Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MINI MAC 2.0 - problem z podłączeniem do LCD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 klotzek

klotzek
  • 1 postów

Napisano 30 sierpnia 2009 - 11:22

Witam Wszystkich! Mam problem z podłączeniem MINIMAC'a do TV LCD Samsung. Dotychczas Miniak śmigał na TV w full HD 1920x1080 przez przejściówkę DVI-HDMI i nie było problemu aż do czasu gdy postanowiłem podłączyć Maca do projektora. POdłączenie było nieudane, bo projektor nie ma wejścia HDMI tylko DVI, po którym odbiera tylko sygnał analogowy. Także nie udało się z projektorem. Jakież było moje zdziwienie, gdy po ponownym podłączeniu do TV w dokładnie tej samej konfiguracji co uprzednio okazało się, że TV nie widzi sygnału z Maca (ciągle na TV napis -Wyszukiwanie sygnału co w sumie oznacza, że sygnał dociera ale TV nie jest w stanie go odczytać; jak nie ma sygnału wcale to napis brzmi Brak sygnału) Co ciekawe, po podłączeniu Minimaca do zwykłego monitora Samsung - obraz jest, ale przy wyborze rozdzielczości nie ma już 1920x1080 która uprzednio była porzy podłączeniu do TV. Dodatkowa informacja to fakt, że TV z konsolą PS3 śmiga w full HD poprzez HDMI. Sprawdzałem różne kable - wszystko na nic. Pls o pomoc!!!! Pozdrawiam Łukasz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych