Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

odzyskiwanie sms-ów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 krizzz_rockzzz

krizzz_rockzzz
  • 30 postów
  • SkądWWA

Napisano 01 października 2009 - 14:58

Witam Czy jest możliwe odzyskanie wykasowanej rozmowy sms-owej z iphone'a? Regularnie robie backup w iTunesie i zastanawiam sie czy sms-y sa również archiwizowane i czy mozna przywrocić do telefonu taką rozmowę, pozdrawiam

#2 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 01 października 2009 - 14:59

Tak, po przez backup via iTunes są kopiowane sms/kontakty itp..

#3 krizzz_rockzzz

krizzz_rockzzz
  • 30 postów
  • SkądWWA

Napisano 01 października 2009 - 15:06

Ok to teraz jak z dysku komputera przywrócić daną rozmowę do iphone'a?

#4 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 01 października 2009 - 20:44

Prawdopodobnie jak podmienisz stary backup to stracisz nowsze wiadomości... Backupy SMS się nie miksują... Apple jeszcze chyba nie wymyśliło możliwości wrzucania pojedynczych SMS'ów...

#5 robertpatryk

robertpatryk
  • 372 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 października 2009 - 21:44

przywróć backup, nowszych smsów nie bedzie, ale odzyskasz skasowane, jeśli po ich usunieciu nie robiłeś synchronizacji. Smsy da się usunąć pojedyńczo.

#6 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 01 października 2009 - 21:47

robertpatryk

Ja chyba wszystko wyjaśniłem lol?

#7 Bo$s

Bo$s
  • 410 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 02 października 2009 - 07:21

Reincubate: Labs: Backup Extractor for iPhone: extract and restore files from an iPhone backup on Windows, Linux and OS X

Tym programem możesz wyciągnąć plik z smsami (sms.db, sms-legacy.db) z kopii, następnie wrzucasz do /private/var/mobile/Library/SMS

#8 seker

seker
  • 192 postów
  • SkądToruń

Napisano 20 kwietnia 2010 - 18:45

Witam, chciałbym lekko odświeżyć temat, ponieważ mam problem z przypadkowo usuniętą konwersacją sms'ową... Troszkę na ten temat czytałem i nie mam problemu z odczytaniem bazy danych z telefonu jak i z kopii. Problem w tym, że dawno nie robiłem synchronizacji i tej konwersacji tam niestety nie znajdę. Jednak w kilku postach zagranicznych widziałem, że ludzie potwierdzali, iż w pliku sms.db w ipku znajduje smsy, które jakiś czas temu wykasował. U mnie niestety są tylko te obecne, które również odczytać mogę z ipka. Nie znam jednak tak dobrze systemu plików iphone, by mieć pewność, że ten nie przechowuje gdzieś jakiejś kopii bezpieczeństwa z iluś dni wcześniej. Może ma gdzieś wszystkie informacje, które zostały usunięte z telefonu? Bardzo przydała by mi się pomoc...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych