że to ta sama osoba :) WTF. I raczej ludzi których mam w swoim gronie na Twitterze jak i panowie z niebezpiecznika, można ich z pełną świadomością nazwać "wiarygodnymi".

Siódma beta macOS 10.13.4 dostępna

@iPhone HAL Żartujesz? Przejrzyj Twitter zanim zaczniesz się wypowiadać :)

@iamevltwin: https://twitter.com/iamevltwin/status/976564418623492098?s=09

Calendar 2 dla Mac w wersji freemium z koparką bitcoinow to nie był dobry pomysł

@ShiroNakamura To nie błąd. Tutaj tak się piszę:)

Kiedy maszyny zaczynają się z nas śmiać

@iPoczatkujacy Poważnie? Ludzki mózg jest strasznie ograniczony pod względem możliwości wchłaniania informacji. Z jednej strony odbieramy tysiące bodźców i informacji na raz, z drugiej zaś strony potrzeba czasu aby mózg mógł zapamiętać pewne informacje itd. A teraz sobie wyobraź maszynę która w ciągu kilku minut potrafiła by wchłonąć wszystko to co my dotychczas wiemy i posiadać zdolność samouczenia oraz doskonalenia. Wyobraź sobie maszynę która inteligencja przewyższała by każda znana nam skalę. Komputer nie potrzebuje kilku dni by nauczyć się do kolejnej sesji na studiach. By pojąć jak rozwiązywać całki. Czym różni się proton od neutronu i czym jest atom. Wystarczy kilka sekund by maszyna pojęła wszystko to co człowiekowi zajęło by kilka lat. A teraz wyobraź sobie iż maszyna ma własną świadomość i zdolność podejmowania decyzji. Człowiek posiada emocje którymi się kierujemy, maszyna wręcz przeciwnie. Świetnym przykładem jest EX Machina. Polecam serdecznie. Sztuczna inteligencja jest czymś czego powinniśmy się bać. Kiedy maszyny stwierdza że człowiek jest gatunkiem zbędnym i to maszyny będą kolejnym krokiem w ewolucji. Dla maszyn kiedyś, możemy być tym czym małpy i szympansy są dzisiaj dla nas.

Czwarte wersje beta systemów iOS, tvOS i macOS dostępne

Ja mam wam wysłać screena jak źle się prezentuje nowa strona? Bez komentarzy wygląda to tak że mam 2 jakieś reklamy później jedną od was, następnie komentarze i zaraz pod spodem wypieprzony w kosmos baner z reklamą i następny artykuł który akurat mnie nie interesuje. Boże, rozumiem wasze gadki typu "ale zredukowaliśmy ilość reklam" ale to trzeba też umieć zrobić. Do cholery czy wy myślicie że każda zmiana jest zmiana na dobre? Dostaje content za darmo. Rozumiem. I doceniam. Ale jeśli macie na nas zarabiać to jak coś zmieniacie to zmieńcie to z głową. Albo chociaż zróbcie jakaś ankietę czy coś, bo to jest kompletna klapa jak dla mnie. Lubię wasze artykuły itd. ale nowy layout jest strasznie irytujący bo nie wszystkie arty mnie interesują. Jak będę chciał w coś wejść, klikać, przeczytać, to sobie wrócę na główną i kliknę jak wcześniej. Po cholerę mi na siłę wciskać coś co może mi nie pasować. Rozumiem gdyby jeszcze jakiś machine learning była tutaj zintegrowane, ale to jest po prostu następny artykul. Zróbcie coś z tym.

11 tysięcy w kolejce po iPhone'y 5s za 50 dolarów

@ventilo Tak, a bez komentarzy sprawa wygląda jeszcze gorzej bo od razu dostajesz w łeb następnym artykułem.

Rekordowy wzrost przychodu Apple z usługi Apple Music w 2017 roku

@zjk57 Fajnie by było gdyby użytkownicy się zbuntowali i każdy z nich wywalił myapple ze swojej listy w AdBlocku czy innej wtyczce tak żeby redaktorzy to odczuli bo po ilości lajków i innych postów, wnioskuję iż jest to bardzo duży odsetek użytkowników którzy są niezadowoleni. Ale hajs musi się zgadzać. Byle kaburę nabijać.

AR może już niedługo stać się bardziej dochodowe od VR

I wy się zastanawiacie pózniej dlaczego ludzie używają AdBlocka na waszej stronie. Jest dwa razy gorzej niż wcześniej. Przykro mi ale wylatujecie z White-Listy.

Firma Cellebrite potrafi złamać niemal każde urządzenie z iOS

Każde zabezpieczenie stworzone przez człowieka, człowiek jest w stanie złamać. Nie ma takiej rzeczy na świecie która była by w 100% bezpieczna. Takie są fakty i osobiście wątpię aby kiedykolwiek powstała. Nawet zmienne przy dynamicznych zmianach algorytmów zabezpieczeń, pewnie kiedyś ktoś byłby wstanie to obejść w jakiś sposób. To też właśnie jest piękne jaka jest ludzka natura.

Złoty iPhone X na grafikach Martina Hajka

Pięknie brzydki. Jasnowidz poraz kolejny udowadnia że nie ma talentu. Nie wiem dlaczego, ale jego "wizualizacje" nigdy mnie nie zachwycały. A ta tapeta to aż oczy wypala. Jak u Ryśka na skupie złomu.

Łata na bug Telugu znajdzie się w aktualizacji systemów operacyjnych Apple

Wydaje mi sie iz na portalu technologicznym lepiej by brzmialo cos w stylu "poprawka zwiazana z bledem..." lub cos w tym stylu. Okreslenie "Lata na bug" jakos dziwnie brzmi. Sam pracuje w branzy IT i wiem ze czlowiek potrafi zastepowac wiele okreslen wyrazami anglojezycznymi, ale beda dziennikarzem lepiej wystrzegac sie takich kwiatkow. Nie kazdy wchodzac na ten portal jest programista :)

Łata na bug Telugu znajdzie się w aktualizacji systemów operacyjnych Apple

Ooo haha. "Łata na bug". Brzmi jakby to jakiś pijany Ślązak pisał. Bez urazy oczywiście. Nowa formuła w świecie IT. "Wiesz co, nie przejmuje się. Lata mi to jak Łata na bug."

Luka w bezpieczeństwie macOS - każda aplikacja może po cichu wykonać zrzut całego ekranu

Te chichu to w wielu miejscach więc po chichu liczę że poprawicie to co Google źle przetłumaczył.

Drugie bety systemów iOS 11.3 oraz tvOS 11.3

Jak mnie to niesamowicie wpienia. W tym nie ma żadnego ukrytego sensu. Po prostu Musk ma świetne poczucie humoru (jak i jego inżynierowie) i postanowili po prostu, tak dla zabawy, puścić Tesle w przestań kosmiczna. Udało im się coś, czego jeszcze nikt dotąd nie osiągnął, w niesamowity sposób. Zamiast się cieszyć i kibicować to pyta o sens. Dzisiaj ważniejsze dla większości jest to o czym piszą na pudelku niż właśnie takie rzeczy które zmieniają świat. I jak widać, nie, ziemia nie jest jednak płaska i nie podtrzymuje ją żółw :)