Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[DZIAŁA][FW][USB] external HDD LaCie 60 GB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 wicius

wicius
  • 852 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2006 - 15:08

Witam
Kupiłem zewnętrzny dysk twardy firmy LaCie (USB + FW, są takie same tylko z łączem USB i są oczywiście tańsze, ale zależało mi na szybszym w praktyce FW). Działa bezproblemowo i bardzo się cieszę, że wybrałem właśnei go. Tutaj link do sklepu, w jakim go kupiłem:
http://znak.pl/index...zewLac60 300807
razem ze specyfikacjami technicznymi. W zestawie otrzymujemy:
-dysk 2,5" w bardzo fajnej, aluminiowej obudowie
-kabel FW 6+6 pin
-kabel USB (miniUSB-USB)
-dodatkowy kabel zasilający podpianany pod USB, aczkolwiek używany tylko, gdy komputer ogranicza ilość energii wysyłanej przez jeden port. IOnformuję, że w moim MBP nie trzeba go używać.
-świetnej jakości pokrowiec z zamszu wewnątrz wyścielony pianką, do przenoszenia dysku z kabelkiem
-płyta z oprogramowaniem LaCie 1-Click Backup (zarówno pod Windows jak i Mac)
-instrukcja obsługi

Dysk jest sformatowany w FAT32, co czyni go możliwym do używanai przez Windows jak i Mac, ale można go formatować wedle woli w NTFS i HFS+.
Jest cichutki, i grzeje się trochę, ale każdy zewn. twardy dysk się grzeje. Posiada 2-kolorową diodę informującą o trybie pracy. Działa mi zarówno pod USB jak i FW.
Mam nadzieję, że tekst przyda się osobom planującym zakup dysku zewnętrznego. Odpowiem na wszelkie pytanie, na życzenie mogę wrzucić kilka zdjęć.

#2 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 listopada 2006 - 15:18

Co do fotek to możesz dać w temacie "Pokaż swojego Maca" fotke MBP + tego dysku ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych