Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Windows na MBP, a podświetlenie klawiatury


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 lczarne

lczarne
  • 2 postów

Napisano 26 września 2009 - 11:48

Wie ktoś może co można zrobić aby w bootcampowym windowsie wyłączyć podświetlenie klawiatury? Kiedy zmniejszam podświetlenie do minimum, klawisze nadal się trochę świecą, a moim najskrytszym marzeniem od dzieciństwa jest to żeby tego nie robiły. z góry dzięki za pomoc!

#2 Ictorn

Ictorn
  • 2 postów

Napisano 10 października 2009 - 18:25

Mam identyczny problem na 7 (32bit) - klawiatura nie gaśnie całkowicie, zawsze pozostaje lekko podświetlona. Nie pomogło usunięcie sterowników do klawiatury. Próbowałem szukać też w urządzeniach czegoś odpowiadającego temu czujnikowi światła (wyłączył bym go i po problemie) - ale nic z tego. Bootcampa i sterowniki instalowałem z płytki ze Snow Leopardem. Spotkał się ktoś jeszcze z takim problemem i wie gdzie można wyłączyć to podświetlenie całkowicie (nawet na stałe). Ewentualnie gdzie wyłączyć ten sensor. PS. Oczywiście pod OSX'em klawiatura zachowuje się normalnie (podświetlenie gaśnie całkowicie).

#3 ganero

ganero
  • 12 postów
  • SkądLondyn/Rzeszów

Napisano 20 października 2009 - 13:10

Jedyne wyjscie to wylaczyc Bootcampa w pasku narzedzi, tak zeby nie uruchamial sie przy starcie, wtedy jesli zostawisz wylaczone podswietlanie klawki pod OS-em to nie bedzie sie swiecic pod windowsem, wpisujesz w run.. msconfig - pozniej klikasz uruchamianie i odznaczasz bootcamp po czym klikasz zastasuj i uruchom ponownie.....i swiatlo nie bedzie ci juz doskwierac, ale tez nie bedzie ci dzialac podglaszanie na klawce, regulacia jasnosci monitora i eject, to wszystko mozna zrobic w inny sposob wiec w sumie to te funkcie nie sa potrzebne.....

#4 Ictorn

Ictorn
  • 2 postów

Napisano 22 października 2009 - 23:27

To odpada. Jak wyłączę Bootcampa, to mi wentylatory nie reagują na zmianę temperatury (albo nie reagują tak szybko jak powinny - wolałem już nie czekać, żeby to sprawdzić), a na Windowsie temperatura potrafi skoczyć. Ma ktoś może inny pomysł?

#5 tomcioo

tomcioo
  • 44 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 listopada 2009 - 03:49

dołączam sie do pytania - jest na to jakies lekarstwo ?

#6 narapie

narapie
  • 177 postów

Napisano 17 listopada 2010 - 15:13

ja wyłączyć to podświetlanie? mam win 7 pro na boot campie którego zawsze uzywam w dzien (praca)

#7 Laupheer

Laupheer
  • 1 034 postów
  • SkądWrocław, PL

Napisano 17 listopada 2010 - 16:58

NIE ma takiej opcji na windzie. Minimalne bierze mało prądu.

#8 narapie

narapie
  • 177 postów

Napisano 18 listopada 2010 - 08:42

rozwiązanie tego podświetlenia, znalazłem temat wyżej :) powerplan7.com

edit: nie polecam jednak, po pierwszym restarcie, straciłem możliwość sterowania głośnością podświetleniem itd.., odinstalowałem program ale dalej wszytko znikło, i tak na przysłowiowy amen nie mam podświetlania klawiszy w win7




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych