Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mail


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 DaMan

DaMan
  • 123 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 listopada 2006 - 11:25

Czesc, ostatnio zauwazylem dziwna rzecz w Mailu. W oknie, w ktorym jest informacja o temacie, adresacie, odbiorcy, etc (po kliknieciu na maila w outbox, inbox, sent) wszystkie informacje sa wyswietlane w jednej lini. Problem polega na tym, ze nakladaja sie na siebie ;) - co uniemozliwia odvzytanie tych informacji. Czy ktos z Was spotkal sie z takim przypadkeim? Czy moze znacie rozwiazanie problemu? pz

#2 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 29 listopada 2006 - 15:48

Witam! Wedlug mnie to cos musiales namieszac. Sprawdz w opcjach czy cos nie jest wymieszane, a jak wroce do domu z uczelni to zobacze co jest nie tak ;) Pozdr.

#3 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 listopada 2006 - 15:52

Opcjach nie obcjach. Spróbuj może pokazać sobie wszystkie nagłówki a potem je z powrotem ukryć. Gdzieś to jest w menu, ale użyj [jabłko + shift + H]. Daj znać jak poszło i wrzuć jakieś foto może.

#4 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 29 listopada 2006 - 22:52

O przepraszam, literowka mi sie trafila. Te szkolne klawiatury to gorsze niz walic piesciami po parapecie ;) Pozdr.

#5 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 grudnia 2006 - 21:17

Ja mam dziwny problem z MAILem ...wpisuje to samo co w Outlooku na windzie...no i mi wyskakuje coś takiego ----------The mail server denied access to the user specified in Mail preferences because of a serious system error. Please double-check the settings for account "POP Account", and if necessary contact your service provider to resolve this problem. The server error encountered was: Service Not Available--------- Nie wiem o co chodzi bo dane wpisałem poprawnie

#6 krzyspmac

krzyspmac
  • 152 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:04

Ja mam dziwny problem z MAILem ...wpisuje to samo co w Outlooku na windzie...no i mi wyskakuje coś takiego
----------The mail server denied access to the user specified in Mail preferences because of a serious system error. Please double-check the settings for account "POP Account", and if necessary contact your service provider to resolve this problem.

The server error encountered was: Service Not Available---------

Nie wiem o co chodzi bo dane wpisałem poprawnie

Podobną rzecz obserwuje na 10.3. Pojawia się (bo nie mogę dojść co to) co jakiś czas. Wyłączenie Mail i włączenie ponownie pomaga. Prawdopodobnie bałagan w plikach .mbox, w których Mail trzyma wiadomości.

#7 Toszak

Toszak
  • 899 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 grudnia 2006 - 23:23

hmmm...ale mnie się tak dzieje za każdym razem...tylko raz zadziałał MAIL poprawnie..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych