Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czym zakleić jabłko na obudowie MBP?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
73 odpowiedzi w tym temacie

#51 daboni

daboni
  • 287 postów

Napisano 13 czerwca 2010 - 08:16

naklejke z windows nalep ;)

#52 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 czerwca 2010 - 08:19

Komputer: Asus K50INseries /2,2GHz/3GB Ram/HDD 500GB + Win 7
Odtwarzacz: iriver T60 2GB
Telefon: back to Nokia N73 ME /220mhz/ ram:32mb

Co Ty robisz na myapple?


Typowy gigahercowy onanizator :P

#53 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:05

Intel C2D e8200 @ 3Ghz /// Gigabyte GeForce GTX 260 896MB /// 2x2GB Patriot LLK CL 4 /// DFI DK T2/RS /// Corsair HX520W /// Thermaltake Armor Jr. /// Samsung 1TB HD103UJ /// Seagate Barracuda 7200.9 250 GB ||| Logitech G7 LanParty Edition /// Razer eXactMat+eXactRest /// Creative Aurvana LIVE! /// Samsung SM 223BW Muahaha!

#54 arturcisz

arturcisz
  • 10 155 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:13

wow ...ale po co to??

#55 Czyluk

Czyluk
  • 540 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:24

Komputer: Asus K50INseries /2,2GHz/3GB Ram/HDD 500GB + Win 7
Odtwarzacz: iriver T60 2GB
Telefon: back to Nokia N73 ME /220mhz/ ram:32mb

Co Ty robisz na myapple?


ahahahahaha.


a tak do autora wątku. Ja ze swoim MacBookiem nigdzie się nie ruszam siedzi sobie w domu, ale znam reakcję jak zaprosisz koleżankę, lub kolegów i od razu wow on ma maca daj się pobawić. To już jest tak denerwujące i zarazem śmieszy mnie to jak polski naród jest zacofany i nie zdaje sobie sprawy do czego w ogóle służy sprzęt apple. Tak samo miałem iPhony, to zaraz że dziane dziecko tatuś kupił itp. dlatego się pozbyłem ;p

#56 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:29

Czyluk - e? zacofany? bo chce zobaczyć jak to działa? jak wbijesz do kumpla który ma konsolę to też nie będziesz nigdy chciał na niej pograć?

#57 Fikou

Fikou
  • 475 postów
  • SkądStettin, Poland

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:34

Tak samo miałem iPhony, to zaraz że dziane dziecko tatuś kupił itp. dlatego się pozbyłem ;p


hahhahahahahaha, jak kupisz sobie markowe buty za 600zł to też je sprzedasz żeby ludzie nie gadali? śmieszne jest to co piszecie :)

pozatym.. to że masz mac'a to jest jakiś lans? oznaczenie bogactwa? :D ja sprzedałem asusa 1000HD ( gówno ) na Allegro za 900zł .. dołożyłem 600zł .. i za 1500zl kupiłem 13 calowego MacBook White.. i co 1500zł to oznaka lansu, hajsu i bogactwa? hahaha:D

#58 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 13 czerwca 2010 - 09:44

Co Ty robisz na myapple?

A co nie można mi? To, że nie mam (już) sprzętu apple to nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

---------- Wpis dodano o 10:44 ---------- Poprzedni wpis dodano o 10:43 ----------

Typowy gigahercowy onanizator :P


onanizator - dzięki ;D

#59 pkobierecki

pkobierecki
  • 1 239 postów

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:16

1.onanista, nie onanizator :) 2. Pisanie w stopce ile mhz i ramu ma twój telefon to przesada. To na pewno wpłynęło na surową ocenę Ciebie przez kolegę Numb. :)

#60 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:53

2. Pisanie w stopce ile mhz i ramu ma twój telefon to przesada. To na pewno wpłynęło na surową ocenę Ciebie przez kolegę Numb. :)


He he no w sumie, to było napisane do jaj (ale już zmienione..) ;)

#61 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 czerwca 2010 - 18:58

Z tym onanizatorem to był żart ;-) W sumie sam jakoś dwa miesiące temu nastawiałem się, że kupię sobie super wypasioną maszynę z Phenomem II x4 i rdzeniami taktowanymi po 3.2Ghz. Z nieznanej mi przyczyny zacząłem zaglądać tutaj na forum, i nastąpiło fundamentalne przewartościowanie :P Wracając do tematu, pomysł z Domestosem wydaje mi się bardzo dobry ;)

#62 dirtyhary

dirtyhary
  • 629 postów
  • SkądEłk, PL

Napisano 14 czerwca 2010 - 19:26

Czy założyciel wątku podjął decyzję i czy jeszcze tu zagląda, bo chyba teraz trwa taka bezsensowna dyskusja ;). Tak odnośnie tego co tu mówicie, to ja jak kupiłem toucha to nawet jak na matmie wyjąłem go by użyć kalkulatora to już były teksty "szpan", a ile ja słyszę o białych słuchawkach! Jaki to szpan i lansowanie się po mieście, a co dopiero było jak chodziłem w nausznych Senkach.

#63 Numb

Numb
  • 256 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 czerwca 2010 - 19:35

@dirtyhary Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Kupujesz douszne Senki i nikt nie widzi co masz wetknięte w uszy :P

#64 TTomekk

TTomekk
  • 1 741 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 14 czerwca 2010 - 19:41

Albo jakieś dziadostwo z targu i wszyscy mają cię za "swojego" ;) @Numb- to zależy np. ja nie znoszę dokanałowych słuchawek. BTW co się przejmujesz innymi.... a niech gadają. Jak nie mają kasy na iPoda czy Nauszne Senki to zawsze będą gadać "lanser", "pozer" (czy jeszcze jakoś tam)

#65 igiel

igiel
  • 1 141 postów
  • SkądLondon, UK

Napisano 14 czerwca 2010 - 21:45

No co tego co pisali koledzy to po prostu nasz kraj...Też nie raz miałem sytuację wyciągając iphone'a bo jakaś wiadomośc przyszła słyszę od razu jakieś głupie docinki, ludzie na każdym kroku tylko gadają jakie to jest głupie i nie potrzebne i w ogóle ble ...Ale jedyne co można zrobić to się usmiechnąć do takich... Ludzie nie potrafią się przyznać, że "ale fajny masz sprzęt,zazdroszczę" tylko od razu obrażają,starają ośmieszyć-tak zostali wychowani i tyle.

#66 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 czerwca 2010 - 21:50

macie chłopaki jakieś dziwne towarzystwo IMO chyba że obcy ludzie do was podchodzą na ulicy jak wyciągacie telefon ;]

#67 maxijazz

maxijazz
  • 303 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 05:18

(przejadły mi się komentarze "ojaaa masz maka")

No to bedziesz mial: "ojaaa masz maka z zaklejonym logiem!"
Czyli jeszcze mniej spokoju.

Może będzie miał kto jakieś pomysły?

Dorosnij.

#68 stivii

stivii
  • 144 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 czerwca 2010 - 08:32

w moim towarzystwi produkty apple sa czyms ciekawym , zazwyczja sa teksty typu "poka poka"... na uczelni mam za to problem.. jedyny biały laptop.. swiece jak latarnia morska w nocy.. i moja frekfencja pod tablicą wzrosła .. wydaje mi sie ze to przez to ze wykladowac zwraca uwage na świecący obiekt na top kejsie niczym Sztrasburger na dzwonke w familijadzie.

#69 wishu

wishu
  • 198 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 15:27

dramatyzujecie chyba troche... u mnie na początku w szkole wiadomo było zachwycenie bo ktoś ma iphone (byłem w technikum elektronicznym same chłopy więc nowinki techniczne tym bardziej działały i nawet jak ktos jakiegos SE przyniosł to kazdy macał), ale widzialem ze nawet kilkoro nauczycieli mialo ipki i na uczelni teraz widzialem chyba 1 czy 2 wykladowcow z ipkiem... Co w tym dziwnego? Dla mnie to jest sprzet jak kazdy inny. I jak ktos przyniesie nowy telefon np. LG też się pobawie z ciekawości itd., jak ktoś przyniesie laptop np Sony Vaio czy jakiegos HP też się pobawie, i nie widzę totalnie różnicy (nie mówie od strony technicznej czy systemowej;p). Dla mnie takie zachowania są normalne i nie mam ludzi w swoim towarzystwie typu: O JAA MASZ MACA! bo równie dobrze ja mógłbym zawołać: O JAAA MASZ HP-ka! ps. a takie przypadki jak opisujecie to miałem ale akurat z butami lacoste... że jestem lanser itd. szczególnie że nie było w Rzeszowie wtedy sklepu który by oferował ich buty... Teraz już jest i to jest normalne... Czas na iSpot w rzeszowie ;)

#70 --Nuta--

--Nuta--
  • 89 postów

Napisano 15 czerwca 2010 - 19:19

a ja mam kilka słów do: 1. autora wątku - jak chce zaklejać to nich zakleja, nie wasza sprawa 2. oponentów autora wątku - jak uważacie że to wiocha zaklejać jabco to wasza sprawa 3. tych co się śmieją że ktoś bez jabca wogóle tu zagląda - śmiejcie się bo to zdrowe z pozdrowieniem wszystkich tych, którzy wytykają innym to co akurat sami robią :) N.

#71 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 15 czerwca 2010 - 22:15

A tak swoją drogą to w PL jest taka sensacja z Makiem? Nie używałem nigdy w miejscu publicznym w Polsce więc nie wiem, w PL bywam tylko na święta/zjazdy rodzinne, średnio nie więcej niż 2 - 3 tygodnie na rok kalendarzowy więc ciężko mi powiedzieć.

#72 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 czerwca 2010 - 22:17

w mojej okolicy (ogolnie - uczelni) nie ;)

#73 huski

huski
  • 1 063 postów
  • SkądEU

Napisano 15 czerwca 2010 - 22:19

w moim towarzystwi produkty apple sa czyms ciekawym , zazwyczja sa teksty typu "poka poka"... na uczelni mam za to problem.. jedyny biały laptop.. swiece jak latarnia morska w nocy.. i moja frekfencja pod tablicą wzrosła .. wydaje mi sie ze to przez to ze wykladowac zwraca uwage na świecący obiekt na top kejsie niczym Sztrasburger na dzwonke w familijadzie.

Nie lubię tego jak studenci mają laptopy na wykładach :) Połowa siedzi na facebook'u albo innych bzdurach... Tak sobie narzekam ;)

---------- Wpis dodano o 22:19 ---------- Poprzedni wpis dodano o 22:18 ----------

w mojej okolicy (ogolnie - uczelni) nie ;)

No właśnie też mi się nie zdawało tak szczerze, tak jak widzę u siebie (UK) w bibliotekach uniwersyteckich w mojej mieścinie jest 30-40% Apple reszta "inne" jeśli chodzi o laptopy.

#74 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 czerwca 2010 - 22:29

no u mnie sporo ich nie jest, ale jedyni którzy zaczepiają to znajomi ewentualnie ;) no i raz człowiek, który chciał sprawdzić pocztę, a ja miałem już odpalonego laptopa ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych