Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Przełączanie w parallels


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Robert S.

Robert S.
  • 140 postów

Napisano 17 października 2006 - 20:44

Cześć Jak zwykle mam lameskie pytanie :D (na które nie znalazłem odpowiedzi na tym oraz innych forach). Jak przełączać między windą a OSX w trybie pełnoekranowym w Parallels?? Jak ustawić preferencje, no i jaki to skrót klawiszowy?? Przy każdej próbie przełączenia gadzina wyłazi mi z trybu pełnoekranowego :(

#2 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 17 października 2006 - 22:02

6, alt+enter = przełączenie ekranów alt+cntrl = uwolnienie kursora i i zmiana trybu

#3 Rayman

Rayman
  • 217 postów
  • SkądŚląskie

Napisano 17 października 2006 - 22:05

Do tego to chyba jakieś wirtualne pupity będą potrzebne. A po zainstalowaniu chyba parallels tools w windzie skrót klawiszowy ctrl+alt wydaje się być zbędny :)

#4 Robert S.

Robert S.
  • 140 postów

Napisano 18 października 2006 - 10:59

alt+enter nie działa

#5 Robert S.

Robert S.
  • 140 postów

Napisano 18 października 2006 - 14:46

zamiast przełączac systemy, wychodzi z trybu pełnoekranowego

#6 frycu

frycu
  • 242 postów
  • SkądKrosno/Kraków

Napisano 18 października 2006 - 14:55

no chyba cos nie mozliwe... bo u mnie dziala najpierw klikasz na parallels a pozniej naciskasz... Alt + enter

#7 Robert S.

Robert S.
  • 140 postów

Napisano 18 października 2006 - 15:23

kurcze, już kumam :) u mnie po alt+ enter wylącza się tryb pełnoekranowy parallels (efekt cube i koniec) Aby efekciarsko przechodzić między systemami muszę chyba zainstalować jakiś program do pulpitów, w przeciwnym razie zawsze po wyjściu z Parallels będę miał problem. Dobrze myślę??*Masz tak samo? Wyjście z parallels alt+ enter, a żeby wrócić, to trzeba klikac na okno parallelsa i tryb pełnoekranowy??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych