Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple (0 użytkowników oddało głos)

  1. 1 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  2. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 3 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. 4 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. 7 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. 8 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  9. 9 (2 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  10. 10 (4 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#51 Bero

Bero

    BigBrother


  • 116 postów

Napisano 12 maja 2007 - 17:22

Bero troche przesadzasz. Takie rzeczy zalatwia sie na privie, a nie publicznie.


tony, na "privie" prosiłem 4 razy i mnie olano.

Jakos nikt kto kupuje u mnie sprzet nie narzeka, a raczej przeciwnie poleca mnie innym. Ja Ciebie nie przymuszam do kupowania sprzetu u mnie. Chce jedynie pomoc w rozwiazaniu Twojego problemu.
NAtomiast nie dam sobie zarzucic, ze zle postepuje z klientami. Na forum jest wielu kolegow, ktorzy robia zakupy u mnie i sa bardzo zadowoleni, wiec nie wiem skad ta nagonka na moja fime. Moze jestes z konkurencji, ale to troche nieuczciwe zagranie.


flanker, po pierwsze, problem w tym że SPAMem czuje się przymuszany do zakupu, po drugie nie mam nic do Ciebie osobiście bo to nie Ty SPAM wysyłasz ale firma w której pracujesz, po trzecie nie jestem żadną konkurencją, jak chcesz to chetnie Ci odeśle kilkadziesiąt SPAMów które dostałem od was żebyś nie myślał że ściemniam, przykład ostatniego SPAMu "komputer na komunie" masz w moim poprzednim poście.

Pozdrawiam.

#52 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 12 maja 2007 - 18:33

Jakos nikt kto kupuje u mnie sprzet nie narzeka, a raczej przeciwnie poleca mnie innym.

To bardzo dobrze.
Wszyscy wiemy ze starasz sie jak najlepiej i swiadcza chociazby o tym upusty dla osob z forum - to sie ceni.
Jednak jak widac Twoj kolega juz nie dba o wizerunek firmy tak jak powinien.
Niestety tak bywa ze firma widziana jest tak jak ja reprezentuja pracownicy.

nie wiem skad ta nagonka na moja fime.

Argumenty i doqody zostaly przedstawione przez Bero.
Twoj kolega z firmy rozsyla SPAM - to wszystko.

Moze jestes z konkurencji, ale to troche nieuczciwe zagranie.

Bero nie jest z konkurencji - uwerz mi :)

#53 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 14 maja 2007 - 08:56

Jak powiedzialem, podaj mi swojego maila na privie zalatwie to dzisiaj...
Nie moge odpowiadac za wszystkich pracownikow. We firmach handlowych tak nieraz bywa. Jak trafiles na nasza mail liste to dostajesz te oferty. JEzeli stalo sie to niechcacy, to pozostaje mi przeprosic Cie w imieniu firmy.
SPAM jest generalnie niechciana reklama, natomiast to co wysylamy trafia generalnie do naszych klientow, ktorzy chca otrzymywac takie oferty. Niestety zdaza sie, ze to mail-listy trrafia adresy ludzi, ktorzy nie sa zainteresowani.
Jak powiedzialem, podaj mi swoj e-mail postaram sie dzisiaj rozwiazac ten problem.
NAjlepiej wyslij info bezposrednio do mnie

apple@ht.poznan.pl

#54 Bero

Bero

    BigBrother


  • 116 postów

Napisano 15 maja 2007 - 18:57

Właśnie przyszedł następny spamik... "Temat: Tanio i panoramicznie.... LCD 17/19/22"

#55 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 16 maja 2007 - 07:53

Bero, czy zamierzasz informowac o kazdej ofercie, ktora dostajesz mailem na tym forum?
A dlaczego nie mowisz o spamach, ktore dostajesz od dziwnych adresow?

Nie dostalem zadnego maila od CIebie, zatem uwazam ze nadal jestes zainteresowany otrzymywaniem informacji od naszej firmy, nie wiem tylko po co zasmiecasz forum.

Proponuje abysmy zalozyli osobny watek, gdzie kazdy bedzie mogl sie pochwalic jakie to dziwne maile dostaje
Ja otrzymuje dziennie ok. 70-100 niepotrzewbnych maili. Moge je bez problemu wrzucic na forum. Pytanie tylko po co?

#56 Bero

Bero

    BigBrother


  • 116 postów

Napisano 16 maja 2007 - 16:07

flanker, przecież wysłałem ci PM z prośbą o usunięcie mojego maila - nadal nie dostałem od Ciebie odpowiedzi.

#57 ivkaewa

ivkaewa
  • 1 postów

Napisano 29 stycznia 2009 - 17:54

macbook air

mam pytanie odnosnie ceny macbooka air 1.6 GHZ 64 GB SSD.

jesli mozna to prosze o wyslanie na maila ebukowiec@wp.pl

próbowałam wyslac do Pana maila ale nie doszedł:/

Jeszcze 2 pytania;) Wczy wystawia Pan fakture na laptopy i jak dlugo mniej wiecej trzeba czekac?

Pozdrawiam

#58 mac2008

mac2008
  • 1 postów

Napisano 10 lutego 2009 - 20:31

flanker juz nie pracuje w hardsoft telekom. niestety nie ma tam już osoby zajmującej się apple. Co gorsza nie ma osoby, która bedzie traktować cię jak klienta. Obsługa DNO. To moje osobiste zdanie.

#59 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 10 lutego 2009 - 22:43

Dzieki za info, no szkoda bo taniej tam bylo. Ja tam kupowalem iPoda na prezent i fakt, chyba tylko Flanker jako tako sie przejmowal "klejentem" detalicznym.

#60 MaciejJ

MaciejJ
  • 2 postów

Napisano 08 lipca 2009 - 10:24

Witam

Czas mija i wiele rzeczy sie zmienia. Zapraszam ponownie do korzystania z naszych usług. Sam osobiście postaram się zmienic nastawienie co niektorych forumowiczów, choc zdaje sobie sprawe ze moze byc to dosc trudne.

Zasady są proste wysyłacie miela z zapytaniem, ja przygotowuję ofertę (lub inny z pracowników), po pomyślnym zamknięciu transakcji, na terenie miasta Poznania dowoz gratis i to na poduszkach jesli sobie ktoś życzy.:)

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

tel: 061 665 71 71 wew 35
email maciej_j@ht.poznan.pl
gg 411155

#61 Jenot

Jenot
  • 2 204 postów
  • SkądChełm

Napisano 22 lipca 2009 - 21:29

MaciejJ: Tak na początek zaktualizuj ofertę na stronie bo zdaje się nie zmieniana od 2007 roku.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych