Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Excel - czemu....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 07:38

hej mam pytanie odnosnie Excela, a mianowicie skubany uruchamia mi sie caly czas przy starcie systemu.... a przed wylaczeniem go normalnie wylaczam, wiec nie wiem czemu tak swiruje... znacie ten problem skads? jesli tak to bede wdzieczny za info pozdro

#2 rami

rami
  • 184 postów

Napisano 24 listopada 2006 - 07:48

System Preferences - Accounts -> Login Items - zobacz, czy tam czegos nie ma excelowego
  • frycu lubi to

#3 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 08:06

no nie wiedzialem ze to takie proste:) widac jeszcze noobek jestem:) ale ciekawi mnie jak to sie tam dodalo?? hm...

#4 m.bolechowski

m.bolechowski

  • 970 postów

Napisano 24 listopada 2006 - 08:12

Microsoft zawsze wrzuci coś niechcianego. W końcu to Microsoft.

#5 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 listopada 2006 - 08:36

ale ciekawi mnie jak to sie tam dodalo??
hm...

Prawdopodobnie przez Dok. Jeżeli klikniesz w któryś znaczek programu w Doku prawym klawiszem, otworzy się menu Doka. Jednym z poleceń w nim zawartych jest "Open at Login". Czasem przez przypadek można zaznaczyć tę funkcję, a wtedy program będzie się, właśnie, uruchamiał podczas logowania na dane konto.
Tym samym sposobem można wyłączyć automatyczne uruchomienie. Zamiast wchodzić do Preferencji systemowych, wystarczy wywołać menu Doka takiego programu i, po prostu, odznaczyć uruchamianie podczas logowania.

#6 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 08:43

hehe no to widze ze bede musial swojej dziewczynie oddzielne konto zalozyc;) bo co raz jak wchodze na kompa to mnie nowe niespodzianki witaja:D

#7 maniacco

maniacco
  • 382 postów
  • SkądPiekary Śląskie

Napisano 24 listopada 2006 - 09:00

słuchaj.. widać nie czytasz uważnie forum... gdzieś był temat o nazwie DZIWNE PRZYPADKI czy coś takiego... dzięki niemu dowiesz się czym się kończy dopuszczanie dziewczyn / sióstr do komputera ;)

#8 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 24 listopada 2006 - 09:25

hehe post odnalazlem;) i musze sie przyznac ze gdzies musial mi umkanac, wiec musze sie zastanowic czy zrobic jej nowe konto czy wogole odciac dostep do maca:) bo a noz sie kiedys okaze ze go nie uruchomie:D

#9 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 24 listopada 2006 - 09:52

dowiesz się czym się kończy dopuszczanie dziewczyn / sióstr do komputera ;)

Taa, a pomyślałeś o ustawowym zakazie? Wykaż się, zamiast wydziwiać. Może jakaś inicjatywa ustawodawcza?

#10 rads

rads
  • 77 postów
  • SkądLodz

Napisano 24 listopada 2006 - 12:05

Taa, a pomyślałeś o ustawowym zakazie? Wykaż się, zamiast wydziwiać. Może jakaś inicjatywa ustawodawcza?


Ustawa? No juz nie przesadzajmy... ;)
Niektore dziewczyny potrafia uzywac komputera.

#11 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 24 listopada 2006 - 12:20

ta tylko potem korektor z tft trzeba wymyc ;)

#12 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 24 listopada 2006 - 14:35

ta tylko potem korektor z tft trzeba wymyc ;)

To nie problem, ściereczka jeden lub dwa delikatne ruchy i już

To facetom się: rozjeżdża, zawiesza, uruchamia niepotrzebnie, nie uruchamia jak trzeba, bądź zasypia jak nie trzeba i nie zasypia jak trzeba, a obudzić to już tylko jak się zdarzy, dysków zewnętrznych nie możecie zobaczyć, testy Wam nie ruszają, sypie się grafika, wifi na usb się rozłącza, z onyxem WAM bardzo muli, w Emailu tracicie kolor, CocoAspell nie wchodzi, a jak już wejdzie to nie działa, macie problemy z intalacją Slims , problemy z zgraniem pisenek do iPoda, Chroma.pl wam pada, i stale macie irytujące sytuacje.
Zresztą sam sobie popatrz: "Dzisiejsze wątki" Czyli daliście radę nawet Makom. A wydziwiasz na ten jeden problemik z korektotem?
Swoją drogą brawo!! Przynajmniej z tym sobie sobie poradziliście ( Nie widziałam pytania w Forum jak sobie z jak to czyścić)

Ta... to forum jest najlepszym dowodem, kogo przed Makiem można posadzić a kogo nie można ,bo zaraz coś skiepści twirdząc, że to Mu się skiepściło.
Pozdrawiam Monika.

#13 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 24 listopada 2006 - 14:53

byl watek o myciu ;) i jakie z tego wnioski? facet naprawia to co baby napsuja ;)

#14 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 24 listopada 2006 - 15:10

i jakie z tego wnioski? facet naprawia to co baby napsuja ;)


A tak ceniłam za racjonalną i przede wszystkim obietywną smoocenę. http://www.myapple.p...ead.php?t=18113 :-P
Było napisać, że baba stała za plecami :rolleyes: Bo innej ingerencji nie widzę.

#15 spoco

spoco
  • 1 035 postów
  • SkądWawa

Napisano 24 listopada 2006 - 15:12

to byla ta "kobieca" strona mojej natury ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych