Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najlepszy odtwarzacz do filmow na maca;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#26 maciejtca

maciejtca
  • 596 postów
  • SkądTrzebnica, Poland

Napisano 26 stycznia 2010 - 09:19

o - to jest bardzo dobre pytanie, bo też szukam na nie odpowiedzi.

Poza tym mam problemik mały, może ktoś coś wie na ten temat.

mam już trochę mkv i gdy oglądam je pod PYM Player to widze kompresję a jak pod Mplayer Extended to jest OK. Czy pod PYM Player i dołączonym do niego standardowym Mplayerem jest jakakolwiek możliwość ustawienia parametrów wyświetlania?


A VLC nie da rady jako "Otwórz inne media synchronicznie" ?
Nie mam jak sprawdzić teraz, ale wydaje mi się że tak powinno działać

#27 Gregory

Gregory


  • 2 727 postów
  • Skądᴧ̊

Napisano 26 stycznia 2010 - 11:04

Pym Player 3.07B po aktualizacji iTunes do 9 (70) wywala sie. Kompletnie nie da sie odpalic. Wstaje, ale tylko po kliknieciu na preferencje albo cokolwiek innego np otworz film - wywala sie na sztywno. Macie cos takiego czy tylko ja?


Ktoś już pisał do mnie maila z tym problemem (może to Ty?) i udało się wspólnie ustalić źródło
problemu, więc dla wszystkich, którzy przeszukują forum: w PYM Playerze 3 należy zadbać, aby
dysk, na którym znajduje się katalog na napisy, zawsze był dostępny. Brak dostępu do tego katalogu
powoduje zamykanie się programu. Najlepiej użyć domyślnego katalogu na napisy i nie próbować
umieszczać go na zewnętrznym dysku.

W razie problemów warto też usunąć plik preferencji PYM Playera, czyli otworzyć katalog
/Użytkownicy/TWOJE_KONTO/Biblioteki/Preferences i wyrzucić plik pym.pymplayer3.preferences.

pymplayer - brak obslugi dts i ac3, zreszta nigdy nie odbslugiwal :dla mnie dyskwalifikacja


MPlayer podobno obsługuje przekazywanie DTS/AC3 do wyjścia cyfrowego, więc dodam to do
nowej wersji PYM Playera, mam nadzieję, że zadziała. ;)

a jakiś odtwarzacz do filmów mkv + osobnych ścieżek audio ac3??


Możliwość wyboru zewnętrznej ścieżki dźwiękowej będzie w nowej wersji. Jak dobrze pójdzie,
to już w lutym.

#28 macieks72

macieks72

  • 9 873 postów

Napisano 26 stycznia 2010 - 14:09

Na windowsie to najlepszy to był bestplayer;)


Dla mnie najlepszym był vlc i mplayer, na osx też.

#29 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 07 października 2011 - 21:38

stary topic ale może tu znajde rozwiązanie. otóż mam pym player i strasznie mnie mierzi, że nie mam jak przesunąć myszką na pasku długości filmu od której minuty chce oglądać. jedyne co odkryłem to że przewija sie strzałką ale dość to niewygodne i mozolne

#30 maziboss

maziboss
  • 550 postów
  • SkądTychy

Napisano 08 października 2011 - 12:46

Mplayer extended. Uzywam od hohoho. Polecam

#31 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 08 października 2011 - 14:32

a jak z napisami w mplayerze? sam sciaga z napiprojekt?

#32 Mc Ali

Mc Ali
  • 83 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 października 2011 - 15:37

Leodan mnie tez to wk**wia przeogromnie ! Jak narazie korzystam z PYM Playera ale brak paska i mozolne stukanie w strzalke by przewinąc ten film klasyfikuje ten program na pierwszym miejscu pod względem głupoty. Plus jego taki że fajnie pobiera napisy :)

#33 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 08 października 2011 - 21:37

nie mam doświadczenia z innymi odtwarzaczami (procz windowsowych) szukałem w preferencjach ale tez nic. moze jest jakas latka? To wrecz oczywiste ze powinien byc pasek przewijania. Trzymam go na razie wlasnie dlatego ze bezblednie dopasowuje napisy.

#34 nostri

nostri
  • 559 postów
  • SkądOxapampa, PE

Napisano 09 października 2011 - 08:02

Do napisow zainstaluj iNapi , do filmow mplayerx Od zawsze uzywalem vlc ale od ostatniego updatu tnie na rmvb i potrafi sie wylaczyc przy przewijaniu filmow. Mlpayerx nie ma tych problemow a inapi zalatwia broblem ze sciaganiem napisow

#35 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 09 października 2011 - 08:56

dobra juz testuje.

#36 xperek

xperek
  • 250 postów
  • SkądLisów

Napisano 09 października 2011 - 10:52

mPlayer, umożliwia wczytanie napisów, ma bardzo fajny i prosty w obsłudze interface, ułatwiające użytkowanie skróty klawiszowe, gesty i bardzo elegancki a'la apple'owski design. Polecam

#37 adrixop95

adrixop95
  • 843 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 09 października 2011 - 10:56

Ja tez polecam i tak VLC, co to za problem kliknąć myszką 2 razy zamiast na klawiaturze.

#38 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 09 października 2011 - 11:00

Ściągnąłem ale nie chce siezainstalować. mam liona a to jest program PowerPc.

#39 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 09 października 2011 - 11:32

Którą masz wersję VLC?

#40 adrixop95

adrixop95
  • 843 postów
  • SkądSosnowiec, PL

Napisano 09 października 2011 - 11:40

VideoLAN - Official page for VLC media player, the Open Source video framework! pobierz najnowszą wersję.

#41 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 09 października 2011 - 11:57

miałem na myśli mplayera ale vlc tez moge przetestowac

#42 Gość_oneghost_*

Gość_oneghost_*

Napisano 10 października 2011 - 12:59

MplayerX jest chyba AppStore. Wpisz MPlayer i na pewno znajdzie. Używałem go kiedyś na linuksie, bardzo dobrze się sprawował, polecam też

#43 leodan011

leodan011
  • 529 postów
  • Skądz zakamarków

Napisano 10 października 2011 - 17:08

właśnie ściągnąłm ale nie chce mi odtwarzać napisów.

#44 Danyw

Danyw
  • 3 postów

Napisano 26 października 2011 - 19:22

A czy jest jakiś odtwarzać który pociągnie strukturę Blu-Ray?

#45 andwal

andwal
  • 115 postów
  • Skąd3city/UK

Napisano 26 października 2011 - 19:35

Apple nie wspiera tego formatu,ale jest coś takiego Blu-ray Player for Mac and PC 1.0.0 ,płatna aplikacja [url]http://www.macblurayplayer.com/index.htm,nie[/url] nie mam pojęcia jak to działa,na pewno potrzebny jest zewnętrzny napęd.

#46 Danyw

Danyw
  • 3 postów

Napisano 26 października 2011 - 19:45

Czyli nie da się odtworzyć materiału zgromadzonego na dysku?

#47 andwal

andwal
  • 115 postów
  • Skąd3city/UK

Napisano 26 października 2011 - 19:56

Niestety nie

#48 Danyw

Danyw
  • 3 postów

Napisano 26 października 2011 - 20:01

Ale mkv bez problemu jak rozumiem ?

---------- Wpis dodano o 20:01 ---------- Poprzedni wpis dodano o 19:58 ----------

Niestety nie


Ale zobacz na film na stronie [url=http://www.macblurayplayer.com/]The First and Best Mac Blu ray Player Software, movie/DVD/video player[/url]
ten odtwarzacz ma też opcje "open file" co by sugerowało,że z dysku tez pociągnie

#49 andwal

andwal
  • 115 postów
  • Skąd3city/UK

Napisano 26 października 2011 - 20:12

[url=http://www.macblurayplayer.com/faq.htm]Mac Blu-ray Player - The First and Best blu-ray player for you.[/url] ,albo zewnętrzna nagrywarka albo obraz iso na dysku,może ktoś to ma? w lipcu ten program był do pobrania za darmo

#50 adamOSX

adamOSX
  • 73 postów

Napisano 07 listopada 2011 - 19:36

Mac Blu-ray Player - The First and Best blu-ray player for you. ,albo zewnętrzna nagrywarka albo obraz iso na dysku,może ktoś to ma? w lipcu ten program był do pobrania za darmo


Odtwarzacz całkiem całkiem, nie wiem czy nie lepszy od VLC, odtwarza wszystkie formaty zarówno video jak i audio, nie miałem okazji przetestować w Blu-Ray jednak odtwarzanie mkv na bardzo dobrym poziomie, bardzo szbki i nie powoduje pracy komputera na maxa, szkoda że taki drogi,
Tak czy inaczej do oglądania filmów BR wymaga napędu Blu-Ray, chociażby po to by zgrać iso




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych