Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nvu - freeware


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 sierpnia 2005 - 00:32

http://www.nvu.pl/

Graficzny edytor HTML

Autorzy lokalizacji: zespół AviaryPL

#2 kungfumiszcz

kungfumiszcz
  • 291 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 06 sierpnia 2005 - 20:55

sciagnalem, zaintalowalem, odinstalowalem... jakbym pracowal we m$ frontpage. mamo, czemu to cos chce miec zawsze ostatnie slowo???? nienawidze programow, ktore wiedza lepiej co chce zrobic. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! midnight comandir roxxx!!!! btw: bardzo doceniam wasza prace poswiecona spolszczaniu programow, ale nvu mnie rozbroil.

#3 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 06 sierpnia 2005 - 21:06

Mnie tez rozbroil. Szczegolnie klawiszami skrotu. Funkcja "Cofnij" (japco+Z) pokrywa sie z funkcja "Zakoncz" (zwykle japco+Q a w Nvu - japco+Z) Nie mam pytan. Blad ten nie wystepuje w wersji angielskiej aplikacji.

#4 Heidi

Heidi
  • 830 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 sierpnia 2005 - 22:07

Mnie tez rozbroil.
Szczegolnie klawiszami skrotu.
Funkcja "Cofnij" (japco+Z) pokrywa sie z funkcja "Zakoncz" (zwykle japco+Q a w Nvu - japco+Z)
Nie mam pytan.
Blad ten nie wystepuje w wersji angielskiej aplikacji.

Błąd znany i zgłoszony. Niestety zostanie poprawiony dopiero przy wydaniu następnej wersji.
Błędy można zgłaszać na stronie Bugzilli - tak będzie szybciej, bo osoby odpowiedzialne za QA danego programu od razu dostaną informację.

#5 reeye

reeye

  • 1 506 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2005 - 20:34

Użytkownicy nielegalnych kopi windows przywykli do nie "wysyłania błędów" z obawy o wykrycie piractwa i przenoszą ten zwyczaj na legalne oprogramowanie. Przez co programiści nie wiedzą o problemach lub nie zdają sobie sprawy z ich uciążliwości. Namawiam do wysyłania informacji o błędach w oprogramowaniu do autorów.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych