Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iSync, Adresbook i SE T630


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 parasit

parasit
  • 187 postów
  • SkądWawa

Napisano 20 października 2006 - 10:28

Witam
Pobawiłem się ostatnio synchronizacją telefonu z komputerem i przy okazji wyszło kilka problemów.
1) Zauważyłem dziwną rzecz, otóż po synchronizacji eryka z komputerem wszędzie tam gdzie kontakt był jednoczłonowy tj. albo tylko imie/nick lub tylko nazwisko podopisywał mi w telefonie kreski.
Wygląda to mniej więcej tak
Administracja -
Kadry -
Parasit -
W adresbooku jest wszystko w porządku i ładnie wygląda. Próbowałem usuwać w telefonie licząc że po synchronizacji załapie zmiany. Niestety dodał znów w telefonie kreskę. Da się to jakoś wyłączyć ?

2) Uparcie dubuluje kontakty, zgadzają się wszystkie namiary telefon, poczta, gg, tylko nick się różni. I już mam 2 kontakty. Nie da się zmusić iSynca żeby jakoś sprytnie to porównywał ?

3) Nie synchronizuje mi adresów pocztowych przypisanych do kontaktu. SE T630 posiada standardowe VCards w których jest min. email, iSync jakby tego nie widział, co więcej właśnie zauważyłem że nie mam emaili w telefonie !!! Wszystkie wywalił !!!

#2 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 21 października 2006 - 23:27

miałem te same problemy, rozwiązać je mogą jedynie płatne programy typu SonyEricsson iSync plugin:
http://www.versiontr...fo/macosx/30274

Nawet nie próbowalem, ale to jedyna solucja jaka mi przychodzi do głowy.

PS: Ja miałem o tyle lepiej, że mi nie wykasowało maili już zapisanych w telefonie, ale jakoś z adress booka na telefon nie chce mi ich wysyłać i już. Również nie doświadczyłem dublowania kontaktów, pewnie dlatego, że najpierw wszystkie zsynchronizowałem z adress bookiem, później wyeksportowałem wszystkie kontakty (tak dla pewności, żeby byly na czarną godzinę), na końcu wykasowałem wszystkie kontakty z komórki, zsynchronizowałem iSynciem z książką adresową i od tamtej pory już wszystko gra.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych