Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak znaleźć podcasty na ITunes?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Luk@s__

Luk@s__
  • 3 postów

Napisano 30 stycznia 2010 - 17:47

Witam

Gdzie mogę znaleźć podcasty (podobno jest ich bardzo duży wybór) w ITunes Store? Szukałem odpowiedzi na to pytanie i znalazłem stronę:
[url=http://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2152254&tstart=0]Apple - Support - Discussions - iTunes 9 - where are the podcast ...[/url]
Z zamieszczonego screena wynika, że powinna być opcja Podcasts. Czy w Polsce jest ona niedostępna. Czy możecie polecić jakieś (najlepiej różnotematyczne) zbiory podcastów? Za pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam

#2 xgrey

xgrey
  • 91 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 stycznia 2010 - 17:55

Musisz mieć dodatkowe konto na US i tam w sklepie wyszukujesz oraz dodajesz sobie podcasty. Jak już dodasz to możesz się przelogować na Polskie konto i podcasty będą się same aktualizowały.

#3 Luk@s__

Luk@s__
  • 3 postów

Napisano 30 stycznia 2010 - 18:16

Dzięki za odpowiedź. Niestety wystąpił kolejny problem - mianowicie podczas zakładania konta w ITunes jako kraj wpisana jest Polska i nie mam możliwości zmiany. Czy mógłbyś napisać, jak można założyć tego typu konto na US?

Pozdrawiam

---- Dodano 30-01-2010 o godzinie 18:27 ----
Za szybko zadałem pytanie:) Już znalazłem możliwość zmiany kraju. Sorry za zamieszanie.

Pozdrawiam

#4 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 08 lutego 2010 - 23:02

Ale do ściągania podcastów wcale nie jest potrzebne konto US, wystarczy że przełączysz się do iTunes Store US i podcasty możesz pobierać nie mając wcale konta :)

#5 akacha

akacha
  • 21 postów

Napisano 08 lutego 2010 - 23:23

a jak mozna się przełączyć?

#6 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 09 lutego 2010 - 01:09

Okrągła ikonka z flagą, w prawym dolnym roku AppStore, jeśli dobrze pamiętam ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych