Mam przyjemność przedstawić Wam nowy tytuł na rynku e-prasy skierowany w szczególności do użytkowników sprzętu Apple. Mój Mac Magazyn jest projektem na stronach którego będzie można przeczytać felietony, recenzje sprzętu i aplikacji, a także znaleźć porady dotyczące korzystania z urządzeń firmy Apple. Współtworzą go autorzy dobrze znani w środowisku Makowym w Polsce, co głęboko wierzę przekłada się na jakość materiałów jakie znajdziecie w środku magazynu. Zachęcam Was bardzo do sięgnięcia po ten tytuł. Mam nadzieję, że podołaliśmy wyzwaniu stworzenia czasopisma dla Was.

To drugi numer pisma. Chociaż w gruncie rzeczy pierwszy w takiej formie jaką widzicie. Pierwsza publikacja powstała w marcu tego roku na bazie tekstów jakie pisałem na MyApple i Mój Mac. Wówczas zapowiedziałem, że Mój Mac Magazyn przerodzi się w projekt, który będzie można nazwać pełnowartościowym magazynem z profesjonalnym składem i korektą oraz ludźmi znającymi kunszt pisarski. Tak więc po miesiącu ciężkiej pracy rodzi się zupełnie nowe wydanie, które mam nadzieję przypadnie Wam do gustu.

alt text


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019