Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Remote Buddy - rozszerzenie możliwości Apple Remote


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 n0wy

n0wy
  • 87 postów

Napisano 27 listopada 2006 - 15:25

Witam.

W niedalekiej przyszłości zamierzam kupić Macbooka i zbieram właśnie różne opinie o nowym dla mnie świecie ;)

Czy ktoś z Was używa programu Remote Buddy? (http://www.iospirit....group&obj_id=23)

Pozwala on na rozszerzenie możliwości Apple Remote o prostą obsługę innych programów. Na podanej stronie można ściągnąć wersję trial (pełna wersja kosztuje 9.99 euro). Ciekaw jestem jak pilot zachowuje się wówczas, np. z prezentacją w PP?

Jeśli ktoś mógłby to przetestować to będę wdzięczny za opinie ;)

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 27 listopada 2006 - 15:34

jak już wejdziesz w ten świat to zrozumiesz że PP to nie jest dobre rozwiazanie do tworzenia prezentacji i że telefony SE z odpowiednio skomponowanym "sterownikiem" .hdi to niezastąpione narzędzie.

#3 n0wy

n0wy
  • 87 postów

Napisano 27 listopada 2006 - 15:49

:) rozumiem, że w takim przypadku Keynote sprawdza się lepiej tak? Telefon SE wezmę pod uwagę, gdyż niedługo czeka mnie także właśnie wymiana aparatu. Czekam jednak na opinie użytkowników co sądzą o Remote Buddy w połączeniu z Applowskim Remote.

#4 mattek

mattek
  • 391 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 listopada 2006 - 16:11

Ja uzywam RB razem z Preview do puszczania prezentacji w pdf. sprawuje sie b.dobrze. Szczerze mowiac wkurzajace jest to, ze Apple nie dodalo takiej funkcjonalosci w "standardzie". Zastanawiam sie nawet czy go nie kupic. btw. oferta $10 jest wazna do czasu wypuszczenia kolejnej wersji.

#5 n0wy

n0wy
  • 87 postów

Napisano 27 listopada 2006 - 16:52

Dzięki za opinię. Faktycznie cena jest kusząca ok $13. (bo te 9,99 to w euro) ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych