Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PROBLEM Z USTAWIENIAMI SYSTEMOWYMI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 PAVLO12

PAVLO12
  • 3 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 20:54

prosze o pomoc w ustawieniach systemowych systemu MAC OSX 10.4.11 zostały usuniete do kosza wszystkie ustawienia . jest problem z podglaszaniem ( nie da sie podglaszac , zciszac) z monitorem (nie da sie rozjasnic ) ogulnie to nic sie nie da z ustawienimi zrobic . prosze o pomoc ..... moze ktos ma ustawienia systemowe moze jakis scren czy cos nie mam pojecia jak to naprawic;/

#2 javazlaz

javazlaz
  • 1 513 postów
  • SkądCzęstochowa

Napisano 06 sierpnia 2009 - 21:09

1. Nie pisz z Caps - lockiem, bo jak tu mod, albo admin wpadnie, to będzie z tobą krucho. 2. Preferencje systemowe -> Klawiatura i mysz -> Klawiatura. Upewnij się, że masz odptaszony (odznaczony) ten kwadracik pod polem do wpisywania tekstu. U mnie też kiedyś stało się coś podobnego, nie wiem czym to jest spowodowane, ale znając mój talent do grzebania w plikach systemowych i/lub chronionych, to musiałem wtedy coś usunąć... ;) Niestety na forum odpowiedzi nie znalazłem (też mam 10.4.11). Chwilowo możesz sobie ustawić, żeby koło zegarka wisiał znaczek od pogłaśniania i nim regulować siłę głosu, a jasność ekranu to w Preferencjach Systemowych -> Monitory. U mnie pomógł reinstall... ;(

#3 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 06 sierpnia 2009 - 21:44

Wyciągnij pliki z kosza i wstaw gdzie były. A najprościej będzie jeśli stworzysz nowe konto urzytkownika i na nim będziesz działał. Jeśli chcesz możesz przerzucić wszystko z Twojego dawnego konta, usunąć je, po czym stworszyć na nowo, z tą samą nazwą, hasłem i login'em. Skopiujesz tylko wszystko jak było i po sprawie.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych