Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podcasty - radio?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 listopada 2006 - 01:27

Nie wiem, moze zle rozumuje... Podcast to takie jakby radiowe - lub video - serial. Nagrywam na kompie skladam wszystko w calosc i umieszczam na necie... Tak? A co jesli chce miec normalne radyjko internetowe? A nawet wiecej, podlaczyc sie pod radio prowadzone przez znajomych? Czy to da sie zrobic przez garageband czy tez inne ustrojstwa ku temu? GB cudne jesli chodzi o robienie podcastow ale nie widze zastosowania do obrobki i zabawy na zywo...

#2 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 09 listopada 2006 - 08:26

iTunes. Advanced -> Open stream...

#3 scurvy_shadow

scurvy_shadow
  • 825 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 listopada 2006 - 20:15

Heh, nie zrozumielismy sie... Ja sluchac to potrafie, problem polega na tym, ze chce nadawac...

#4 basstian

basstian
  • 4 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 lutego 2009 - 20:32

Podłączam się pod temat, czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby prosto wytłumaczyć jak i czym można nadawać w eter, oczywiście na MAC'u

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 13 lutego 2009 - 23:13

QuickTime Broadcaster jest często i gęsto polecaną aplikacją. Co do konfiguracji, to niestety nie pomogę...

#6 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 lutego 2009 - 22:20

Może, znalzl by się jakiś dobrodusznik i napisał krok po kroku, poradnik dla laika, jak streamować na maczku. Myślę, że przydałoby się wielu osobom, a przy okazji może jakieś pkt do konkursu MA wpadną ... Taka mała sugestia :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych