Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Czy uczycie się angielskich słówek na ipodzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 slavi

slavi
  • 91 postów

Napisano 29 listopada 2006 - 21:31

No właśnie - może jakieś propozycje konkretnych rozwiązań?

#2 KrucaBomba

KrucaBomba
  • 509 postów

Napisano 29 listopada 2006 - 21:35

Ma to więcej wspólnego z podcastami niż z iPodem. Do przeniesienia

#3 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 29 listopada 2006 - 21:35

Nawet nie spojrzałeś*na przycisk "szukaj" co dopiero go używać.

#4 KrucaBomba

KrucaBomba
  • 509 postów

Napisano 29 listopada 2006 - 21:36

Po za tym szkoda że nie zjechałeś nawet na dół strony - był już o tym temat.

#5 slavi

slavi
  • 91 postów

Napisano 29 listopada 2006 - 23:56

Oj koledzy, czytajcie dokładnie treść tematów i postów, a nie strofujcie biednych ludzi. Pytam w temacie o "naukę angielskich słówek", a nie "naukę angielskiego" (a to jest różnica), a właśnie o tym drugim jest wątek, o którym wspominacie. Poza tym świadomie nie umieściłem tego tematu w dziale "Podcasting", bo niestety z nauką angielskiego związany jest jeden polski podcast Radia Bis nieuaktualniany już z pół roku. A temat zamieściłem w dziale "ipod i itunes", bo bardziej chodziło mi o inne rozwiązania typu audiobook itp. (a to drogi moderatorze bardziej pasuje do działu ipod niż podcasting).

#6 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 30 listopada 2006 - 00:05

bo niestety z nauką angielskiego związany jest jeden polski podcast Radia Bis nieuaktualniany już z pół roku

Ale jest świetny ESL Podcast

#7 Walt

Walt
  • 99 postów
  • SkądPL

Napisano 30 listopada 2006 - 00:17

Mozna uzywac widgeta: Meriam webster. Wyszukuj pożądane słowo - wyświetla zawartą w słowniku informację a następnie jest możliwość automatycznego zapisania odczytywanego przez lektora słwa do iTunes. A z iTunes to juz....

#8 KrucaBomba

KrucaBomba
  • 509 postów

Napisano 30 listopada 2006 - 14:57

slavi, nie musisz się do mnie zwracać "drogi". Jestem też człowiekiem i tylko moderatorem. Dział iPod + iTunes bardziej kojarzy mi się ze sprzętem i oprogramowaniem niż z Audiobookami i wszelkiego rodzaju "materiałami do nauki słówek". Audiobooki są bardziej spokrewnione z podcastami ze względu na formę ich rozprowadzania oraz kompatybilność ze sprzętem a iTunes służy tylko do wspomnianego rozprowadzania i odtwarzania tych plików. Nie sądzę żebym pomylił się w czymś przenosząc ten wątek ale w razie wątpliwości możesz porozmawiać na ten temat z administratorem forum.
Co do nauki słówek to może nie angielski ale ćwiczę szwedzki w formie mp3 dołączonych na płycie do książki do nauki języka. Są też książki takiej serii dot. j. angielskiego.
http://www.allegro.p...z_plyta_cd.html

#9 slavi

slavi
  • 91 postów

Napisano 30 listopada 2006 - 19:30

OK, KrucaBomba, mamy po prostu nieco inne zdanie i tyle. Tobie audiobook bardziej kojarzy się z podcastingiem, a mnie z ipodem i itunes (można zresztą w nim kupić audiobooki). A może by tak w przyszłości wprowadzić na forum podrozdział "Audiobooki" - w sumie to fajna rzecz, ale nieco "raczkująca" i chyba mało wykorzystywana przez polskich użytkowników ipodów. A tak w ogóle dzięki za linki dotyczące tych słówek.

#10 KrucaBomba

KrucaBomba
  • 509 postów

Napisano 30 listopada 2006 - 20:00

Ja też myślałem czy by nie pogadać z adminem na temat utworzenia dodatkowego działu audiobooks, itd. Wogóle jak pamiętam był plan utworzenia działu "iLife" o całym pakiecie i podzielić go na minidziały które dzieliłyby się na kolejne "poddziały"

#11 iNicpon

iNicpon
  • 257 postów
  • SkądKRK

Napisano 30 listopada 2006 - 21:33

Oj koledzy, czytajcie dokładnie treść tematów i postów, a nie strofujcie biednych ludzi. Pytam w temacie o "naukę angielskich słówek", a nie "naukę angielskiego" (a to jest różnica)


a wiec, drogi kolego (trzymajac się tej formy), czy ucząc się słówek języka angielskiego nie uczysz się również języka angielskiego:confused::?: proponuje przemyslec...

#12 slavi

slavi
  • 91 postów

Napisano 30 listopada 2006 - 21:55

iNicpon - czy słuchając utworów OFFSPRING nie słuchasz jednocześnie muzyki? A czy słuchając muzyki słuchasz jednocześnie OFFSPRING? A czy wiesz, że każdy kot jest ssakiem, ale nie kaźdy ssak jest kotem? Proponuję przemyśleć...

#13 iNicpon

iNicpon
  • 257 postów
  • SkądKRK

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:46

a czy ty wiesz ze kwadrat jest prostokątema prostokąt nie jest kwadratem?? :D licytujemy sie?? //widze ze nie do konca zrozumiałes o co mi chodzi..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych