Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Tap Tap Revenge 3 juz w AppStore


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 06 października 2009 - 23:48

Dostępny jest już TTR3.


Cena: 0.99$
Link US Store: iTunes Store

Po pierwszym zagraniu.. hm..
Grafika cudo...
Dobrym rozwiązaniem jest to, że jak opuścimy jedną nutkę pokazuje się obrazek miss...
Teraz idę spać..
Więcej info o TTR3

[newshuge]http://farm3.static.flickr.com/2489/3986901790_9872b736cf_o.png[/newshuge]
Tap Tap Revenge jest jednym z największych hitów na iPhone. Muzyczne gry z tej serii zostały pobrane z App Store ponad 5 milionów razy! W takiej sytuacji nie dziwi fakt, że firma Tapulous od dłuższego czasu pracowała nad kolejną częścią popularnego Tap Tapa.


Tap Tap Revenge jest grą muzyczną w której liczy się wyczucie rytmu. Sama rozgrywka przypomina trochę popularne Guitar Hero. Studio Tapulous dodało do gry pokaźną bibliotekę znanych utworów (ponad 100), które można za darmo ściągać z sieci.

Jednak to, czego najbardziej brakowało twórcom Tap Tapa, to możliwość zakupu specjalnych dodatkowych utworów bezpośrednio z poziomu gry. Dzięki funkcjom dodanym w oprogramowaniu 3.0 dla iPhone'a, jest to wreszcie możliwe.

Twórcy poszerzyli też wieloosobowe aspekty gry. W nowej wersji znajdziemy wbudowany czat do rozmów z innymi graczami Tap Tap Revenge, awatary oraz możliwość pojedynkowania się z graczami z całego świata.


Dołączona grafika



Poniżej lista zestawów, które będzie można dokupić do gry (lista ma być ciągle rozbudowywana):

BLINK 182 - "Adam's Song", "All the Small Things", "Dammit", "First Date", "The Rock Show", "What's My Age Again"

FALL OUT BOY - "Thanks for the Memories", "Sugar, We're Goin Down", "Dance, Dance", "This Ain't a Scene, It's an Arms Race", "I Don't Care", "American Suitehearts"

FOO FIGHTERS - "The Pretender", "Wheel", "My Hero", "Best of You", "Monkey Wrench", "All My Life"

THE KILLERS - "Mr. Brightside", "Sweet Talk", "Human", "When We Were Young", "All These Things That I've Done", "Read My Mind"

NO DOUBT - "Ex-Girlfriend", "Don't Speak", "Hella Good", "Just A Girl", "Spiderwebs", "Hey Baby"

SMASHING PUMPKINS - "Tonight", "Cherub Rock", "Bullet with Butterfly Wings", "Today", "Tarantulla", "1979"

TIËSTO - "Fresh Fruit", "Ten Seconds to Sunrise", "Driving To Heaven", "Knock You Out" (feat. Emily Haines), "Lethal Industry", "Carpe Noctum"


Jak gracze przyjmą fakt, że większość nowych utworów w Tap Tap Revenge nie będzie już darmowych? Przekonamy się wkrótce - gra ma ukazać się w ciągu najbliższych kilku dni.
[newsindexhuge]http://farm4.static.flickr.com/3638/3986149501_e2f0e27234_o.png[/newsindexhuge]
[newsindexsmall]http://farm4.static.flickr.com/3529/3986901948_67852c931f_o.png[/newsindexsmall]

http://www.myapple.p...-muzycznej.html

#2 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 07 października 2009 - 00:22

hehe :) a ja niedawno ściągnąłem Tap Tap 2

#3 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 07 października 2009 - 02:21

Mnie wkurzało to w tej grze, ze jak sie minelo pare nut to muzyka dalej grala a w guitar rock tour przerywa sie. Moze ktos napisac jak jest teraz? Ostatnio w taptapa grałem w 1 czesc jeszcze jak byl tylko w cydi.

#4 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 07 października 2009 - 07:43

kupiłem i jedno słowo - masakra :) Super polecam

#5 4sakeN

4sakeN
  • 109 postów
  • SkądBiałystok, Poland, Poland

Napisano 07 października 2009 - 08:34

kupiłem wczoraj o 12 w Nocy a zasnąłem o 4:20 dokładnie, masakrycznie mnie wciągnęła ;] Bardzo przypadała mi do gustu opcja zawodów online .... Tylko szkoda ze jest taka mała ilość podstawowych traczkow a w "track store" nie są chyba podane ceny Paczek z piosenkami, no chyba ze się mylę oO

#6 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 07 października 2009 - 14:34

No nie mylisz się nie ma podanych cen do tych paczek. Dobrze, że zrobili Lvle :D.

#7 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 07 października 2009 - 19:13

Jak coś to dodawajcie mnie do przyjaciół w TTR3.. Mój nick to DudusCSE, chętnie pogram.. Tak od 18-21 prawie zawsze push włączony to mogę pyknąć.

#8 NoSacrifice

NoSacrifice
  • 170 postów
  • SkądZagłębie Dąbrowskie

Napisano 07 października 2009 - 20:42

Mój nick: matek22, również zapraszam do znajomych.

#9 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 07 października 2009 - 21:05

Mój nick kleskpl, zapraszam ;)

#10 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 08 października 2009 - 09:48

mój nick "adampoland" - także zapraszam ;) Nie wkurza Was to, że jest mało darmowych piosenek na hard? PS. na jakich poziomach gracie?

#11 Mikax

Mikax
  • 52 postów

Napisano 08 października 2009 - 21:08

Elegancko!!! Lepsze od 2 bardziej rozbudowane większa zabaw! Mam tylko pytanie te monety to na co mogę stracić? PS nick: MikaPL

#12 Vedziu

Vedziu
  • 19 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 października 2009 - 21:15

GRHU, dodawajcie i gramy ;]

#13 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 09 października 2009 - 12:15

no dodawjcie mnie :D adampoland <-- :) A te monety możesz wydać na ciuchy, akcesoria, tła do twojego avataru. Zmieniła się jedna rzecz - od wczoraj można ściągnąć wreście wszystkie darmowe piosenki jednym kliknięciem do odpowiedniego poziomu (easy, medium, hard) - teraz to gra idealna :)

#14 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 09 października 2009 - 13:46

Hejka :) Jak dla mnie gra - MASAKRA !!! Już TTR2 wciągał, ale to co się teraz dzieje to istny szok. Najlepsza gra na IP bez dwóch zdań. Granie online - rozwiązane rewelacyjnie :) Mam tylko jedno pytanie, a raczej problem, który pojawiał mi się też w TTR2. Przed chwilą np chciałem pograć przez moment w TTR3 (chwila relaxu w pracy) i stoczyć jedną małą bitwę. Niestety nie mogłem się połączyć online, wejść na bitwy, zawody online, swój avatar ani nic.... Cały czas tylko ikonka loading albo w ogóle nic... Może ktoś mi powiedzieć co to jest, dlaczego tak się dzieje i jak to naprawić ??? PLEASE :) Ps mój nick w grze - ridee ZAPRASZAM !!!!

#15 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 09 października 2009 - 17:26

Jak zrobić mnożnik x16?? Mimo iż na MP całą traskę przejdę na 100% trafień to mam przykładowo 400k, a inni mają 500k... Jak oni to robią?

#16 Mikax

Mikax
  • 52 postów

Napisano 09 października 2009 - 20:04

Ponoć 16x w online się nie da a te pkt to też są naliczane od tego czy klikniesz idealnie czy też za wcześnie lub za późno (jak klikniesz dobrze to na dole obręcz pod przyciskiem robi się zielona) Ps mój nick to: MikaPL wieczorami push ;)

#17 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 09 października 2009 - 20:16

Cześć "MiłaPL" :E No to musze poćwiczyć ;)

#18 ridee

ridee
  • 160 postów

Napisano 10 października 2009 - 00:06

czy ktos moglby mi odpowiedziec na pytanie ??? Czemu czasemnei moge sie zalogowac na TTR3 ? Naprawde mnei to meczy :)

#19 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 10 października 2009 - 06:10

pytanie 1: sprawdź połączenie od neta/sprawdź firewall - jak co to przeinstaluj aplikacje pytanie 2: mnożnik x16 da się uzyskać zbierając te gwiazdki i tapając w ikonke zboku jak ich uzbierasz troche :) Dziala to w singleplayer jak i multiplayer przez neta

#20 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 10 października 2009 - 07:26

kolak<---- dodawać ;)

#21 Mikax

Mikax
  • 52 postów

Napisano 10 października 2009 - 20:32

co do x16 to na online mi się nie udało a gwiazdki to mam bomby, gluty i inne przeszkody dla przeciwników a samego x16 nie ale może i do tego dojdę :P

#22 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 10 października 2009 - 20:34

a ja nigdy sie jeszcze nie spotkalem z glutami, bombami i tego różnymi rzeczami :D

#23 Thadel

Thadel
  • 162 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 10 października 2009 - 21:07

Wchodze do AppStore - TapTap 3 - $0.99, myślę "no wkurzyli się i teraz zrobili komercję, ale ok" wchodze dalej a tam piosenki za $ >.> troche przesadzili a za free jest za mało ale i tak gra wciąga, szczególnie online i ten system avatarów oraz coinsów i poziomów.

#24 kubatbg

kubatbg
  • 72 postów

Napisano 10 października 2009 - 22:14

Ja rozumiem politykę Tapoulous - In App purchase moze byc uzywany tylko w płatnych aplikacjach. Wiec zaplaccie juz te 0.99$ =) To nie tak dużo a mnóstwo "funu" szczegolnie online =) Mój nick: kubatbg91, dodajcie mnie jak bedzie okazja ;)

#25 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 11 października 2009 - 06:38

@Thadel piosenek za free jest mnóstwo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych