Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Nocne marki: jeśli jest późno w nocy, a Ty pracujesz czy nie możesz spać - napisz.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4979 odpowiedzi w tym temacie

#76 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:31

może spróbuj się jednak dogadać z szefem, bo potem może być kicha faktycznie, wypowiedzenie i L4 bym traktował jako ostatecznośc:/ Dla mnie kolejna noc z cyklu preludium do sesji. Jako że mnie złapał głód, a lodówka pusta, to złapałem za kluczyki do samochodu i skoczyłem na warszawski plac wilsona, gdzie ostatnio otworzyli bardzo zacny kebab. :D pozdrawiam dzisiejszych nocnych marków. :)

#77 wojciech23

wojciech23
  • 2 020 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:32

No niestety - siedzenie po nocach to mój problem, który pewnie mi nie sprzyja, zwłaszcza w moim wieku (15 lat). Wiadomo, organizm się rozwija itd ;) Ale cóż - nie ma kiedy siąść do rzeczy, które CHCEMY robić, bo do wieczora/nocy siedzi się nad tym co TRZEBA. W moim wypadku do popołudnia szkoła + zajęcia pozalekcyjne + zad. domowe + nauka, kończę to wszystko i dopiero wtedy mam czas zająć się Motion'em, nauką Action Script'a, czy 3DS Max'a... A chciałbym to jak najszybciej opanować, ale... nie ma czasu - jedynie w nocy :( Życie... :rolleyes:

#78 Bad_Boy

Bad_Boy
  • 540 postów
  • SkądGermany

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:35

a ja juz uciekam Zoladkowa Gorzka na cale 2 dni mi starczyla... NNNaaaa rraaaaaa

#79 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:37

To i ja się dziś ponownie przywitam, tym razem jednak sesja poszła w odstawkę. Tej nocy nareszcie nadszedł czas poznawania przeze mnie Maka, mam swojego MBP! :D Wygląda na to, że szybko nie zasnę ;)

#80 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:49

Też przeżywałem swojego. Myślałem jak mu dogodzić - jaka torba, pokrowiec etc. Dzisiaj nie wyobrażam sobie pracy na innym sprzęcie - pracuję na MacPro i MacBook Pro jednocześnie. Oba komputery chodzą prawie 24h/7dni. Kurcze, zastanawiam się czy nie zrobić im dnia wolnego, etc. Przecież im się należy ;)

#81 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 01:50

lachu, jedna z pierwszych rzeczy którymi się strasznie zajarałem w Macu z takich "bajerków", to zwiastuny kinowe w FrontRow - cmd+esc. ;)

#82 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:03

lachu, jedna z pierwszych rzeczy którymi się strasznie zajarałem w Macu z takich "bajerków", to zwiastuny kinowe w FrontRow - cmd+esc. ;)


Doooobre :D

#83 jackeill

jackeill
  • 640 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:06

A dla mnie akurat cmd+esc to strasznie wkurzajacy skrot, nie raz wcisnalem go przypadkiem i nie wiedzac jak i skad pojawial mi sie ten cholerny frontrow ;]

#84 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:07

Panowie ja już dzisiaj mówię dobranoc. Pozdrówcie piaskowego dziadka :) PS. Podoba mi się reklama pilarki Husqvarna na naszym forum. Odpowiedni sprzęt żeby "skończyć" z PC i kupić Maca. Ja ma pilarkę Stihl. Nie pytajcie co się stało z moim PC ;)

#85 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:11

Doooobre :D


no ba:D W ogóle polecam Ci solidne przestudiowanie też tego tematu: http://www.myapple.p...ow-mac-osx.html

Dużo przydatnych skrótów tutaj jest, które szybko wchodzą w nawyk. Np ja ostatnio jak chce wpisać nowy adres w safari to zamiast myszką zaznaczać obecny to klikam cmd+l. ;)
A jak Ci się nudzi, to sobie wciśnij shift i trzymając go zminimalizuj to okno.dobre? ;p

dobranoc!

#86 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:16

Chyba musiałoby mi się bardzo nudzić ;) Biorę się za studiowanie, dzięki i dobranoc :) BTW, czy nie sądzicie, że ten temat to najbardziej kulturalny wątek na forum? ;)

#87 jackeill

jackeill
  • 640 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:19

BTW, czy nie sądzicie, że ten temat to najbardziej kulturalny wątek na forum? ;)

Mozliwe, cale pieniactwo ma dzienna zmiane ;)

#88 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:23

Mozliwe, cale pieniactwo ma dzienna zmiane ;)


Dlatego "nocny wątek" :D

#89 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 16 stycznia 2010 - 02:25

To może w ciągu dnia zamykać nie tylko ten wątek, ale całe forum? ;)

#90 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 03:35

a ja witam wszystkich :D dla mnie dzisiejsza noc to nie nauka, a odpoczynek po imprezie, ciezkim dniu, zaliczonym egzaminie i kolokwium z biologii. do ferii jeszcze dwa koła, egzamin i spokoj na dwa tygodnie! także dzisiejsze nocne-markowanie to czysta przyjemność - o dziwo. dawno nie miałem takiego wieczoru (nocy) gdzie można było spokojnie nie robić niczego. także pozdrowienia dla wszystkich leniuchujących :D

#91 Szarlej

Szarlej
  • 106 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 stycznia 2010 - 03:49

To i ja się dziś ponownie przywitam, tym razem jednak sesja poszła w odstawkę. Tej nocy nareszcie nadszedł czas poznawania przeze mnie Maka, mam swojego MBP! :D Wygląda na to, że szybko nie zasnę ;)


Gratuluję! Oby Wam się dobrze spało!

Tymczasem ja ubolewam nad tym, że przez to moje pisanie esejów nocą przestawił mi się nieco biorytm! Choć jestem po szałowej imprezie i mi się kręci we łbie to nie mogę usnąć.
Dobrze, że mam Was. I cały nakład prac za sobą! Kowabanga! :D

#92 jackeill

jackeill
  • 640 postów
  • SkądWroclaw

Napisano 16 stycznia 2010 - 04:05

No przestawienie zegara biologicznego boli troche. Czeste zmiany same w sobie sa jak dobra impreza ;P

#93 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 16 stycznia 2010 - 04:12

grunt to przez pewien czas trzymać stały rytm :)

#94 Szarlej

Szarlej
  • 106 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 16 stycznia 2010 - 04:41

grunt to przez pewien czas trzymać stały rytm :)


Prawda... choć czasem wydaje mi się to nierealne :P

#95 dvcam

dvcam
  • 1 845 postów
  • SkądLodz

Napisano 17 stycznia 2010 - 03:40

Już myślałem, że wątek jest zamknięty na "amen" :) Dzisiaj wypożyczyłem po latach (ostatnio jak byłem to filmy były na VHS) z BHV film na DVD. Za "kino" służył MacPro. Podczas oglądania płyta w połowie filmu (ważny fragment) zaczęła kaprysić. Okazało się że jest porysowana jak kuchenna deska. Przeczyściłem raz i nic. Drugi raz też nic. Za trzecim razem użyłem spirytusu. Włożyłem do MP i poszła ale zaraz nastąpiły komplikacje. Postanowiłem przenieś płytę do MacBooka Pro. Poszła, poprzerywała i dalej poszła. Hurra! Udało się dokończyć film.

#96 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 stycznia 2010 - 03:45

Nie... ja wlaśnie przed chwilą wstałem i otworzyłem 3cie wrota zamku Sinobrodego.. Przepraszam, że tak póżno. @dvcam - Apple powinno zrezygnować z duperdrajwów - to szit jakich mało :(

#97 MyApple

MyApple
  • 903 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 23:33

Noc nadeszla :) - watek otwarty.

#98 iFilip

iFilip
  • 791 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 17 stycznia 2010 - 23:38

Dobry wieczór.

#99 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 17 stycznia 2010 - 23:42

Witam wszystkich, jakie plany na noc? :)

#100 iFilip

iFilip
  • 791 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 17 stycznia 2010 - 23:57

Korekta i spać.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych