Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak sie zarejestrowac w iTunes


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arise1337

Arise1337
  • 266 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 grudnia 2009 - 10:13

Wczoraj kupilem ip 3gs, probowalem sie zarejestrowac w itunes i zatrzymalem sie przy wpisywaniu nr karty bo mam tylko bankomatowa a ta raczej nie bedzie dzialac przestalem i zaczolem synchronizowac iphona. Na ip chcialem sie zalogowac do itunes jednak moje id i pw nie dziala (pewnie dlatego ze nie podalem nr karty) ale probowalem przez forgot password tylko ze wyskakuje mi blad ze nie znaleziono url... Co z tym moge zrobic :S?

#2 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 grudnia 2009 - 10:34

Załóż konto w amerykańskim iTunes. Na dole kliknij okrągłą flagę, zmień na us store, potem spróbuj kupić jakąś darmową grę, i postępuj dalej z instrukcjami zakładania konta, pamiętaj by wybrać opcję bez karty kredytowej.

#3 netruner

netruner
  • 564 postów
  • SkądKraków

Napisano 30 grudnia 2009 - 11:12

Opcja bez karty kredytowej jest dostępna jedynie jeżeli się ma kod. Taki kod aktualnie można chyba jeszcze uzyskać poprzez facebook dodając sobie itunes do ulubionych. Dodatkowo za ten kod dostaje się chyba 20 utworów gratis nie licząc co tygodniowych 2 nowych utworów i teledysku.

#4 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 30 grudnia 2009 - 11:38

netruner - O RLY? jedynie? ;)
Tworzenie konta w sklepie iTunes App Store bez karty kredytowej
sposób prosto z supportu apple

#5 Arise1337

Arise1337
  • 266 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 30 grudnia 2009 - 15:33

Roberto dzieki wielkie za linka, działa :) Jeszcze tylko czekam na mail'a z aktywacja :)

#6 chrystian

chrystian
  • 2 postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:12

mam pytanie odnosnie tworzenia hasla, poniewaz zawsze jakies wpisuje i ono nie przechodzi mi dalej :( co z tym trzeba zrobic?? tu gdzie sie podaje date urodzenia, mail itd.

#7 Tomeszek

Tomeszek
  • 252 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:15

haslo musi miec conajmniej 8 znakow i zawierac duza litere oraz cyfre




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych