Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Pendrive i zduplikowane pliki MP3


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jogus

Jogus
  • 215 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 23 sierpnia 2009 - 14:12

Mam mały problem z pamięcią USB (tzw Pendrive). Otóż gdy go połąacze i skopiuje nań jakies pliki mp3 a pozniej wepne do radia samochodowego, utwory przeszkakuja mi o 2. Tzn, leci utwor nr 1, chce wlaczyc nr 2, niestety przeskakuje na nr 3. Jest to troche irytujace wiec podłączyłem pamiec pod windowsa i zobaczylem ze sa tam ukryte duplikaty plikow mp3. Czy to jakas opcja ktora moge wylaczyc w Mac OS zeby nie duplikowalo tych plikow, zebym mogl normalnie na Macu wgrywac mp3 na pendrive;a ?

#2 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 25 sierpnia 2009 - 10:03

Może są to pliki typu "miniaturek"? Jest tak przy plikach graficznych na OS X.

#3 Jogus

Jogus
  • 215 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 10 listopada 2009 - 16:47

Chodzi o pliki mp3, po wgraniu pod MacOS zajmuja 2x wiecej miejsca, natomiast radio samochodowe przeszkakuje o 1 piosenke niby. np gra 1, chce 2 to przeskoczy na 3. ale w rzeczywistosci gra piosenke ktora jest druga na liscie poniewaz sa ukryte kopie o czym dowiedzialem sie jak podpialem usb pod windowsa

#4 bartoszwuu

bartoszwuu
  • 29 postów

Napisano 20 lipca 2016 - 11:16

Mam ten sam problem, wrzucam np: 30 utworów MP3 na pendrive. Uruchamiam USB na radiu i pokazuje mi że na PenDrive jest 60 plików z czego pierwsze 30 "NA FILE" i dopiero kolejne 30 odtwarza.

 

Na mac nie widać żadnych plików (nawet po ukazaniu ukrytych) oprócz katalogu "trash" i "spootlight" na windows wygląda jakby były ukryte duplikaty MP3. 

 

Co to za pliki, dlaczego się tworzą, jak je usunąć z MAC ?



#5 ciotka_paszczaka

ciotka_paszczaka
  • 1 052 postów

Napisano 20 lipca 2016 - 12:07

Było wiele razy. Poszukujcie tematu AppleDouble files. Mac tworzy takie pliki jak kopiujesz coś na dyski niesformatowane w makowym formacie. (np. FAT, EXFAT itp)

Są programy do tego, które automatycznie to usuwają.


Nie czytam prywatnych wiadomości.


#6 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2016 - 12:18

Było wiele razy. Poszukujcie tematu AppleDouble files. Mac tworzy takie pliki jak kopiujesz coś na dyski niesformatowane w makowym formacie. (np. FAT, EXFAT itp)

Są programy do tego, które automatycznie to usuwają.

Blue Harvest


Komputer:  Mac Pro, macOS Monterey, Intel Xeon Quad Core 3,7 GHz, 64 GB DDR 3, Dual AMD Fire Pro D700, 1 TB SSD PCIe, 8 TB LaCie Thunderbolt 2 RAID 0

Telefon:  iPhone SE 32 GB, iOS 13, Watch 3, odtwarzacz: Fiio X5 III + Sennheiser HD 598


#7 cronopioverde

cronopioverde

    ¿Le gusta este jardin?

  • 3 838 postów
  • Płeć:
  • Skądprzytuptał nocą jeż?

Napisano 20 lipca 2016 - 12:37

To może jeszcze, zadający pytanie w roku 2016, podziel się informacją: używasz Pantery, Tigera, Jaguara czy Pumy? A może Cheetach?
 

Ech…!


Użytkownik cronopioverde edytował ten post 20 lipca 2016 - 12:38

Po pierwsze: na priv mogę zbereźne żarty poopowiadać, pomagam na forum.

Po drugie: brak mojej odpowiedzi na łamaną polszczyznę to wybór purysty. Z tym się nie walczy.
Po trzecie: postawy roszczeniowe zostawiamy dla BOK.
Zmian traffic lights nie przewiduję…





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych