Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podcast MyApple Odcinek #4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 13 listopada 2006 - 01:51

Kolejny szalony i nagrany w polowych warunkach epizod podcastu MyApple. Nad lepszą jakością pracujemy, czekamy gorąco na wasze komentarze i opinie. Dziękuje serdecznie za emaile i czekamy na dalsze listy i komentarze głosowe.

Uwaga, było małe zamieszanie z plikiem RSS, możecie mieć z iTunes ?dodatkowe epizody? jeśli je już macie, to po protu wykasujcie je.

O czym wspomnieliśmy:
- sklepie Apple w Londynie (UK) na Regent Street - strona sklepu oraz ciekawa wizualizacja (animacja interaktywna) sklepu oraz moje fotki z tego miejsca
- Final Cut Studio w wersji Universal
- Crossupgrade dla softu Apple Pro
- blogach polskich i chwilowo nieczynnym applenews.pl, i naszych pomysłach co zrobić z blogami applowskimi w PL ( przykładem niech będzie wspomniana polska planeta WordPress?a
- ?dotykowych? iMacach IntelCoreDuo - ze stajni TrollTouch
- o ewolucji forum MyApple
- oraz inne lużne wątki

Muzyka wykorzystana to:
- Geoff Smith - ?Not on the Radio?
- Adrina Thorpe - ?Never meant?

Ściągnij

#2 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 13 listopada 2006 - 01:55

Komentarze

Darek mar 30th, 2006 at 7:55 am
Przemion,
co wy tam wymyslacie ze wasz pomysl ze zrobieniem ApplePlanet!
Moim zdaniem odpatrzyles moj Web RSS Reader dla podcastow (http://krysmann.net/asp/rss) i teraz glosisz wszech i wobec ze ze to twoj pomysl?
Nie jeszcze nie jestem zly, wrecz przeciwnie chetnie to bym dla was bym zrobil ale teraz juz nie.

Pozdrawiam Darek

Przemion mar 30th, 2006 at 9:51 am
Darku, sama idea jest stara jak RSS, nie uważam że coś wynalazłęm, albo zgapiłem serwis http://www.wykop.pl/ i http://planeta.wordpress.org.pl/ są dlużej w sieci niż twój agregator. Może jest malo popularna? ale tylko to.

Co do pomysłu, żeby stworzyć coś takiego z blogów Apple, w sumie pierwszy to powiedziałem na ?glos?, ale nie znaczy, że tylko ja o tym myślałem, jednak lubię myśleć o sobie jako opierwszym kto coś takiego zaproponował publicznie. (ach, ten egoizm? )

Pozdrawiam serdecznie

code mar 30th, 2006 at 9:53 am
Darek pomysł zaczerpnięty z http://planeta.wordpress.org.pl/
A nie chodziło nam o pierwszości na świecie tylko w Polsce w temacie Apple.
Rozumiem, że reszta Ci się podobała

Darek mar 30th, 2006 at 1:22 pm
Oke, juz wszystko jasne. Czyli was zle zrozumialem. Poza tym fajny podcast. Nie mniej wciaz nie jestem przekonany do Mac na tyle by sie przesiasc, powiedzial bym wrecz przeciwnie ffanatyzm zwolennikow apple mni odstrasza i przeraza.
Pozdrawiam i pamietajcie ze big brothe is watching you (two)

Darek

Przemion mar 30th, 2006 at 1:41 pm
Eeeee, tam, moze zrobiy kacik dla switcherow? Hmmm?. Ja nie jestem fanatykiem, a ty Code ?

(to nie jest fanatyzm, ale Think Othey Way Arround! )

Sebastian mar 30th, 2006 at 1:52 pm
Dzieki za komentarz do szaty poza tym troszke za dlugi, proponowalbym forme przgotwania newsow czy tekstow i czytanie, a po kazdym akapicie wolny komentarz; na win xp wszystkie programy uruchomione na macintelu chodza natywnie ? ; a pierwszego kwietnia licze przede wszystkim na jakies wstepne 8 najwazniejszych cech leoparda tak jakto bylo z tigerem, na dowcipy steva i wielkie bum oczywiscie

krismiszcz mar 30th, 2006 at 2:03 pm
Panowie, kolejna dobra robota Powoli wpadał w nałóg słuchania podcastów MyApple, bo miło słuchać rozmów o ?Maczkach? podczas drogi do szkoły. Oby tak dalej!

fi_monter mar 30th, 2006 at 4:26 pm
No, nareszcie, bo myslalem, ze zaczne sluchac podcastow o windoffsach?
pozdrawiam ide sluchac?

_sys mar 30th, 2006 at 6:51 pm
Ja chciałbym, żeby w następnym odcinku to Code był ?wodzirejem? . Na razie Przemion gada a Code od czasu do czasu go skomentuje:P. Fajnie się słucha, ale niech będzie gadanie po równo .

code mar 30th, 2006 at 11:30 pm
@Przemion: ja? fanatykiem? w żadnym wypadku!
@_sys: dopóki nie uporamy się z moim ?brzmieniem? to tak musi być - mam nadzieję że to ostatni raz

samosia kwi 1st, 2006 at 11:12 am
Pierwszy raz Was wczoraj sluchalam, bo takie fachowe podcasty mnie troche
odstraszaja ale, ze sama zawsze mialam i mam Mac?a chcialam wiedziec
jak Apple przedstawiacie iiii?bardzo mi sie podoba. Dla mnie bardzo ciekawe
sa sformulowania wokol Maca w jezyku polskim. Bodoba mi sie tez, ze
prowadzicie na luzie przez co podcast nie wypada tak sztywno. Teraz bede
Was zawsze sluchala a wiec czekam na wiecej !!!! Moc pozdrowien!

Gosia

(dziekuje za umieszczenie mojego audio-logo!)

Przemion kwi 1st, 2006 at 1:14 pm
@ Sebastian - będziemy pracować nad prezentacją danych, cieszę się, że sie podba, a chwalić dobre projekty będziemy

@ fi_monter - ja ci dam windofsach? (to pewnie pisałeś jako wcześniejszy Prima Aprilis)

@_sys - as you wish! Będzie więcej Code?a

@ samosia - cieszę się że ci się podobało, będzie więcej, i nie będziemy chyba tak strasznie techniczni.. (przypomne adres twojego podcastu www.samosia.com - polecam innym)

code kwi 1st, 2006 at 9:04 pm
Od dziś będzie mnie więcej i dźwięk będzie lepszy

jbwm kwi 11th, 2006 at 4:03 pm
no ten apple store na regent street jest niesamowity. tam pierwszy raz w zyciu widzialem maca i po 5 min zabawy kupilem sobie ibooka teraz nie zaluje

hubert406 cze 1st, 2006 at 8:58 pm
odnosnie genius bar
nie stoi sie w kolejce z mac?iem tak sobie, trzeba sie najpierw umowic.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych