Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Coda 1.6.7 po polsku (wersja nieoficjalna)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 08 grudnia 2009 - 15:16

Dołączona grafika

Witam wszystkich, którzy szukali polskiej wersji tego programu.
Mam nadzieję, że moja lokalizacja będzie Wam odpowiadać (wszelkie uwagi będą mile widziane).
Niestety kilka plików z zasobami nie mogę przetłumaczyć (odchudzone .niby) możliwe, że w późniejszym terminie uda mi się rozwiązać i ten problem.

Lokalizacja jest nieoficjalna, dla wszystkich chętnych (proszę mi podać np. na PW lub mailem swoje adresy @mail na które odeślę polską wersję).

#2 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 12 grudnia 2009 - 17:01

Udało mi się ukończyć prace nad Coda. Zapraszam wszystkich chętnych do testów.

#3 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 13 grudnia 2009 - 17:40

Jeśli będzie ktoś zainteresowany mogę zamieścić więcej zrzutów ekranowych.
Książki nie będą tłumaczone.
Dołączona grafika

#4 m.bolechowski

m.bolechowski

  • 970 postów

Napisano 13 grudnia 2009 - 18:00

Chociaż nie potrzebuję polskiej wersji, to chylę czoła. Zawsze miło jest widzieć, że komuś się chce i jeszcze się tym dzieli.

#5 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 14 grudnia 2009 - 21:22

Muszę jedynie doszlifować kartę z CSS, reszta jest już w wersji ostatecznej. Wszystkich, którzy otrzymali Codę proszę o komentarze i uwagi.

#6 rafalmacbook

rafalmacbook
  • 204 postów
  • SkądRadom/Warszawa

Napisano 21 grudnia 2009 - 21:26

Pełen szacunek. Mój mail na PW jeśli to jeszcze aktualne ;)

#7 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 20 stycznia 2010 - 19:42

Niestety Panic w nowej wersji Coda odchudziła wszystkie pliki .nib uniemożliwiając mi dalszą lokalizację tego programu. Myślę, że jest to przemyślane działanie Panic, aby uniemożliwić dalsze próby lokalizacji tego programu przez innych: nieoficjalna polska i niemiecka wersja oraz liczne próby i prośby o lokalizację tego programu w innych językach. Szkoda, że ta firma nie liczy się z innymi... Polską lokalizację wcześniej zgłosiłem niestety bez odzewu.

#8 polcreate

polcreate
  • 80 postów

Napisano 26 lutego 2010 - 11:27

Mam pytanie. Jestem poczatkujacym userem Mac'a Potrzebuje program do edycji: PHP, XHTML i CSS z kolorowaniem i najlepiej z podpowiadaniem kodu. Co polecacie?

#9 electro

electro
  • 81 postów
  • SkądZamość

Napisano 17 czerwca 2010 - 11:30

Skąd mozna pobrać i przetestowac polską wersję ?

#10 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 17 czerwca 2010 - 13:04

Niestety Panic w nowszych wersjach uniemożliwił mi dalszą pracę nad lokalizacją tego programu.

#11 electro

electro
  • 81 postów
  • SkądZamość

Napisano 17 czerwca 2010 - 14:46

Niestety Panic w nowszych wersjach uniemożliwił mi dalszą pracę nad lokalizacją tego programu.


A starszej polskiej wersji nie mógłbym przetestować (i zapewne nie tylko ja bym chciał)?

#12 DanielF

DanielF
  • 5 723 postów
  • SkądSiedlce

Napisano 17 czerwca 2010 - 16:35

Tak jak napisałem wcześniej możesz wysłać do mnie PM ze swoim adresem @mail, na który wyślę Ci starszą polską wersję. Z drugiej strony nie ma sensu testować czegoś, co i tak nie będzie uaktualniane.

#13 pstanek

pstanek
  • 274 postów

Napisano 06 lipca 2011 - 10:53

coda to syf.... zapis plików czasem nie działa. nie ma podpowiadania dla php chodzi mi o podpowiadana np takie jak w zend.... podobno mają miec wersje 2.0 ale nie wiedzą kiedy tak mi pisali jak ich o to pytałem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych