Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dokanałowe Sennheisery do iPhone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 typowy1

typowy1
  • 148 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 11 sierpnia 2009 - 23:26

Witam! Ostatnio przyszedłem do tematu kupna nowych słuchawek dousznych do iPhone'a (dokanałowych dokładniej). Mam teraz Logitech Play Gear Stealth, oraz Sennheiser HD202. Nabrałem zaufania do Sennheiserów, i zastanawiam się, czy kupić model CX 200 za 24 euro tutaj, w Niemczech, czy MM 50 w polsce (w niemczech się nie opłaca - 35 euro) które mają specjalny mikrofon pod iPhone...

#2 tomwpr

tomwpr
  • 51 postów

Napisano 12 sierpnia 2009 - 17:49

mam Sennheiser MM 50, przesiadłem się z oryginalnych. Jakość dźwięku jest oczywiście powalająca, lecz ich budowa jest jakaś dziwna. Niewygodnie się je nosi przez to, że mikrofon odkręca się w drugą stronę (w przeciwnym kierunku niż do ust) i nie da się prowadzić rozmowy bez trzymania tego niezbyt zgrabnego mikrofonu z przyciskiem. Jest to spowodowane moim zdaniem złą konstrukcją, mikrofon z przyciskiem wisi na lewej słuchawce i po skierowaniu go w stronę ust, kabelek od prawej słuchawki jest po stronie, w którą patrzymy, a powinien być skierowany do tyłu, tak aby układał się na karku. Wybierałem między Griffinami i tymi... żałuję tego wyboru, mimo tego, że nie wiem jak grają Griffin TuneBuds Mobile.

#3 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 12 sierpnia 2009 - 18:18

Griffiny TuneBuds Mobile grają całkiem ładnie, aczkolwiek chyba dół przytłacza nieco resztę. Moje niestety leżą w szufladzie z uwalonym kabelkiem przy wtyku... Bardzo polecam za to NuForce NE-7M, dla mnie są bardziej niż zadowalające! Ale troszkę droższe niż MM-50iP. A co do pytania: do iPhone IMHO zestaw słuchawkowy bez mikrofonu to "byzydura" jakoś nie uśmiechałoby mi się wyciągać słuchawki z uszu i wypinać z iP po to by porozmawiać jak ktoś zadzwoni....

#4 typowy1

typowy1
  • 148 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 14 sierpnia 2009 - 09:14

Wybrałem CX 200 Street II. Grają ładnie, czysto i wyglądem są zbliżone do iPodowych. Jest jednak smutna (dla mnie) rzecz - nawet te nie włażą mi do prawego kanału :( Lewa siedzi jak bym się z nią urodził, a prawa... Ehh... Ale i tak jest lepiej niż na poprzednich Logitech Play Gear Stealth. Zrezygnowałem z MM50, bo są czarne (chciałem białe, iPodowe), bo przeszkadza mi ten mikrofon stylistycznie, a i tak go nie potrzebuję: w rok "zrobiłem" 7 godzin rozmów...

#5 mantis30

mantis30
  • 1 386 postów
  • Płeć:
  • SkądBydgoszcz

Napisano 14 sierpnia 2009 - 20:51

W warszawskim iSpocie (Złote Tarasy) są MM50 białe też... chyba po 200 zł brutto.

#6 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 sierpnia 2009 - 23:46

ale wielki mikrofon maja te sennheisery :| znacznie bardziej odpowiada mi ten ktory mam w ep630i




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych