Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jak odzyskać dane z dysku USB time machine


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 xxxxmarekxxxx

xxxxmarekxxxx
  • 220 postów
  • SkądLipnica Mała

Napisano 26 lipca 2009 - 13:13

Witam Na razie nie mam żadnego problemu ale chciałbym się zabezpieczyć :) Używam dysku USB do time machine. Co będzie jeśli macbook się zepsuje i oddam go do naprawy ? Czy jest jakaś możliwość odzyskania zdjęć, muzyki, kontaktów z książki adresowej i emaili na innym komputerze PC gdy nie będę mial dostępu do mojego macbooka ?

#2 jpowszuk

jpowszuk
  • 26 postów
  • SkądDanzig, Poland

Napisano 26 lipca 2009 - 13:58

Time Machine możesz używać na Macu tam nawet jest specjalnie formatowana partycja dysku, na format makowy Mac OS Extended więc na pececie nie będziesz mógł tego zrobić, na macu wystarczy włożyć płytę systemową którą masz razem przy zakupie komputera wystartować i włączyć z niej Time Machine aby odzyskać dane można sobie wybrać nawet który robiony backup.

#3 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 26 lipca 2009 - 14:16

Na PC możesz zainstalować program MacDrive - wtedy PC będzie odczytywał dyski sformatowane na system plików Mac OS Extended i bez problemu "wyciągniesz" odpowiednie dane z kopii ;)

#4 xxxxmarekxxxx

xxxxmarekxxxx
  • 220 postów
  • SkądLipnica Mała

Napisano 26 lipca 2009 - 21:42

Na PC możesz zainstalować program MacDrive - wtedy PC będzie odczytywał dyski sformatowane na system plików Mac OS Extended i bez problemu "wyciągniesz" odpowiednie dane z kopii ;)


Dziękuje ;) O to mi chodziło :)
Wyciągnę nawet zdjęcia z iPhoto ? W którym miejscu zapisane są kontakty książki adresowej ?

#5 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 22:52

Sprawdź.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych