Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Gniazdo słuchawek świeci na czerwono pod Windowsem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 gurus

gurus
  • 27 postów

Napisano 18 września 2009 - 20:44

Nie jestem pewien czy to jest odpowiednie miejsce na ten watek wiec wrazie czego prosze o przeniesienie. Mam MacBook'a Pro i z Vista na BootCampie i maly problem taki jak w temacie. Gniazdo swieci sie tylko pod windowsem i sluchawki nie dzialaja. Po przelogowaniu sie do OSX wszystko jest w najlepszym porzadku.

#2 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 18 września 2009 - 21:12

Pewnie problem ze sterownikami.

#3 janhalb

janhalb
  • 936 postów

Napisano 19 września 2009 - 08:06

Pewnie problem ze sterownikami.


Problem ze sterownikami może być powodem tego, że pod Win gniazdo nie działa. Dlaczego jednak pd Win gniazdo "świeci" (czyli działa wejście optyczne), a pod Leo nie? Tego problem sterowników nie wyjaśnia. A sprawa jest ciekawa, bo już chyba druga czy trzecia osoba zgłasza taki problem.

#4 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 września 2009 - 12:37

to jest problem sterowników, bo sterownik steruje otwarciem wyjścia optycznego lub przełączeniem na jacka;)

#5 gurus

gurus
  • 27 postów

Napisano 19 września 2009 - 13:38

czyli to nei jest zwykla dioda? tylko IRDA? w takim razie rozumie ze mozna podlaczyc cos przez nia?

#6 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 19 września 2009 - 14:37

TO nie IRDA (irda jest podczerwona nie widzial bys swiatla) a Toslink - optyczne wyjscie Audio.

#7 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 września 2009 - 15:36

ClassicGOD - może on widzi w podczerwieni ;)

#8 Konrado

Konrado

  • 1 844 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 19 września 2009 - 15:58

Podczerwień zobaczyłby przez podgląd aparatu cyfrowego chociażby ;)

#9 gurus

gurus
  • 27 postów

Napisano 08 października 2009 - 16:34

zainstalowalem jeszcze raz sterowniki z bootcampa ale nic to nie dalo dla windowsa wszystko jest w najlepszym porzadku a moje sluchawki dalej nie dzialaja po poslaczeniu

#10 jasi0

jasi0
  • 625 postów

Napisano 08 października 2009 - 20:02

Zadne sterowniki!!! mialem te sama rozkmine:) Wchodzisz w panel sterowania i opcje dzwieku. Tam z tego co pamietam sie wybiera miejsce "eksportowania" dzwieku ze tak powiem (glosniki/sluchawki). Nie chce sie teraz przelogowywac na viste, bo mi sie sciaga plik, ale jak skonczy to zrobie edit i Ci napisze dokladniej, ale poszperaj tam;P

#11 ganero

ganero
  • 12 postów
  • SkądLondyn/Rzeszów

Napisano 08 października 2009 - 22:16

[url=http://www.stuffedcow.net/macbook_audio]Macbook Pro Cirrus Logic CS4206A XP Driver | stuffedcow[/url]


Zainstaluj to manualnie w kreatorze, wybierz górny sterownik (są dwa) głos zrobi się mocniejszy i gniazdo przestanie świecić na czerwono.

dokładnie chodzi o ten ster Cirrus Logic High Definition Audio [MacBook, No S/PDIF Out]

Powodzenia.

#12 gurus

gurus
  • 27 postów

Napisano 09 października 2009 - 01:53

ale to ster pod XP a ja mam Viste. Pozatym rowiazanie z poprzedniego posta mozna powiedziec ze dziala. Moge sluchac muzyki z foobara ale z youtube.com nie slysze nic ;/. Sluchajac cos na glosnikach po wlozeniu sluchawek dalej dzialaja glosniki, dopiero gdy puszcze od poczatku muzyke/film sluchawki dzialaja i tak dziala to w obie strony.

#13 ganero

ganero
  • 12 postów
  • SkądLondyn/Rzeszów

Napisano 09 października 2009 - 18:59

To działa na XP, Viste i Windows 7, zainstaluj przez kreatora i problem zniknie...

#14 gurus

gurus
  • 27 postów

Napisano 09 października 2009 - 21:23

zapomnialem dodac ze mam Viste 64bit;/ no i co nie chce przyjac tego starownika.

#15 caporeira

caporeira
  • 77 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 23:46

Ktoś ma lub znalazł sposób na taką przypadłość w Windows 7 64 bits ?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych