Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

parellels i 1 gb ramu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 sanitariusz

sanitariusz
  • 524 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 15 listopada 2006 - 09:07

Mam pytanko czy wogole oplaca sie instalowanie parellels by odpalac windows gdy mam 1 gb ramu? Jak pamiec wtedy jest dzielona? Przez boot campa wiadomo ze majac 1 gb mam tez te 1 gb w win xp jak to jet w tym wypadku.

#2 Rayman

Rayman
  • 217 postów
  • SkądŚląskie

Napisano 15 listopada 2006 - 09:25

Przy 1,25GB ramu Paralells proponuje ustawienie pamięci na 400MB dla Windows, ja tak mam i dla programu księgowego którego używam pod Win jest to wystarczające, Win ładuje się szybko i tak też działa.

#3 ltj

ltj
  • 166 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 listopada 2006 - 10:29

ja mam 512MB czyli 192MB na win i nie narzekam, nie to zeby bylo idealnie ale to co potrzebuje chodzi

#4 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 15 listopada 2006 - 15:32

Ja daje win 256 ramu, a mam 1GB. Chodzi naprawde niezle, MATLAB smiga bez problemu.

#5 ltj

ltj
  • 166 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 listopada 2006 - 21:33

@dzaku no to widze ze uzywamy w tym samy celu :D ale mam zamiar uczestniczyc w beta testach matlaba na Intel-based mac's trzeba byc studentem i wysalc im czytelne zdjecie legitmacji i podobno wysylaja DVD z matlabem

#6 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 15 listopada 2006 - 22:21

@dzaku no to widze ze uzywamy w tym samy celu :D ale mam zamiar uczestniczyc w beta testach matlaba na Intel-based mac's trzeba byc studentem i wysalc im czytelne zdjecie legitmacji i podobno wysylaja DVD z matlabem


Ooo, dobrze wiedzieć. Zaraz się tym zajmę. Mam tylko nadzieję, że obejmują swoim programem tak egzotyczny kraj jak Polska : )

#7 ltj

ltj
  • 166 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 listopada 2006 - 22:42

tak, nie ma z tym problemu, zakladasz studenckie konto i tam gdzies masz przycisk do wyslania dowodow na to ze jestes studentem (zdjecie legitymacji) i czekasz, a ja sie zastanawiam jak bedzie z toolboxami z wczesniejszych matlabow

#8 dzaku

dzaku
  • 665 postów

Napisano 15 listopada 2006 - 22:50

tak, nie ma z tym problemu, zakladasz studenckie konto i tam gdzies masz przycisk do wyslania dowodow na to ze jestes studentem


Legitymacja wysłana, niecierpliwie czekam na wynik.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych