Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Logic Pro 9


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 tadeuszek

tadeuszek
  • 39 postów

Napisano 24 lipca 2009 - 08:45

Mamy nowego Logica Pro 9

#2 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 lipca 2009 - 11:31

już od wczoraj...

#3 icekub

icekub
  • 76 postów
  • Skądwawa

Napisano 24 lipca 2009 - 11:36

Logic 9 jeśli ktoś ma nowego logica to niech skrobnie kilka zdań wie ktoś może gdzie jest lista wszystkich poprawek które zaimplementowali ? można go już kupić normalnie w sklepie jeśli nie to kiedy będzie to mozliwe ?

#4 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 24 lipca 2009 - 11:39

Będe miał za tydzień. Zamówiłem w USA.

#5 icekub

icekub
  • 76 postów
  • Skądwawa

Napisano 24 lipca 2009 - 11:47

update czy ful wersja ? to czekam na recenzję :-)

#6 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 24 lipca 2009 - 12:15

A ja kupie dopiero wersję z nowym 64 bitowym silnikiem ktory jest już we wszystkich nowoczesnych DAW-ach na pc to pewnie będzie logic 11 albo 12

#7 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 24 lipca 2009 - 14:38

update czy ful wersja ?
...


I jedną i drugą.
Opiekuję się klientami, którym sprzedałem wersje 8.
Z nowym sprzętem będę sprzedawał już wersję 9, ale najpierw chcę ją przetestować.

#8 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2009 - 14:57

Iro ile kosztuje sam Update? Czy można go kupić u Ciebie? Jaka jest różnica pomiędzy zakupem odrazu 9, a zakupu 8 i zrobienia updatu do 9.

#9 tadeuszek

tadeuszek
  • 39 postów

Napisano 24 lipca 2009 - 15:49

Ja mam 8 i bym chciał uaktualnić do 9 . Więc podłaczam się do pytania BocaDeMusica

#10 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 24 lipca 2009 - 16:21

Iro ile kosztuje sam Update?
Czy można go kupić u Ciebie?
Jaka jest różnica pomiędzy zakupem odrazu 9, a zakupu 8 i zrobienia updatu do 9.


Oczywiście taniej wychodzi od razu kupienie wersji 9.
Na razie ściągam dla siebie.
Za max 2 tygodnie będę miał tego dużo więcej.
Ceny na pewno lepsze niż w Europie.
Wiadomości będą w moim opisie na GG i skype.

#11 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipca 2009 - 08:37

Iro swoja droga jaka w tym logika aby udpate był droższy? od wersji pełnej 9. Od zawsze jest tego typu schemat w updatach? - to przecież nie logiczne. I tak każdy kupowałby nową wersję a nie update.

#12 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 25 lipca 2009 - 10:25

Iro swoja droga jaka w tym logika aby udpate był droższy? od wersji pełnej 9. Od zawsze jest tego typu schemat w updatach? - to przecież nie logiczne. I tak każdy kupowałby nową wersję a nie update.


Zawsze sam update jest tańszy.
Pozwól, że cię zacytuję:

Jaka jest różnica pomiędzy zakupem odrazu 9, a zakupu 8 i zrobienia updatu do 9.


Jeśli pytałeś o sam update, to w USA ceny są takie:

Logic 9 Retail - 499$
Logic 9 upgrade z Logic Express 6, 7, 8 i Logic Audio 5, 6 - 299$
Logic 9 upgrade z Logic pro 7, 8 - 199$

Żeby cena L8+ugr była niższa os L9 Retail musiałbyś L8 kupić poniżej 200$

#13 Macio

Macio
  • 331 postów

Napisano 25 lipca 2009 - 12:11

Iro Jak w tej chwili sprawuje się logic postawiony na leopardzie ? Bo L9 chodzi tylko na tym :sad:

#14 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipca 2009 - 14:05

Iro - no dzięki :), może faktycznie moja składnia języka Polskiego, nie jest w najlepszej kondycji. Powiedz mi jeszcze, szczerze i z doświadczenia, czy jest jakaś różnica pomiędzy zakupem odrazu pełnej 9, a zrobieniu upgradu z 8 do 9. Prócz różnic cenowych. Głownie pytam o działanie programu, pluginy instrumenty, engine itd.

#15 jarektoifl

jarektoifl
  • 43 postów
  • SkądGliwice

Napisano 25 lipca 2009 - 15:16

Iro - no dzięki :), może faktycznie moja składnia języka Polskiego, nie jest w najlepszej kondycji.

Powiedz mi jeszcze, szczerze i z doświadczenia, czy jest jakaś różnica pomiędzy zakupem odrazu pełnej 9, a zrobieniu upgradu z 8 do 9. Prócz różnic cenowych. Głownie pytam o działanie programu, pluginy instrumenty, engine itd.


Zarujesz,prawda?Pewnie odwiecznym uzytkownikom Logica za kare zabiora emulacje wzmacniaczy i Space Designer a nowym dodadza MacPro 8-core.

#16 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 25 lipca 2009 - 15:30

Iro - no dzięki :), może faktycznie moja składnia języka Polskiego, nie jest w najlepszej kondycji.

Powiedz mi jeszcze, szczerze i z doświadczenia, czy jest jakaś różnica pomiędzy zakupem odrazu pełnej 9, a zrobieniu upgradu z 8 do 9. Prócz różnic cenowych. Głownie pytam o działanie programu, pluginy instrumenty, engine itd.


Wersja 9 jeszcze do mnie nie doszła.
Instalka np 8 różni się tylko tym, że upd wymagał włożonego klucza z L7 lub podania numeru od niego.
Fonkcjonalnie nie ma żadnej różnicy.

#17 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 lipca 2009 - 21:57

... nie to nie był żart... poprostu wczesniej nigdy nic nie upgradowałęm. Logic 8 to moj pierwszy soft legalny. Zważywszy ,że maka mam od lekko ponad rok.

#18 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 26 lipca 2009 - 12:37

Mam już info, że Logic 9 działa na PPC. Postawiłem sporo G5 w studiach i teraz pewnie będą chcieli update. Niestety ci co mają Tigera będą musieli zainstalować Leo.

#19 jarektoifl

jarektoifl
  • 43 postów
  • SkądGliwice

Napisano 26 lipca 2009 - 16:10

Z jednej strony nie dziwie sie ze chodzi,Logic nigdy nie byl jak PT,ze poprzednia wersja systemu lub komputera byla pomijana ale z drugiej,Logic 8 zle chodzi na PPC,na 2 rdzeniowych Intelach chodzi na umowmy sie(juz nie mowiac o Leo ktory na PPC tez chodzi tak sobie,wolniej niz na Intelu,chodzi glownie o zarzadzanie rdzeniami,tak naprawde dobrze wrecz bardzo dobrze pracuje na 4-core i 8-core,zupelnie inaczej jest rozdzielana moc obliczeniowa,nie ma czegos takiego jak w C2D i PPC,ze jeden rdzen obsluguje tracki drugi busy.Wiec stawianie L9 na PPC od razu uswiadomi wlascicielom G5,ze nalezy rowniez zrobic upgrade procesora maszyny,czyli albo MacPro albo Twoj Hamac Irek.Ja nie mowie o pracy z 4 sladami i 2 instrumentami czy nawet 4 ale o sesjach 40 sladow 24 bitowych,8-14 Audioinstrumentow,masa pluginow itp,przy takich sesjach niestety 2 rdzeniowe starsze maczki troche sie dlawia.Ale wybor nalezy do wlascicieli.

Z innej beczki,nasz kraj to jest jednak zascianek,gdzie nikt na zachodzie nas nie traktuje powaznie,probowalem wczoraj kupic Logica,w USA,w Anglii,Niemczech itd,chcialem zaplacic wypukla kredytowa karta Visa i wszedzie mozna zamowic z jednej ze stron Apple nawet do Zimbabwe ale nie do Polski,szlag by ich trafil.A na polskiej stronie Apple jak zwykle zima,nikt nic nie wie,opis Logica jest po angielsku(link do strony USA,bo po co tlumaczyc) i maja w d.... klientow,wiec dalej uwazam ze mieszkamy na jednej wielkiej wsi porownywalnej a moze wlasnie nie....z Afryka.Na szczescie jesli dobrze pojdzie to jutro bede mial L9 z Anglii,prosto ze sklepu londynskiego Apple na Oxford Street,kolega przylatuje z Londynui jesli zdazy przed samolotem to mi kupi go,159 Funtow czyli jakies 800 PLN.Naprawde w jakim kraju my zyjemy.

---- Dodano 26-07-2009 o godzinie 18:08 ----
Wlasnie ktos postawil logica na allegro,cena zabija...

Apple LOGIC STUDIO 9 (MAC) NOWOŚĆ! (696782662) - Aukcje internetowe Allegro

#20 Stiwi

Stiwi
  • 98 postów

Napisano 26 lipca 2009 - 18:48

Jakiś dowcipniś z tego allegro bo na ebay jest taniej o 1600 zł

Apple Logic Studio/Pro 9 Sealed UK Retail Version NEW!! on eBay (end time 04-Aug-09 14:39:17 BST)

#21 Iro

Iro
  • 6 954 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 26 lipca 2009 - 20:48

Jakiś dowcipniś z tego allegro bo na ebay jest taniej o 1600 zł

Apple Logic Studio/Pro 9 Sealed UK Retail Version NEW!! on eBay (end time 04-Aug-09 14:39:17 BST)


Bardzo podejrzana ta cena!
Jutro mój kolega jedzie do Londynu, a to właśnie tam facio to sprzedaje.

#22 sushi

sushi
  • 145 postów

Napisano 28 lipca 2009 - 08:44

Na szczescie jesli dobrze pojdzie to jutro bede mial L9 z Anglii,prosto ze sklepu londynskiego Apple na Oxford Street,kolega przylatuje z Londynui jesli zdazy przed samolotem to mi kupi go,159 Funtow czyli jakies 800 PLN.Naprawde w jakim kraju my zyjemy.


Tyle w UK kosztuje upgrade z 8 a nie sam Logic.

#23 jarektoifl

jarektoifl
  • 43 postów
  • SkądGliwice

Napisano 29 lipca 2009 - 00:39

Wiem,ja potrzebuje upgrade bo L8 mam.Mala niescislosc sie wkradla bo rozmawiamy o cenie pelnej wersji a ja napisalem cene update.Sorry.

#24 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 29 lipca 2009 - 06:46

na ebayu ze stanów można dostać ugrade za 580 zł + przesyłka 140. Znając naszych sprzedawców to i tak wyjdzie taniej.. Właśnie się zastanawiam, czy nie kupić:)

#25 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 lipca 2009 - 06:51

Moze i w Polsce pojawi sie ktos kto zaoferje upgrade w dobrej cenie, bo tez jestem tym zainteresowany.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych