Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sklep Apple w Poznaniu(Stary Browar) juz na wiosnę ??!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
300 odpowiedzi w tym temacie

#276 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 kwietnia 2007 - 19:06

mini już jest na odstawce :) Ale jak babcię chcesz naciągnąć to możemy go podłączyć pod innny monitor :D

#277 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:14

Fajnie :-D

#278 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:41

A i takie pytanie ... czy jak przyjde macać MBP to mogę np. zainstalować sobię jakiś edytorek , gierke lub inny programik - zobaczyć jak to chodzi , potestować paralles i ewentualnie zbootować windowsa ( macie ? ) i zapuscić jakies benchy i potem bezkarnie powiedzieć ze się jeszcze zastanowie i sobie pujść ?

#279 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:42

Ale chamstwo...

#280 Fantazyoosh

Fantazyoosh
  • 209 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwietnia 2007 - 21:15

chamstwo? człowieku, przecież zostawiasz im 8 - 11 tys. zł!

#281 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 kwietnia 2007 - 21:19

potem bezkarnie powiedzieć ze się jeszcze zastanowie i sobie pujść ?

Zazwyczaj to znaczy wypchajcie się, nie kupię tego sprzętu w bardziej cywilizowanej formie.

#282 Kobza

Kobza
  • 227 postów
  • Skądten pomysł !?

Napisano 05 kwietnia 2007 - 22:05

A i takie pytanie ... czy jak przyjde macać MBP to mogę np. zainstalować sobię jakiś edytorek , gierke lub inny programik - zobaczyć jak to chodzi , potestować paralles i ewentualnie zbootować windowsa ( macie ? ) i zapuscić jakies benchy i potem bezkarnie powiedzieć ze się jeszcze zastanowie i sobie pujść ?


1. Możesz z naszą pomocą instalować co chcesz na Mac OS X.
2. Na jednym MacBooku nico zainstalowal dzisiaj BOOTCAMPA i Parallels. Mozesz sobie obejrzec.
3. Jasne ze mozesz sobie pojsc.

P.S. Co to jest benczmark? :P

#283 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 05 kwietnia 2007 - 22:07

@Admkryn Ja już nie mam sił .. Widać po twoich wypowiedziach ile masz lat i jaki jest Twój poziom wychowania i kultury ... Jeśli masz ochotę wydawać 10 tysięcy złotych od tak sobie to proszę bardzo ... coś mi się wydaje , ze nie masz jeszcze poczucia wartości pieniądza . Poza tym pokaż mi naiwniaka który wejdzie do sklepu pokaże palcem kompa i wywali plik pieniędzy na blat i sobie idzie bez sprawdzenia sprzętu, czy taki odpowiada czy nie inny ... Jak oglądanie sprzętu uważasz chamstwem to mi ciebie żal .... Ponawiam pytanie do Quanta jak jest z tym - instalacja oglądnięcie i pójście sobie ? ----Edit---- Kobza dzięki - byłeś szybszy ode mnie ;p Benchmark to program do testowania i obciążania kompa - wszystkie 3d Marki ( określają wydajnosć w punktach i porównujesz z innym sprzętem ) Super PI ( obliczanie rozszerzenia liczby Pi na czas ;p ) oraz mój ulubiony Prime95 - obciąza w 100 procentach proca - na tym programie zrobiłem rekord ;p 85stopni na celeronie d i żyje i teraz go używam ;p Ale to pytanie to tak z przekąsem :) ? Nie moge jakos tam wpaść do was ale wlece prawie na pewno w tym miesiącu - zawsze jestem w Poznaniu od strony Serglosu .... ah ....

#284 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 05 kwietnia 2007 - 23:00

NIe mówię, że nie trzeba sprawdzić sprzętu i na pewno nie wydałbym lekka reką 10 000, ale bynajmniej, instalacja WIndowsa i tak dalej, a następnie odejście z wymówką, że ,,jeszcze sie zastanowie" jest dla mnie po prostu chamstwem.

#285 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 05 kwietnia 2007 - 23:09

Parallells kosztuje $80, Windows może trochę więcej, ale bez przesady ;)

#286 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2007 - 11:24

Wgranie swojego softu i potestowanie - no problem - chłopaki pomogą, (proszę nic nie instalować bez naszej wiedzy :) ) Widzę, że chcesz sprawdzić działanie/wydajność pod windows... proszę pamiętać, że instalowanie windows na maku przy pomocy BootCamp to w większości test... ten program jest w wersji beta. Choć trzeba przyznać, że to dobra beta - nawet pokaz nowego office dla windows odbył się w m$ na macbook pro... Z tym kupowaniem/dziękowaniem to są dwa światy... nie ma co nazywać naiwniakiem człowieka który wie co chce i jest zdecydowany - bardzo często klient podchodzi wprost do kasy i mówi: "poproszę MBP 17", ACD 23" Airport, mysz/klawiaturę i Aperture..." kładzie pliki pieniędzy czeka chwilę za sprzętem i wychodzi... to ludzie którzy naczytali się o sprzęcie, są zdecydowani i często kupują w 3 minuty... Oczywiście jeśli ludzie przychodzą i spędzają czas na oglądaniu, macaniu, klepaniu sprzętu i zalewaniem gradem pytań... od tego też jesteśmy :) - najdłużej klient był 8 godzin w naszym salonie wypytał o wszystko.. i nic nie kupił. Jeśli byli by tylko klienci zdecydowani na kupno to nasz salon miał by największe obroty w kraju, ale nasza praca byla by nudna - jak sprzedawcy sznurowadeł na straganie... z drugiej strony gdyby trafiali się sami klienci pytający testujący i nie kupujący... popadliby wszyscy sprzedawcy w depresję i/lub odwaliłoby wszystkim pod sam sufit :D Tak więc różnorodność górą!

#287 PeterPan

PeterPan
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 kwietnia 2007 - 20:54

A ja dziś znów wszedłem do i Spot'a SB i kupiłem parę rzeczy od ręki (m.in. iPod'a nano i pokrowiec na mojego MacBooka Pro) Pozdro dla dwóch miłych panów sprzedawców.

#288 Wicko

Wicko
  • 1 405 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 07 kwietnia 2007 - 12:55

O, przy okazji rozmowy o pokrowcach - macie tam Tucano Second Skin dla MacBooka? ;)

#289 PeterPan

PeterPan
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2007 - 18:26

Wicko, właśnie taki pokrowiec kupiłem. Cena: 140 zł. Jest troche ciasny, ale za to ma szmatkę na klawiaturę i wkładkę co by zamek przy zamykaniu nie kaleczył macbooka. Póki co, jestem zadowolony.

#290 Quant

Quant
  • 38 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 kwietnia 2007 - 22:46

@Wicko jak widzę z opisu to szukasz second skin dla MacBooka - temat od 89zł i wybór duży... Peter Pan ma 17" cali więc pokrowce są na nie droższe.. ale oczywiście jest też model o którym mówi na MacBooka - Tucano Microfibra z szmatką na klawiaturę.

#291 Artur Kaiser

Artur Kaiser
  • 178 postów
  • SkądPoznan, Poland, Poland

Napisano 08 kwietnia 2007 - 08:48

Co do iSpotu:

Pozdrawiam :-)

#292 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 08 kwietnia 2007 - 09:24

Poza tym pokaż mi naiwniaka który wejdzie do sklepu pokaże palcem kompa i wywali plik pieniędzy na blat i sobie idzie bez sprawdzenia sprzętu, czy taki odpowiada czy nie inny


O chłopie.... żebyś wiedział ile takich jest! :)

najlepsza była klientka która kupiła MB i chciała na nim Windowsa (no bo przecież można). I dopiero po kupnie się dowiedziała jaki to Mac OS jest fajny.

Są ludzie, którzy mają forsy jak lodu i się nie szczypią...

Ale zapraszamy do nas do testów :)

#293 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 13 kwietnia 2007 - 14:23

Co do iSpotu:

Pozdrawiam :-)


śmiem zauważyć że w Apple Store, głośniki BOSE stoją dokładnie w tym samym miejscu co u nas :D

#294 vixer

vixer
  • 1 postów

Napisano 30 kwietnia 2007 - 22:12

Polecam Sklep w Starym Browarze! Bardzo komunikatywny personel chodzi mi o Kobze i jego kumpla Mac... coś tam, bo autograf nie wyraźny heheh. pzdr chłopaki vixer

#295 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 30 kwietnia 2007 - 22:24

Co do iSpotu:

Pozdrawiam :-)


warto oglądnąć całą twórczość Christine na www.happyslip.com :)

#296 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 30 kwietnia 2007 - 22:26

Polecam Sklep w Starym Browarze! Bardzo komunikatywny personel chodzi mi o Kobze i jego kumpla Mac... coś tam, bo autograf nie wyraźny heheh.

pzdr chłopaki
vixer


Sorry, śliskie to to na reklamówce... ;) to byłem ja :)

#297 rzep

rzep
  • 574 postów

Napisano 30 kwietnia 2007 - 23:19

"Poza tym pokaż mi naiwniaka który wejdzie do sklepu pokaże palcem kompa i wywali plik pieniędzy na blat i sobie idzie bez sprawdzenia sprzętu, czy taki odpowiada czy nie inny" Gdy iPody dopiero zaczynaly byc popularne w Polsce, w Polityce albo Wprot byl wlasnie artykul nt. temat i wywiad ze sprzedawca ze stoiska sprzedajacego je w jednej z galerii handlowych - powiedzial ze raz przyszedl jakis facet, spytal co to jest, kiwnal glowa i kupil 5. Duzo jest ludzi z naprawde grubymi portfelami i ktorzy nie maja czasu/ochoty na przeszukiwanie netu w poszukiwaniu najlepszej oferty, czytanie benchmarkow, opinii - wchodza do sklepu, podoba sie - to biora.

#298 QDS

QDS
  • 45 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 października 2007 - 16:28

Tutaj link do działań z poznańskiego ispotu i do filmiku z przygotowań do premiery leosia:
http://www.macplug.o...pic.php?id=3776

#299 Dawid2109

Dawid2109
  • 9 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 16:46

Kupiłem misiac temu iPoda 160GB i odtwarzane filmy sa bez dzwieku czy jest to wadliwy sprzet czy złe ustawienie iTunes?

#300 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 16:51

Kupiłem misiac temu iPoda 160GB i odtwarzane filmy sa bez dzwieku czy jest to wadliwy sprzet czy złe ustawienie iTunes?


Kolego, nie pomyliłeś działu?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych