Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

pytanie sluchawki +mikrofon


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 elias

elias
  • 20 postów
  • Skądkrk

Napisano 17 listopada 2006 - 10:57

moze zle szukam ale nic konkretnego nie znalazlem. mam pewnien problem. zwykly mikrofon na minijacka (taki za 15zl w sklepie) pod winda biega bez problemu a na macu nawet go nie widzi :| i nie wiem czy to jest kwestia tego mikrofonu, czy powienienem jakies sterowniki doinstalowywac(sory za porownanie znowu z winda, ale tam po wlozeniu do gniazda moge od razu uzywac)? chodzi oczywiscie o skype, sprawa jest pilna. i jeszcze jedna rzecz. zastanawiam sie czy w takim razie jak kupie jakies tanie (na allegro po 20-30zl) sluchawki z mikrofonem, tez na minijacki, czy to w ogole bedzie dzialac jak nalezy, czy znowu ratuje mnie PC albo dobre(czyt. drogie - nie zalezy mi na jakosci, maja po prostu dzialac ze skypem) z wejsciem na usb itd. prosze o odpowiedz, czy mam(moge) cos zrobic czy musze wykosztowac sie na drozszy sprzet?

#2 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 17 listopada 2006 - 11:01

piersza sprawa to jaki masz komputer, mac mają kilka rozwiązań nie od razu dających się uzasadnić, jak np optyczne wjście audio czy jakoś tak, wymagają mikrofonu ze wzmacniaczem lub karty dzwiękowej USB/FW ape problem dotyczy raczej PPC

#3 elias

elias
  • 20 postów
  • Skądkrk

Napisano 17 listopada 2006 - 11:12

PPC G5 1.6 GHz 1.25ram, system 10.3.9 , a mikrofon najprostszy stojący :) na minijacka.

#4 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 17 listopada 2006 - 11:28

optyczne wejście analogowe, bez zasilania mikrofonu, trzeba przedwzmacniacz, mikrofon z zasilaniem, lub za 40zł na allegro kupić kartę usb dzwiękową z wejsciem wyjściem... użyj szukaj na forum by znaleźć modele

http://www.allegro.p...nowy_46db_.html
np




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych