Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Prosze o pomoc !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:34

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam mały problem z moim iphonem dostałem go od brata z angli odblokowanego lecz telefon był ,,extremalnie "używany. Brakuje w nim przycisku on/off. Mój problem polega na tym że na początku bateria nie chciała się ładować pokazywała się bateria a pod nią piorun lecz po cało nocnym ładowaniu rano nie było efektów. Próbowałem przez itunes zrobić restore oprogramowania 3.0 lecz podczas przygotowania iphona do odnowienia tak jakby tracił połączenie z itunes nie mam pojęcia czemu. Próbowałem na innych komputerach nawet w iSpocie nic nie poradzili na to :9. Czy ktoś wie jak naprawić taka usterkę czy mój iphone jest DEAD ??

#2 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:47

Jeżeli pokazuje się jakikolwiek komunikat, to znaczy, że iP nie padł całkiem. Może masz coś nie tak z ładowarką, albo to wina przycisku, a raczej jego braku.

#3 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 10:57

. nie wiem co mam z nim zrobić może poprostu kupic ten przycisk. Iphon się włącza lecz ciągle prosi o itunes i przy próbie pada. nie wiem co z nim zrobic.

#4 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 04 sierpnia 2009 - 11:00

Myślę, że powinieneś wysłać go na ekspertyzę do jakiegoś serwisu. Po prostu do kogoś kto otworzy iP i zobaczy co się z nim dzieje.

#5 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 04 sierpnia 2009 - 11:09

a co ludzi z iSpotów nie warto chodzic po pomoc przy iphonach, nie wiem jak w innych miastach,ale we wroclawiu nie wiedzą co to cydia albo installer..

#6 Scobel

Scobel
  • 66 postów
  • SkądZabrze

Napisano 04 sierpnia 2009 - 11:28

a co ludzi z iSpotów nie warto chodzic po pomoc przy iphonach, nie wiem jak w innych miastach,ale we wroclawiu nie wiedzą co to cydia albo installer..


A ty chyba nie wiesz co to jest Idiotyzm ??
Jak w sprawach illegal wedle producenta możesz iść do jego oficjalnego sklepu i liczyć na pomoc ??


Co do tematu - jeśli jesteś w stanie zaryzykować dalsze koszty to poślij go do sprawdzonej firmy która go przetestuje, sprawdzi i wypisze tobie czarno na białym wszystkie wnioski i ewentualne możliwe koszty naprawy.

#7 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 10 sierpnia 2009 - 22:00

Udało mi się wprowadzić iphona w tryb DFU za pomoca itunes. Mam czarny świecacy ekran. Próbuje wgrac softa 2.21 poprzez quick pwn, redsnow i pwnage tool lecz programy mówią że iphone nie jest w dfu itunes niechce zainstalowac żadnego oprogramowania niz 3.0 ale i tak mu się to nie udaje wyskakuje błąd nr 20. Jakieś Porady ??

#8 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 09:02

aby odblokować musisz wprowadzić teklefon w tryb DFU a bez tego przycisku w DFU nie wprowadzisz :D

#9 lutecki

lutecki
  • 3 315 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 11 sierpnia 2009 - 10:27

W trybie DFU telefon nie świeci na czarno.

#10 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 15:24

Czytałem w necie o DFU ludzie pisali że ekran jest czarny albo biały mi się udaje wprowadzic mojego iphona w tryb czarnego ekranu. Mógłby ktoś przesłac fotke swojego iphona z tym przyciskiem. Wiecie gdzie można go kupić iSpot odpada tam chcą za niego 120 zł.

#11 iPod Touch Maniak

iPod Touch Maniak
  • 640 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 15:37

WTF? 120zł??? Taniej już można kabel USB do iPhona mieć niż głupi kawałek metalu

#12 Daniel77

Daniel77
  • 21 postów

Napisano 11 sierpnia 2009 - 16:04

Niestety 120 zł chcą za niego :/. Nie chodzi mi tylko o sam kawałek metalu tylko też o tasiemke do płyty głównej. Prosiłbym o zdjęcia rozkreconego iphona i pokazanie gdzie ten przycisk powinien być podłaczony.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych