Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pogoda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 bahi

bahi
  • 4 postów

Napisano 12 września 2009 - 14:59

Od kilku dni w Pogodzie (Weather) na OSX lub iPhone jest brak informacji dla polskich miast posiadających w nazwie polskie litery. Również wyszukiwanie ich po nazwie nie działa. Jedyny sposób to podanie kodu terytorialnego. Czy ktoś spotkał się z tym problemem lub może i rozwiązaniem?

#2 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 12 września 2009 - 15:03

rozwiązanie sam podałeś - podaj kod pocztowy (terytorialny) i tyle gdybyś poszukał na forum to byś się dowiedział, czy ktoś się z tym spotkał

#3 Gość_soyerski_*

Gość_soyerski_*

Napisano 12 września 2009 - 15:04

jaki kod terytorialny dla Torunia ?

#4 Agher

Agher
  • 1 304 postów

Napisano 12 września 2009 - 15:12

soyerski, wpisz: "Torun Mokre, Poland(Kujawsko-Pomorskie)" i jest git, działa bez problemu ;)

#5 bahi

bahi
  • 4 postów

Napisano 12 września 2009 - 15:20

No tak, ale nie do końca działa na podstawie kodu (pocztowego). Duże miasta (np. Poznań) mają pewien zakres kodów. Mimo podania któregoś z zakresu i tak nie działa.

---- Dodano 12-09-2009 o godzinie 14:29 ----
Ok już wiem wszystko. Wystarczy wyszukać prawidłowy kod pocztowy (taki, który faktycznie istnieje w adresie) i miasto się znajdzie. Podanie "na ślepo" może nie zadziałać. Szkoda tylko, że jest problem nazw.

#6 Fotoshop

Fotoshop
  • 88 postów

Napisano 23 stycznia 2010 - 00:28

Jak zrobić by widget z pogodą był zawsze dokładnie w tym samym miejscu,zauważyłem,że te "pogodowe" mają skłonności do przesuwania,nakładania się na siebie"

#7 macQUB

macQUB
  • 334 postów
  • SkądPodkarpacie

Napisano 26 lipca 2010 - 11:59

Mam problem taki jak powyżej mieszkam w małej miejscowości, stary widget ją zauważał bez problemu, po upgrade do snow leoparda przestało znajdować tą miejscowość, pomimo iż inne miejscowości równie małe znajduje, sposób z kodem pocztowym nie działa.

#8 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 26 lipca 2010 - 12:54

Wpisz nazwę najbliższej większej miejscowości lub miasta. Nie wiem czy ma to jeszcze sens - bez polskich liter.

#9 somehow

somehow
  • 3 postów

Napisano 15 października 2010 - 00:57

Mam to samo - Majac wersje systemu 10.5 nie bylo problemu i wyswietlalo mi pogode dla miasta Żywiec, po przejsciu na 10.6 nie da sie odnalesc pogody dla tego miasta, najblizej to katowice, jednak skoro dzialalo to powinno wciaz dzialac. Probowalem po kodzie pocztowym i to samo. Jest opcja aby przywrocic podglad pogody w moim miescie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych