Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Poznań - Hardsoft Telekom - nowy dostawca Apple (0 użytkowników oddało głos)

  1. 1 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  2. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 3 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. 4 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  5. 5 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. 7 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. 8 (1 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

  9. 9 (2 głosów [25.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 25.00%

  10. 10 (4 głosów [50.00%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 50.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2006 - 18:44

Trochę OT: a to dziwne, ja mam takiego BT Logitecha (srebrny) i bateria starcza na b. długo (2~3tyg.). Na pewno dłużej niż w mojej poprzedniej mini radiówce BenQ :-) Ale to kiepskie porównanie...

#27 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 18:50

No tak, ale kolega ma taka myche i mu juz 3 miechy smiga na oryginalnych bateriach :)

#28 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 listopada 2006 - 19:01

Aaaa, w takim razie szacunek :-) Ale i tak wolę BT, przynajmniej żaden dongiel mi się nie pałęta....

#29 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 listopada 2006 - 19:05

:) tyz prawda hehe

#30 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 10 listopada 2006 - 19:42

Trochę OT: a to dziwne, ja mam takiego BT Logitecha (srebrny) i bateria starcza na b. długo (2~3tyg.). Na pewno dłużej niż w mojej poprzedniej mini radiówce BenQ :-) Ale to kiepskie porównanie...


Mi MM bluetooth bez zmiany baterii już z 1,5 miecha służy i jest 5 kresek nadal :shock: Ale wyłączam ją*na noc i jak jestem w szkole.

#31 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 17 lutego 2007 - 12:33

Witam , czy jak was odwiedze w poniedziałek to będziecie mieli MacBook lub MacBookPro zebym mógł oglądnąć - planuje zakup jednak ciągle się waham . Wogóle macie jakies na składzie ?

#32 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 19 lutego 2007 - 09:45

Macbooka mam demonstracyjnego, ale na stanie aktualnie nie mam nic. (w piatek poszly dwie sztuki, a raczej nie magazynuje tego sprzetu) Takze zapraszam do siebie, pokaze MAcbooka i opowiem o Macbooku PRO oraz o roznicach

#33 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 19 lutego 2007 - 18:02

no z chęciom ale już byłem w cortlandzie ... wpadł bym też do ciebie ale nie było po drodze a tam mieli oba egzemplaże tylko ten MB był jakiś taki brudny ale zakochałem się w MBP ... muszę jak najszybciej sobie takiego sprawić ale pare czynników sprawiło ze dopiero ok maj -sierpien ... oby jak najszybciej ....jusz nie moge jak na swoją blache patrze ... a reflektujecie jakies upusty przy macu 8-10k + iWork + Bezprzewodowa myszka maca + takie pierdoły jak etui ...

#34 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 21 lutego 2007 - 12:14

DOgadamy sie oczywiscie ;)

#35 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 21 lutego 2007 - 14:46

Macbooka mam demonstracyjnego, ale na stanie aktualnie nie mam nic. (w piatek poszly dwie sztuki, a raczej nie magazynuje tego sprzetu)
Takze zapraszam do siebie, pokaze MAcbooka i opowiem o Macbooku PRO oraz o roznicach


taa - no poszly ;-p

#36 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 21 lutego 2007 - 14:51

No fakt Kwiatki ;) Jeden z nich poszedl do Twojej Amelii ;) hehe

#37 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 21 lutego 2007 - 15:11

No fakt Kwiatki ;)
Jeden z nich poszedl do Twojej Amelii ;) hehe


no cieszy sie jak male dziecko :-) i nosi go dumnie w zielonym pokrowcu :-)

#38 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 01 marca 2007 - 14:56

To jak lukas wlecisz do mnie? ;)

#39 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 01 marca 2007 - 15:59

wlece wlece ale nie w tym tygodnu , byłem jedynie w cortlandzie ale w najbliższym czasie pojade do poznania to wpadne nie martw się - zadzwonie dzień wcześniej . Mam nadzieje że się dogadamy ... :D

#40 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 01 marca 2007 - 16:02

hehe oki Pozdrawiam

#41 Vidocq

Vidocq
  • 191 postów

Napisano 01 marca 2007 - 17:18

Witaj, Nie wiem czy to z Tobą mailowałem niedawno;)Dla kolegi przewidziałeś jakieś upusty;), więc zapytam tu jeszcze ile wydam za MBP(2,16)+dodatkowo 1GB RAM+pokrowiec+torbę+Applową mysz+(jeśli będę jeszcze wypłacalny) iPoda30/80? Będziesz konkurencyjny dla iSpota i Cortlandu?:P Pytam czysto teoretycznie bo już sporo czasu nie mogę się zdecydować;) W ogóle jak do Ciebie dojechać? Sprzęt trzeba zamówić wcześniej rozumiem? Pozdrawiam P.S. Chyba już mi nie odpowiesz;)

#42 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 10 maja 2007 - 10:38

Sorki, ale nie sledze wszystkich wątków, najlepiej pisac do mnie maila:

apple@ht.poznan.pl

OCzywiscie dla czlonkow forum sa specjal;ne upusty, wystarczy podac nicka z forum i jak juz sie dogadamy wyslac potwierdzenie zamowienia do mnie na priva. Ale njapierw e-mail ;)

#43 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 10 maja 2007 - 21:14

A na maile z forum nie odpowiadasz? Pytalem Cie 2 razy o zewnetrzny dysk (o tym rozmawialismy przy iTorcie), w koncu poszedlem i kupilem w Znaku. Komunikacja to podstawa.

#44 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 11 maja 2007 - 08:48

Stary nie dostalem ani jednego maila od CIebie???

---- Dodano 11-05-2007 o godzinie 07:58 ----
Przypominam tez wszystkim, ze już są dostępne u nas nowe Maci PRO 8 Core
Zapraszam rowniez do skorzystania z promocji "Prokreacja"
Wiecej na naszej stronie www.ht.poznan.pl


Podaje rowniez jeszcze raz numery telefonu do mnie w razie pytan walcie smialo:

Filip Przybecki
Tel.: +4861 665-71-85
Fax: +4861 868-79-24
GSM: +48 696 777 958
gg: 6748262
Skype: flankerp

#45 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 11 maja 2007 - 17:30

Ok, sprawdzalem, 15 marca i pozniej wyslalem do Ciebie dwa maile.... Teraz bede dzwonil :) Albo gg...

#46 Bero

Bero

    BigBrother


  • 116 postów

Napisano 11 maja 2007 - 22:27

Hardsoft Telekom to SPAMERZY

Witam, jestem pm Apple we firmie Hardsoft Telekom

Wasza firma Hardsoft Telekom rozsyła SPAM, w ciągu 4 miesięcy dostałem ponad 60 maili reklamowych mimo moich 4 maili z prośbą o wykasowanie mojego adresu z waszej bazy mailingowej do której NIGDY się nie zapisywałem! Moje maile z prośbą na pewno dotarły bo na jeden nawet raz odpisał pan Rafał Rybak który chyba jest kompletnym ignorantem!
Informuję firmę HardSoft Telekom że sprawę zgłosiłem do waszego ISP (DSL z TPSA oraz hosting Bellatrix), jeśli to nie pomoże to mam już przygotowane papiery do prokuratury.
Wszystkie wasze SPAMy idą z adresu: Hardsoft-Telekom Rafał Rybak
A oto przykładowy SPAM z firmy Hardsoft: http://dione.ids.pl/...rdsoft-spam.txt

Nie polecam tej firmy bo to SPAMERZY!
  • Blade__ lubi to

#47 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 12 maja 2007 - 08:15

No niestety nie moge odpowiadac za kolege...
POdaj mi swoj adres e-mail (oczywiscie na mojego maila albo priva) postaram sie rozwiazac ten problem. W mojej bazie sa tylko adresy firm, ktore wyrazily taka chec otrzymywania ofert.

Jednak w jakis sposob Twoj e-mail musial trafic do naszej bazy, bo z kapelusza adresow nie bierzemy.
POza tym Rafal jest odpowiedzialny za nasza hurtownie, wiec byc moze zaopatrujesz sie w naszej hurtowni i stad trafil tam Twoj e-mail.

---- Dodano 12-05-2007 o godzinie 07:18 ----
"Ok, sprawdzalem, 15 marca i pozniej wyslalem do Ciebie dwa maile....

Teraz bede dzwonil Albo gg..."

Najlepiej gg ;)
Nie mam niestety zadnego maila w tym przedizale czasowym od Ciebie. Byc moze nie doszedl. Mielismy swego czasu maly problem z naszym dostawca usług internetowych i nie wszystkie maile dochodzily. BYc moze Twoj rowniez znalazl sie w tej liscie nie dostarczonych :(

#48 Bero

Bero

    BigBrother


  • 116 postów

Napisano 12 maja 2007 - 10:38

No niestety nie moge odpowiadac za kolege...
POdaj mi swoj adres e-mail (oczywiscie na mojego maila albo priva) postaram sie rozwiazac ten problem. W mojej bazie sa tylko adresy firm, ktore wyrazily taka chec otrzymywania ofert.


Wysyłałem do was w sumie 4 maile z prośbą o usunięcie z bazy i zostały one zignorowane, mimo moich wyraźnych próśb 2 dni temu dostałem od was następny SPAM, pierwszy mail z prośbą o usunięcie z bazy wysłałem kilka miesięcy temu!

To o czymś świadczy... o czym? Dopowiedzcie sobie sami.
Czy jak ktoś kupi u was sprzęt to później też będziecie go tak olewać? Jeśli tak to nie polecam firmy Hardsoft-Telekom.

Pozdrawiam.

#49 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 12 maja 2007 - 10:45

Bero troche przesadzasz. Takie rzeczy zalatwia sie na privie, a nie publicznie.

#50 flanker

flanker
  • 94 postów
  • SkądCork, Ireland

Napisano 12 maja 2007 - 11:34

Jakos nikt kto kupuje u mnie sprzet nie narzeka, a raczej przeciwnie poleca mnie innym. Ja Ciebie nie przymuszam do kupowania sprzetu u mnie. Chce jedynie pomoc w rozwiazaniu Twojego problemu. NAtomiast nie dam sobie zarzucic, ze zle postepuje z klientami. Na forum jest wielu kolegow, ktorzy robia zakupy u mnie i sa bardzo zadowoleni, wiec nie wiem skad ta nagonka na moja fime. Moze jestes z konkurencji, ale to troche nieuczciwe zagranie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych